Skocz do zawartości

[HUMVEE IN-BOX]M1025 Humvee Lion Roar 35072


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na prośbę kolegi kubisza zamieszczam in-box`a elementów fototrawionych do M1025. Zaczynamy tym samym nową serię - in-box`y. Dzisiaj przedstawię wam blaszki do modelu Tamiyi o nr kat. 35263 M1025 Humvee Armament Carrier. No to GO!!!

 

Nazwa: M1025 HUMVEE for Tamiya

Numer katalogowy: 35072 (LE35072)

Skala: 1:35

Dostępność: serwisy aukcyjne, zagraniczne sklepy modelarskie, rzadziej w Polsce

Zawartość: 3x blaszka, klisza z zegarami deski rozdzielczej oraz 5 stronicowa instrukcja.

Cena: 40-50zł

Ocena:5+

 

Opakowanie robi zdecydowanie większe wrażenie niż podobny zestaw Eduarda. Można powiedzieć,że samo zachęca do zakupu. Na przedniej stronie znajduje się fotografia, gdzie możemy zobaczyć, co mniej więcej znajduje się w zestawie i jak to wygląda na modelu. Brakuje tego u Eduarda.

OKLADKA.jpg

th_OKLADKA2.jpgth_OKLADKA3.jpgth_OKLADKA4.jpgth_OKLADKATYL.jpg

 

Po wzięciu opakowania do reki, rozkłada się ona na trzy kasetki, dzięki czemu możemy obejrzeć każdą blaszkę, bez otwierania pudełka. Kolejny plus(jeśli nie kupujemy przez internet)

OGOLNY.jpg

th_OGOLNY2.jpgth_OGOLNY3.jpgth_OGOLNY4.jpg

 

W zestawie otrzymujemy łącznie trzy blaszki. Znajdują się na nich elementy wewnętrzne, zewnętrzne oraz uzbrojenia. Pozwalają one na zrobienie 2 rodzajów pasów bezpieczeństwa, poprawienia podstaw foteli, podestu strzelca, deski rozdzielczej, wycieraczek itd.

 

Blaszka nr 1

PAGE2.jpg

Blaszka nr 2

PAGE4.jpg

Blaszka nr 3

PAGE3.jpg

 

Oczywiście w zestawie otrzymujemy także pięcioczęściową instrukcję. Mogłaby być ona jednak wykonana w całości(w formie książeczki), a nie na trzech oddzielnych kartkach. Ale to już szczególik mało istotny.

Sama w sobie jest estetycznie opracowana, a jej odczytanie nie powinno być problemem. Jest w pełni zrozumiała.

PAGE1.jpg

Strony:

1.th_MANUAL1.jpg 2.th_MANUAL2.jpg 3.th_MANUAL3.jpg

4.th_MANUAL4.jpg 5.th_MANUAL5.jpg

 

No i jeszcze wspomniana klisza:

KLISZA.jpg

 

Podsumowanie

Zestaw LionRoar`a oceniam bardzo pozytywnie. Jego cena oscyluje w granicach podobnych do blaszek Eduarda, a estetycznie na pewno wygrywa Chińczyk(napisali MADE IN CHINA ). Zobaczymy co wyjdzie podczas sklejania, ale myślę, że nie będzie większych problemów. Nie wiem jak się miałoby porównanie obu producentów, ale może kiedyś takie powstanie na podstawie instrukcji Edka. Osobiście jestem zadowolony z zakupu i gorąco polecam wszystkim, któzy będą mieli okazję je nabyć No i ten złoty kolorek

 

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw właściwie identyczny jak Eduarda (35629). Plus dla Lion Roar - panele CIP, nie ma ich u Edka. Plus dla Eduarda - dwie tablice na filmie, dwie kolorowe na kartoniku, w zestawie LR tylko jedna na filmie.

Z różnic tak na szybko zauważyłem tylko wycieraczki z dwóch części w LR, u Edka jednoczęściowe. Te same elementy wyglądają identycznie.

Jeśli chodzi o stronę "edytorską" - w LR lepsze opakowanie, u Eduarda ładniejsza instrukcja

Dzięki za inboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem z ciekawości instrukcję Eduarda i nie znalazłem nic poza tym co wymieniłeś. No może tylko Eduard daje coś okrągłego na lewo od tej półeczki na radio. Za to w moim przypadku zdecydowanie bardziej opłacało się brać LR, a ponadto dowiedzieliśmy się co jest w środku. Sama instrukcja, rzecz błaha I tak czy tak się sklei, a potem pójdzie w kąt

Dzięki za inboxa

Nie ma za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś okrągłego na lewo od tej półeczki na radio

Tu oznaczone jako 6:

TM-9-2320-280-10_54_2.jpg

To jest zakręcany kapturek osłaniający gniazdo podpięcia urządzeń do diagnostyki elektryki i silnika Humvee.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest ze znanego portalu aukcyjnego to już wiem kto mnie wyprzedził...

Pilnowałem i w końcu upilnowałem

 

Kuba, też się zgadza

 

Bo mi szkoda było zebla więcej dać

Swoją drogą to może tak osobny dział z pacz-boxami blaszek?Bo zdaje się takowego nie ma w ogóle?Blaszki rzecz jasna nie tylko do tych paskudnych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej uzupełniał wątek

Swoją drogą to może tak osobny dział z pacz-boxami blaszek?Bo zdaje się takowego nie ma w ogóle?Blaszki rzecz jasna nie tylko do tych paskudnych samochodów

Od tego jest dział "in-Boxy" w "pojazdy Wojskowe". Można jedynie pokusić się, aby nasze in-boxy zestawów związanych z Hummerami zostały podłączane do wątku "wykaz modeli i dodatków do humvee" czy jak to tam się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.