Skocz do zawartości

Kiedy zamykamy "Wrzesien'39" ?


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę żebyście jako modzi podjęli decyzję co do projektu wrzesień 1939 biorąc pod uwagę zdanie użytkowników. Przekomarzać się z Tobą nie mam najmniejszej ochoty, tak samo jak odnosić się do poprzedniego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zastanawiam się czy nie warto stworzyć coś w rodzaju działu "Polonica", być może podzielonego na np. lotnictwo-pojazdy-okręty-figurki, gdzie można by umieszczać modele sprzętu polskiego, ale też w jakiś sposób z Polską związanego (czyli np. niemieckie i radzieckie pojazdy z września 39).

Możliwość wstawiania zarówno modeli dotyczących dwudziestolecia jak i stanu wojennego zabezpieczyłaby przed monotonią, a jednocześnie zapewniłaby pewne wyróżnienie sprzętu polskiego. Oczywiście zawsze moga wyniknąć problemy, np. gdzie umieścić Panterę czy T34 z walk na przeprawie przez Wisłę, ale myślę, że w takich przypadkach zadecyduje zdrowy rozsądek modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archelaos - wybacz, ale chyba Ci się pomysł nie udał. Niby "Polonica", ale też modele sprzętu:

...w jakiś sposób z Polską związanego (czyli np. niemieckie i radzieckie pojazdy z września 39)...

Czyli groch z kapustą. Dlaczego piszesz tylko o okresie międzywojennym i wojnie (bo chyba II w. św. miałeś na myśli pisząc "stan wojenny"). A co z pojazdami LWP albo współczesnymi? Idąc tropem Twojego myślenia i rozszerzając dział na dowolne okresy - w dziale "Polonica" mógłbym umieścić zarówno Humvee w polskich barwach, polskiego T-55, ale też np. malezyjskiego Twardego.

Jeśli moje zdanie się liczy - stanowczo nie zgadzam się na burzenie czytelnego podziału forum i tworzenie stałych oddzielnych subforów. Dlatego też np. projekt grupowy Humvee po ustalonej dacie zakończenia zniknie. Jestem przeciwny tworzeniu stałych azylów dla kogokolwiek. Forum jest na tyle czytelne i ma odpowiednie układ i narzędzia, żeby znaleźć interesujące tematy.

 

EDIT: żeby nie było niejasności - w projekcie "Wrzesień '39" nie brałem udziału, więc oczywiście nie mam zamiaru zabierać zdania w temacie "zamykamy czy nie?". Wyraziłem tylko swoje zdanie na temat wydzielania nowych działów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słowo klucz "po ustalonej dacie", ktokolwiek zna datę zakończenia projektu grupowego wrzesień 39 ?

 

skoro tak to albo niech trwa po wieki wieków albo ustalmy datę zakończenia. jeśli ma się kończyć to w tym celu proponowałbym wysłać zapytania do wszystkich którzy rozpoczęli prace w tym dziale niech się zdeklarują czy będą kończyć modela czy sie poddają. Jeśli będa kończyć, to ostatni z zadeklarowanych modeli będzie wyznaczał kres tego tematu.

Ja ze swej strony deklaruję że rozpoczętego vicka chcę skończyć i powinno mi to zająć do końca stycznia.

Dodatowo "..brygada młodzieżowa zobowiązuje się ...." .......podjąć budowy tk3 którego chcę skończyć do końca lutego 2010r no !!!!

 

żeby nie było że wątek zamiera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam. Ja udziału nie brałem w tym projekcie, ale jeżeli bedzie trwał jak kolega pisze do końca lutego 2010 to może sie dołącze z karasiem i może z czymś jeszcze. Ale tak jak mówiłem nie brałem udzialu i decyzja należy do moderatorów

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.