Skocz do zawartości

Propozycja projektu grupowego Grumman F-14 TOMCAT


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, z racji "miłości" do mojego ulubionego myśliwca, proponuje taki o to projekcik grupowy. Ktos reflektuje? sam mam jeszcze 4 modele do wykonania z Hasy więc ja wchodzę na pewno, a miło by było zebrać większą Brać w jednym dziale.

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak...z chęcią wystartowałbym jednak jedyne co mam pokładowego to F4-U1D Corsair a z tego co widzę to się nie łapie czasowo :( Jednak jeśli w drodze wyjątku dopuścilibyście małego sf-a (będzie pokład lotniskowca itp żeby nie było ) to leci do mnie takie coś, w sumie pokładowe i podobne do F-14 który był zresztą wzorcem:

VF1-1.jpg

 

Wtedy wchodzę jak w dym Jest szansa? Prooooszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lotnictwa pokładowego, u mnie ruszyła dawno temu budowa Korsarza. Planuje wznowic budowe przed nowym rokiem i coś wyskrobac.

A tak pozatym to na czym polega założenie ogólne projektu grupowego? Tzn zasady i forma publikacji swojej dłubaniny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze pełne zainteresowanie może rozszerzyć temat do lotnictwa pokładowego po 1960r. Wtedy może ktos zareflektuje na temacik ?

Mam jednak pewną propozycję; mianowicie, wydaje mi się, że relacje powinny być zakładane w dziale [Relacje], natomiast w dziale projekty osoba zgłaszająca zakłada zgłoszenie do projektu dając linka do relacji. Chodzi mi o to, że często zapomina się o dziale projekty szukając danej relacji - a szkoda, żeby te rewelacyjne relacje się gdzieś gubiły.

 

Oczywiście to tylko propozycja i tak ją należy traktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formy Pilex7 to zobaczymy czy dostaniemy kawałek forum.

Skala 1:144 mile widziana. Ruszmy temat. Lotnictwa pokładowego i Tomcata jak na lekarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Troche odświeżam ten wątek(natchniony wysypem Tomcatów Hobby Bossa)

Może by tak żeby uatrakcyjnić cały projekt grupowy i potencjalnie zwiększyć ilość osób, które mogły by w nim wziąć udział może by go rozszerzyć na "Koty Grummana"?

Czyli - Wildcat, Hellcat, Tigercat, Bearcat, Panther, Cougar, Tiger no i Tomcat. [No i jeszcze XF-10F Jaguar jeśli ktoś ma ten model].

Ja z co najmniej jednym kotem z chęcia wejdę w ten projekt.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, ja dalej jestem za tylko trzeba to przez Administracje przepchnąć, z chęcią zrobię kolejnego a 6szt w kolejce no i pewnie w lublinie cos pokażę bo w wawie wystawy brak. Także osobiście jestem otwarty. Nie wiem co prawda jakimi zasadami się kierują projekty grupowe. Czy ot tak sobie zakładamy zbiorczy temat w warsztacie czy musimy mieć pozwolenie.

Kończę A4 i moge dołaczyć.

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.