Skocz do zawartości

[Wrzesień '39] PZInż 202 - scratch


Jendrass1

Rekomendowane odpowiedzi

- rama sklejona z nadwoziem już na amen więc pojazd już w jednej bryle

- dodane przednie segmenty błotników wraz z kłopotliwym zagięciem z przodu, które spędzało mi sen z powiek

- uchwyty na stelaż opończy

- przedni "zderzak" i hak holowniczy (wzorowałem na tym z C7P)

- orientacyjne wkleiłem zębate koła napędowe

 

Teraz szlifowania

 

IMG_8386.jpg

 

IMG_8387.jpg

 

IMG_8388.jpg

 

Podpiąłem armatę i teraz kiedy ciągnik na już swój maksymalny wymiar całość zestawu ma ok 37 cm długości, czyli w rzeczywistości 13 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O listę szczegółów które Twoim zdaniem trzeba dorobić uprzejmie poproszę bo ja znając życie o czymś zapomnę. Tylne drzwiczki, albo lekko natnę albo nakleję "zakładkę", zawiasy zamarkuje z blaszki i ciągnionej ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dorobiłem skrzynki umieszczone z przodu wozu na błotniku:

IMG_8552.jpg

IMG_8551.jpg

 

Problemem są gąsienice. Ze zdjęć wynika że miały jeden ząb i że nie były zbyt masywne. Do dyspozycji mam trzy zestawy:

 

gski-1.jpg

 

Przy czym żaden nie jest zadowalający, bo np. najbliższe oryginału gąsienice Choroszego z PZInż 152 w zasadzie nie maja możliwości dołożenia "nakładki" gumowej. Chyba, żeby robić tak jak w gąsienicach RPM do PZInż 222 i bezczelnie przyklejać polistyrenowe prostokąty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Administrator Główny

Edit...

W związku z usunięciem przez forumowicza Jendrass1 wszystkich swoich zdjęć w tym temacie, zostaje on zamknięty.

Jest to wyjątkowo niehonorowe zachowanie wobec wszystkich forumowiczów zainteresowanych tymi zagadnieniami i nacechowane ślepo wymierzoną zemstą w osoby biorące udział w dyskusji.

Na tym forum nie będzie miejsca dla tego typu nie eleganckich zachowań ukierunkowanych na wymuszanie ustępstw i akceptacji nagannych zachowań jednostek. Wobec w/w i zachowania tego forumowicza, zostaje mu zablokowany swobodny dostęp do forum.

Admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.