Skocz do zawartości

[HUMVEE prawie IN_BOX] ARMO M998 1:72


BaldPuma

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na cenę (ok 6 dych) nigdy nie mogłem się zdecydowac na zakup jakiegoś żywicznego HMMWV firmy ARMO.

Jednak ostatnio wpadł mi w łapy (thx Kubisz) silnik z kadłubem - zakup Allegro

Uwagi:

1. Cena (modelu - nie tego co kupiłem) dalej uważam że jest za duża, ale..... jest silniczek (no... można też osobno kupić sam silnik, żywica CMK). Po dowaloryzowaniu kabelkami i "rurami" będzie

 

P9090573.jpg

 

2. Kadłub jest taki:

 

01th_P9090576.jpg 02th_P9090575.jpg 03th_P9090572.jpg

 

... jest zrobiony po japońsku czyli "jako-tako" - ma co prawda wszystkie "światełka" - czego brakuje w Revelkach, ale brak mu przetłoczeń na ramie pod drzwiami, kratki wentylacyjnej z prawej strony i ma troszkę za duże nity. Dlatego żeby się nie bawić w żłobienie przetłoczeń można go zrobić jako opancerzony robiąc pancerzyk z papieru lub dając blaszki z Dragona (po małym szlifie nitów)

 

3. Gratisowo dostałem mały śmietniczek i instrukcje (fotki) [dzięki GUTTLOON]. Jakość zadawalająca, no i nie będę musiał wycinać silnika i wkładać go do Revella lub Dragona tylko zrobię podwozie ARMO.

 

04th_P1200382.jpg

 

4. Instrukcje

 

05th_P1200381.jpg 06th_P1200380.jpg

 

5. Zdecydowanie najgorsze są koła - a właściwie felgi - protektorki całkiem fajne. Albo trafią do jakiejś przyczepki, abo po usunięciu felgi (np. wiertłem) wstawię felgi z Dragona (mam zapas bo przez przypadek wyrzuciłem paczke oponek) albo dam "ugięte" Calibry

 

07th_P9090579.jpg

 

Mały OFF-TOP - "Silniczek" skończy jako któryś z poniższych pojazdów (oczywiscie z otwartą maską)

 

08th_EODHumvee2.jpg 09th_2223430290044250529HMQsAh.jpg 10th_16711132_mJy5e-O.jpg

 

11th_73500.jpg 12th_26_101730_58c3b9098c67b46.jpg 13th_501414092Iyuwin_ph.jpg

 

ps. 13-tka zakładam (oczywiście całkowicie błędnie ) że skoro ma dopancerzone drzwi to i dół też :P

 

Uprasza się o sugestie co wybrać i fotki otwartej maski przy "wysuniętej" chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.