Skocz do zawartości

Monster-Truck AMT\ERTL 1:24


Karol_Max

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zrobię Monster-trucka

Kupiłem go na allegro złożonego, ale go rozmontowałem i zrobię sobie od nowa.

Zrobię do niego małą podstaweczkę gdzie będzie rozjeżdżał stare graty.

Pudełko wygląda tak

amt632.jpg

A mój tak

dscf5050j.jpg

dscf5052l.jpg

dscf5055.jpg

dscf5056x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model ciekawy mi osobiście się bardzo podoba tez tak na niego spoglądałem z myślą o kupnie Czekam na efekty pracy bo już sam model ciekawy ;D Mozę powiesz coś o projekcie jaki plan na niego?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę powiesz coś o projekcie jaki plan na niego?Smile

Malowanie będzie standardowe takie jak na pudełku, jest ono wzorowane na oryginalnym wozie więc tego się będę trzymał Niestety nie będzie ramy ze światłami na pace, bo w zestawie który otrzymałem jej nie był

 

Wstaw silnik od trucka i pionowy wydech.

Silnik jest i to jaki wkrótce zobaczycie jak go skleję, narazie musiałem go jednak rozkleić po poprzednim właścicielu który nie żałował sobie niestety kleju.

Model ciekawy z tym że bardzo prosty? chyba ze są to pozory?

Model jest raczej prosty, nie widać tu jednak wszystkich części te które mam nie są w ramkach, i ciężko by się było w nich połapać więc ich nie wstawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Silnik już zmontowałem i pomalowałem na srebrno ."Trochę" to długo zajęło, ponieważ nie miałem jednej z głowic, ale jakoś ją skombinowałem. Zrobię również wascha i podmaluję filtry.

Całość wygląda tak:

dscf3454t.jpg

 

Mam też taką prośbę, czy może ma ktoś instrukcję do niego, bo jak na razie kieruję się zdjęciami z internetu i nie wiem jak zmontować zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Idzie mi z nim jak z polskimi autostradami nie wiem czy na Euro zdążę

Na razie męczę się z częściami które muszę dorabiać sam i to tak długo schodzi, ale już kończę. Są również dwa plusy znalazłem do niego kierowcę, wziąłem go z zestawu Academy Benetona Forda mojego taty.

dscf3045b.jpg

Mam także samochody na dioramkę. Co prawda mało ale zawsze, może dziś jeszcze coś podłubię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci podesłać New Beatla bez kół jak chcesz

Nie trzeba Znalazłem starego merca z Buraggio i chyba Dodga Super Bee chyba z AMT.

Co do projetu to niewiele się zmieniło, dorobiłem malutkie szczególiki może niedługo będzie więcej to wstawię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
Idzie mi z nim jak z polskimi autostradami nie wiem czy na Euro zdążę

Chińczyki z budowy uciekli Jakoś kompletnie totalnie do zera wena mi odeszła do niego, ale cały czas się zbieram w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skwarciu21 Ty to człowieka potrafisz do pracy zmobilizować Od razu się do roboty wziąłem zdjęcia wstawię jutro bo gdy tylko wracam ze szkoły od razu robi się ciemno, jak by co to powiększyłem błotniki i usunąłem listwy, w poniedziałek możne będę miał lakier to go pomaluję

Jeszcze raz wielkie dzięki gdyby nie ty to do tej pory by tam leżał i pewnie bym go jeszcze długo nie wyciągał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu126 Ja tam ożyłem tylko że coś cały projekt TUNING umarł a szkoda bo tyle ciekawych modeli się szykowało

No szkoda, to może mi się uda rozruszać towarzystwo, to na początek fotki:

dscf0670z.jpg

dscf0672c.jpg

dscf0671a.jpg

dscf0669o.jpg

dscf0668w.jpg

Teraz tylko podkład i lakierujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wygląda. Ja też muszę dać upy w moich projektach bo trochę się na robiło heh:D

No to czekam

A tym czasem Monsterek dostał podkład, teraz czekam na lakier, i coś przy zawieszeniu dłubie ale to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie świątecznej postaram się z nim mocniej poruszyć do przodu, mam nadzieję że się uda . Tak w zasadzie to ja też jestem ciekaw efektu końcowego Teraz jestem na etapie polerowania i karoserii i mostów i wszelakich wypychaczy, jak na razie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, są fotki, paskudne ale są

Czyli tak, wyciąłem błotniki, w prawdziwym nie było:

dscf0756s.jpg

dscf0764w.jpg

W zawieszeniu poszpachlowałem mosty, wyczyściłem wypychacze na resorach, i teraz przed sobą mam najgorsze czyli ogarnięcie tego wszystkiego, bo budowa tego modelu jest jak składanie samochody z wielkiego złomowiska

dscf0757i.jpg

dscf0763b.jpg

Teraz już mam opracowany plan działania, to był największy problem w tym modelu i to chciałem zrobić w przerwie świątecznej, niedługo ferie, będę mógł to wszystko pomalować , bo ostatnio cierpię na brak aero, to może nad podstawką coś pomyślę.

Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już ma aero więc nie mogłem go nie pomalować,większość na czarno i mosty na złoto

dscf3123y.jpg

dscf3124.jpg

Zrobiłem też taki mały zabieg w jednym wale, zrobił bym w drugim ale znalazłem go dopiero kilka dni temu w pudełko chevroleta mojego brat co najgorsze w kawałkach

dscf3127d.jpg

dscf3125dl.jpg

Położyłem także dwie kolejne warstwy lakieru, zdjęcia zrobię dopiero jak już będę dawał bezbarwny.

Ps. Nie ma ktoś takich amerykańców na zbyciu (nie muszą wrę powinny być nie kompletne )

On%20the%20Road.jpg

Sory za ten tytuł ale wzięte prosto se strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.