Skocz do zawartości

[Galeria HUMVEE] M1114 UAH najemników, A-stan, Tam./MIG 1:35


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

M1114 Up-Armored Humvee, używany przez najemników w Afganistanie.

 

Baza - M1025 Tamiya, konwersja - M1114 MIG Productions, koła - Blast Models.

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z efektu, chociaż jak przyszło do sklejenia modelu do kupy, nie wszystko poszło po mojej myśli.

Po raz pierwszy zastosowałem wash, lekki i nieśmiały, częściowo zniknął pod pigmentami, trochę popsuły zdjęcia. Ale jest i bardzo się z tego cieszę Przy następnym modelu na pewno zastosuję go odważniej (bo i wyjścia nie ma innego - model będzie w malowaniu piaskowym).

 

Warsztat

 

DSCF2964.jpg

DSCF2969.jpg

DSCF2966.jpg

DSCF2967.jpg

DSCF2971.jpg

DSCF2970.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gitara, ale szczegółów nie widać. Zrób trochę więcej zdjęć w tym zbliżenia, bo już widać, że jest na co popatrzeć.

Jedyne co to nadal twierdzę, że fotel jest trochę zbyt czerwony, no ale to rzecz gustu.

 

Również stwierdzam, że:

Bardzo ładny "najemnik"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny "najemnik"

Jak koledzy, a powiem więcej, podoba mi się bardzo, bardzo bardzo Sylwetka masywna i bardzo ciekawa. Chyba drugi najlepszy po Polskim M1026A2 Fajnie, że dałeś washa.

Mam tylko jedno ale, na zdjęciach chyba nie ma szyb bocznych Oryginał ma wszystkie, albo ma przód uchylony. Dobrze myślę Takie było założenia, żeby był bez oszklenia, czy jestem może ślepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie

na zdjęciach chyba nie ma szyb bocznych Oryginał ma wszystkie, albo ma przód uchylony. Dobrze myślę Takie było założenia, żeby był bez oszklenia, czy jestem może ślepy...

Właśnie takie było założenie. Na większości znanych mi zdjęć M1114 szyb nie ma w drzwiach, dlatego też postanowiłem tym faktem usprawiedliwić swoje lenistwo No i lepiej widać też wnętrze, do którego - jak pisałem w warsztacie - przyłożyłem się trochę bardziej niż to było w początkowych założeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gitara, ale szczegółów nie widać. Zrób trochę więcej zdjęć w tym zbliżenia, bo już widać, że jest na co popatrzeć.

Jedyne co to nadal twierdzę, że fotel jest trochę zbyt czerwony, no ale to rzecz gustu.

 

Proszę bardzo:

DSCF2973.jpg

DSCF2974.jpg

DSCF2981.jpg

DSCF2983.jpg

DSCF2978.jpg

DSCF2979.jpg

Myślę, że wielkiego wstydu nie ma

 

Co do tego fotela, to może faktycznie za bardzo żarówiasty? Na szczęście z ewentualnym przemalowaniem nie będzie raczej problemu - paczka fajek i sam fotel są przyklejone na słowo honoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz Takie opinie tym bardziej mnie mobilizują, przy następnym Humvee mam zamiar przyłożyć się przede wszystkim do malowania, efektów "przestrzennych" i śladów użytkowania - co przy jednolitym piaskowym malowaniu będzie miało jeszcze większe znaczenie, niż przy modelu z tej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.