Skocz do zawartości

[GALERIA HUMVEE] Filipiński M998 HMMWV


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy skończony w tym roku - filipiński M998 HMMWV Cargo/Troop Carrier z jednostki 1st Cebu Ready Reserve Battalion z miasta Argao.

 

Zbudowany na bazie Humvee Academy, z małymi dodatkami z innych firm, m.in. koła z Tamiyi, dach z Revella, drzwi z Italeri. Niestety w takim składaku spasowanie wyszło tak sobie, za duże są szpary między drzwiami i dachem. W sumie prosta i szybka przeróbka, choć sporo trzeba było dorobić lub przerobić. No ale model wyjściowy po prostu słaby jest. Więcej o zmianach w - krótkim, ale jednak - warsztacie.

 

DSCF2616.jpg

DSCF2621.jpg

DSCF2617.jpg

DSCF2618.jpg

DSCF2619.jpg

DSCF2620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara! Jestem na TAK. Co do drzwi, to wystarczyło je lekko uchylić i już by nie było widać.

Jedyne co, to ze on taki "łysy". Połóż na pace jakiś magazynek, albo skrzynkę i karabin, albo chociaż butelkę wody tak jak na tym zdjęciu:

DSC03359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara! Jestem na TAK. Co do drzwi, to wystarczyło je lekko uchylić i już by nie było widać.

Dzięki. W środku jest mało ciekawie, chociaż trochę się tam napracowałem, żeby nie było wstydu przy zaglądaniu przez okno. Ale drzwi są wciśnięte bez kleju, więc otworzyć można w każdej chwili. Albo wcisnąć je trochę wyżej, zostawiając lekką szparę na dole, zmniejszając tę górną.

Gitara! Jestem na TAK. Co do drzwi, to wystarczyło je lekko uchylić i już by nie było widać.

Jedyne co, to ze on taki "łysy". Połóż na pace jakiś magazynek, albo skrzynkę i karabin, albo chociaż butelkę wody

Na prawie każdym moim modelu leżą jakieś bambetle, więc kilka łysych nie zaszkodzi Butelki nie mam, gdybym miał, na pewno zostawiłbym do innego Humveee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób mocnego washa

Kiedyś na pewno

Suchy pędzel chyba nei był suchy gdy robiłeś go na dachu. Albo zdjęcie wyciąga

Rzeczywiście był trochę za mało suchy, ale na żywo prawie tego nie widać, jeszcze lekko to zgasiłem dzisiaj kolorem bazowym plandeki. Aparat faktycznie czasem wyciągnie to co nie trzeba.

Kolekcja rośnie w tempie niezmienionym

Też mnie to cieszy. Tym bardziej, że na szczęście odbywa się to nie kosztem życia rodzinnego, wszystko udaje się pogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny humvee,jak zawsze perfekcyjny pojazd Twoja kolekcja jest imponująca,który to humvee (staram się pamiętać,ale ostatnio jakoś szybko ich przybywa )

Dzięki, ale na pewno nie jest perfekcyjny, za to jest niewątpliwie dziewiętnasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.