Skocz do zawartości

Propozycje projektu grupowego- pojazdy cywilne


przemekgksw3

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem podforum dla projektu grupowego pt. TUNING. Miłej zabawy życzę.

Też dziękuje za utworzenie tematu, po raz kolejny przekonujemy się że na naszej załodze można polegać

 

Rabbit666Może to wcale niegłupi pomysł można by było ten temat w projekcie zawiesić , no bo jak się patrzy na te wszystkie skarby to rzeczywiście ślinka cieknie. Dla jednej osoby może to być i nieopłacalne i trudne, ale gdybyśmy się wszyscy zrzucili i ktoś by kupił, to by było całkiem nieźle

 

Może by pomyśleć o stworzeniu userbara projektu, coś takiego jak Hummerowcy mają Sam projekt HUMMVE znalazłem dopiero gdy kliknąłem na opis jednej z osób budujących w tym projekcie.

Może sam coś spróbuje wykombinować, ale lepiej jakby się tym profesjonalista zajął.

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba takie zakupy na HobbyEasy będą potrzebne. Polskie sklepy mają mało do zaoferowania. Podobnie jak w obi, niby dużo produktów leży na półkach, a tak naprawdę nie ma w czym wybierać... A już z akcesoriów to już w ogóle ni ma nic. I do tego te ceny.

 

Póki co, to jest propozycja, ale jak tak dalej będzie szło, to będzie to już mus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takie zakupy na HobbyEasy będą potrzebne. Polskie sklepy mają mało do zaoferowania. Podobnie jak w obi, niby dużo produktów leży na półkach, a tak naprawdę nie ma w czym wybierać... A już z akcesoriów to już w ogóle ni ma nic. I do tego te ceny.

Tak się zastanawiam czy te ceny za modele Tamiyi to napewno dobre, przełączyłem sobie na PLN i widzę samochody po 30zł

Naprawdę tak mało kosztują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś który konkretnie, ale ceny sa bardzo okazyjne. Z tego co pamiętam to za nowość - Astona Martina bodajże DB9 z elementami fototrawionymi życzą sobie 110 zł, więc możliwe że jest tak jakiś EasyKit za 30 zł, ale średnia cena to tak w okolicach 80 zł, co i tak doliczając transport jest wielką okazją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja chciałbym się usprawiedliwić!

Dołączę do projektu jak ukończę moją hachi i postaram się dołączyć ze Scanią 141. Plany mi się pokrzyżowały i nie wystąpię z kolejną AE86 ale może wezmę na tapetę coś innego

To tyle na moje usprawiedliwienie, obiecałem że się tu pojawię i słowa dotrzymam!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Witam, napisze być może z innej bańki ale według mnie maszyna rolnicza(ciągnik) również wlicza się do pojazdów cywilnych tak więc dzięki tej maszynie rolnik ma łatwiejszą prace w polu , ale teraz przejde do rzeczy, ten projekt nie wymagałby dużego wkładu finansowego, lecz tylko szczerych chęci i cierpliwości jest to ciągnik samoróbka zwany ES wiadomo że wymagało by to pracy od podstaw, ciekawych rozwiązań ;) jak zapewne mi wiadomo każdy w swoim złomie modelarskim posiada jakieś ciekawe rzeczy, z których można zrobić coś fajnego np silnik i tym sposobem mamy już najważniejszą baze modelu reszta to z tego co widziałem pomysły przednie a silniki z czego się da. Nie mówie że nie uda się odtworzyć silnik ES, no ale tak jak ja mam to zamiar wykorzystać silnik z Willisa 1:24 , myślę że byłby to świetny pomysł na wykorzystanie złomu dodaje kilka foto

pzdr. r0bson

DSC00658_zpsdebf08b7.jpg

DSC00663_zpsf7cf4938.jpg

DSC00667_zpsf119aae0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.