Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiadowcze stado klanu Eshin to kolejna kompania do Warheim FS, którą postawiłem złożyć.

 

Rekrutację zacząłem od modeli stronników, a jako Wielkie szczury wykorzystałem figurki z zestawu Giant Rats Set od HQ Resin.

 

HUytOg.jpg

u9tBgt.jpg

sddsWt.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedykolwiek szanowne państwo-draństwo zadawało sobie pytanie: kawa czy herbata? To w przypadku brudzingu białych powierzchni odpowiedź jest jedna: zarówno kawa jak i herbata.

 

Trzeba tylko zaparzyć mocny napój, a potem śmiało i z rozmachem malować ściany makiet.

 

Efekt brudzienia ścian Domu Kupca kawą i herbatą możecie zobaczyć poniżej.

 

Na zdjęciach nie widać tego za dobrze ale wyrzeźbiłem także bruk otaczający budynek.

 

http://quidamcorvus.blogspot.com/2017/12/oldenlitz-budynek-zamoznego.html

 

SMeh1V.jpg

3Peigw.jpg

GMbkZ4.jpg

c7QlbB.jpg

 

Kalendarium:

2016 Imperium, część 30 - Prowincje. Wielkie Hrabstwo Averlandu, część 1 - Kraina.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2016/12/imperium-czesc-30-prowincje-wielkie.html

 

2015 Zebrane z tygodnia #248

http://quidamcorvus.blogspot.com/2015/12/zebrane-z-tygodnia-248.html

 

2011 Warsztat: Zbrojni z Middenheim, część 18.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2011/12/zbrojni-z-middenheim-czesc-18.html

 

2010 Warsztat: Stół.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2010/12/sto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli w Domu Kupca pojawiają się wyposażenie. Pierwszym meblem jest zbudowana z balsy i styroduru biblioteka, którą umieściłem we wnęce na piętrze budynku.

 

Niebawem na blogu opublikuję poradnik w którym w kilku słowach opiszę wam jak zbudować bibliotekę. To bardzo proste.

 

http://quidamcorvus.blogspot.com/2017/12/oldenlitz-budynek-zamoznego_20.html

 

me02Qg.jpg

42fJ6a.jpg

5bnmvz.jpg

SDcMDo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:super: mega klimatyczne,nie w moim guście ale podoba się , warto by fotkę zbiorową machnać dla oddania wielkości dzieła

Oglądam dalej...

Dzięki!

 

Zdjęcia całości będą w kolejnych wpisach, od poprzedniego na zewnątrz niewiele się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witraże, to kolejny element, który pojawił się w Domu Kupca.

 

Jeśli podoba się Wam witraże i chcielibyście zobaczyć jak można je zrobić napiszcie komentarz.

 

Jak zapewne zauważyliście wokół budynku zrobiłem bruk, który w niedalekiej przyszłości będzie trzeba pokryć gruzem i śmieciami ale wcześniej w budynku pojawią się świece.

 

xGnj1Q.jpg

dsFVsc.jpg

vkIEIX.jpg

 

Więcej zdjęć na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykałaczki oraz miedzianego drutu i kleju Wikol zrobiłem kilka świec, które pojawiły się w ruinach Domu Kupca.

 

Jeśli podobają się wam świece, to za jakiś czas opublikuję poradnik w którym pokażę wam jak krok po kroku zrobić i pomalować świece.

 

3skx9e.jpg

5fiInu.jpg

VpAbyD.jpg

 

Zobacz też na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 dnia 13 miesiąca o godzinie 13 minut 13 na blogu DansE MacabrE pojawiło się trzech przygarbionych Szczuroludzi. Skaveni zgarbieni pod jarzmem palankinu poruszali się ostrożnie, a aura która biła z umieszczonej na środku lektyki Czarnej Skrzyni jeżyła włosy na karku i wywoływała pierwotny, nieposkromiony strach przed entropią. Horda Skavenów zgromadzona po obu stronach ścieżki którą podążali tragarze z nabożną czcią padła twarzą na ziemię, a w jaskini wydrążonej w samych trzewiach Podmroku rozległy się krzyki:

- Skarb-skarb! Skarb-skarb!...

 

eR2all.jpg

pBkfxT.jpg

UrTuxl.jpg

TucC3s.jpg

PUPb1V.jpg

P9Rxwz.jpg

sl4bex.jpg

3n935r.jpg

Mx0PC1.jpg

YD0Z8j.jpg

3eiETj.jpg

tnaRNk.jpg

8b6JIv.jpg

 

Więcej na blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie zestawu A well od Black Grom Studio.

 

Więcej makiet od BGS możecie znaleźć na eBay.

 

Postanowiłem umieścić studnię na okrągłej podstawce, która została mi z recenzowanego niedawno zestawu Cage Rager od Privateer Press i uzyskany element wykorzystywać jako luźną makietę podczas rozgrywek w Warheim FS.

 

Więcej o samym zestawie i trochę o przygotowaniu do malowania oraz malowaniu znajdziecie poniżej.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i lektury.

 

Więcej tradycyjnie znajdziecie na BLOGU.

 

gS9HhX.jpg

TcG2BT.jpg

VwCnGH.jpg

CNbJAT.jpg

jKlpNl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem malowanie nowej kompanii, czyli Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul do Warheim FS.

 

Pierwszym modelem, który wziąłem na warsztat jest Żelazny Demon, czyli więźniarka Krasnoludów Chaosu, a wczoraj udało mi się pomalować skórę.

 

DlJrFO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

 

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Gunner #2 oraz Ogre Slaughterer od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

 

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

 

lJ4o20.jpg

zcpSLQ.jpg

RVNk06.jpg

M8up1z.jpg

n4gHSz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

 

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Slaughterer oraz Ogre Gunner #2 od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

 

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

 

Zobacz także na DansE MacabrE.

 

3940xi.jpg

00ZBcF.jpg

QE1517.jpg

M8up1z.jpg

n4gHSz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania mam- jeden: gdzie kupić modele Privateer Press po jakichś ludzkich cenach?

I dwa- jak rozumiem, twoje świece [patrz post na górze strony ] powstawały przez wetknięcie drucika w kawałek wykałaczki i artystowskie oblewanie boków tejże wikolem, tak?

 

Podoba mi się ten demon bardzo, ale i mordka gunnera też świetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z kilku chwil wolnego skonwertowałem i pomalowałem figurkę Shaamru od Rotten Factory.

 

Model będzie reprezentował Wolfgara Rzeźnika, czyli kolejną Postać Dramatu do Warheim FS.

 

Więcej informacji na temat samego modelu oraz producenta znajdziecie TUTAJ.

 

Zobacz wpis także na BLOGU.

 

cpDym8.jpg

R8csxK.jpg

m7mr6u.jpg

29lZVa.jpg

2Vli7Y.jpg

BzIWXV.jpg

99hkwI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.