Skocz do zawartości

Lancer Evo X Aoshima 1/24


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem nieźle, ale te skrzydło z tyłu wygląda tragicznie. Szczególnie boczne jego części. Proponowałbym srebrnym wykańczać na końcu.

Całkiem niezly ten niebieski, wkrótce wrzucę tu swoje evo ( ten model jak zacznę, to już muszę skończyć ) i będzie w podobnym kolorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Dolna poprzeczka w grillu jest pęknięta. A ten pług przesadzony, ale może w następnym modelu nie przegniesz . Ogólnie dokładki są super, ale nie aż takie. Nawet nie wiem czy coś takiego ktokolwiek kiedyś stworzył . Ale i tak gratuluję i życzę powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam po przerwie reklamowej!

 

Naszło mnie kilka ciekawych pomysłów co do Lancera i powoli wcielam je w życie.

Troszkę zmodyfikowałem przedni zderzak z grillem, usunąłem dolną część grilla, nieznacznie powiększyłem centralny wlot w zderzaku i dostosowałem słupki tak aby zmieściło się orurowanie intercoolera

 

Tak to wygląda:

 

100_4311.jpg

100_4312.jpg

100_4313.jpg

 

 

Dodatkowo jeszcze przerobiłem przednie lampy tak że w jednej jest otwór, wlot powietrza, a szkło będzie czarne.

Coś jak tu:

434290.jpg

 

 

Tylne lampy też chyba zrobię czarne...

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dalej działasz szkoda tylko że przy tych przeróbkach nie oberwało się pługowi ;) chociaż na zamieszczonej fotce widać że coś takie jednak istniało. Nie boisz się takich przeróbek na już pomalowanej kaście? Ja bym się chyba nie odważył

W każdym razie życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jedziemy dalej!

 

Zdjęcia poglądowe do których zamontowałem pomalowane lampy, w przedniej jest wlot powietrza. Wycieraczka odstaje bo podszybie nie jest przyklejone, będzie to oczywiście zrobione tak jak należy

 

Całość psiknięta kilkoma warstwami bezbarwnego, będzie jeszcze polerowanie...

 

100_4363.jpg

100_4364.jpg

100_4365.jpg

100_4367.jpg

100_4366.jpg

100_4371.jpg

100_4368.jpg

100_4369.jpg

 

 

Chłodnica i intercooler razem z orurowaniem będzie oczywiście pomalowany a we wlotach w błotnikach i w zderzaku będzie siateczka

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę to troche pomarudze: jeśli chcesz miec spojlerek to lotka na końcu dachu mija się z celem (wyglądu i aerodynamiki). Przedni pług o 1/3 za wielki. Felgom przydałby się pokrewny do karoserii kolorek.

Tak ja to widze... Twój model, Twój gust.

Podoba mi się ingerencja w model (odwaga i jakośc wykonania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej końca...

 

Małymi kroczkami zbliża się koniec prac nad tym ulicznym potworkiem

 

Lampy są wklejone na stałę, wycieraczka poprawiona, siatka we wlotach na błotnikach i w tylnym zderzaku, środkowy element przymocowany na stałę z uchem holowniczym.

Oczywiście to jeszcze nie koniec, kilka elementów będzie jeszcze malowanych i dojdą lusterka.

 

100_4388.jpg

100_4385.jpg

100_4398.jpg

100_4384.jpg

100_4380.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrny kolorek ma jakieś fioletowo- różowe perełki w sobie, czy to efekt zastosowania jakiejś kolorowej lampy/żarówki/folii ?

 

Poza tym ciekawie - przednie światła raczej dyskwalifikują "miska" jako pojazd "uliczny" ale... przy tak odważnym projekcie, można i to przełknąć

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrny kolorek ma jakieś fioletowo- różowe perełki w sobie, czy to efekt zastosowania jakiejś kolorowej lampy/żarówki/folii ?

 

Messer

 

Nic z tych rzeczy przyjacielu, to już jest taki odcień lakieru, mi się podoba i wygląda bardzo ładnie

To sie ujawniło chyba po bezbarwnym bo na puszce jest normalny srebrny...

 

100_4400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.