Skocz do zawartości

NISSAN SKYLINE GT-R R34


czarny1986tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka wreszcie doszła, więc powoli ruszam z projektem Czasu na modelowanie mam niewiele ,ale postaram się w miarę często pokazywać efekty prac. Baza to model tamiyi, o ewentualnych zmianach narazie cisza , wszystko wyjdzie po drodze :P

Mały poglądowy IN-BOX (w sumie niema co pokazywać) :

skyliner34033.jpg

skyliner34036.jpg

skyliner34034.jpg

skyliner34035.jpg

skyliner34037.jpg

Wypraski jak na tamcie przystało , czyste i eleganckie.

Pozdrawiam wszystkich biorących udział w projekcie , jak i zachęcam resztę do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to czekamy na rozwój projektu, Skyline to według mnie jeden z najlepszych samochodów do tuningu więc może być ciekawie

Zastanawia mnie do czego mają służyć te przeźroczyste części, wygląda mi to na elementy podłogi, ale z jakiego powodu są przeźroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sky to bardzo piękny samochód, model również, czekamy na kolejną aktualizację z twoimi poczynaniami

przemekgksw3 - te przezroczyste elementy to osłony podwozia a dokładnie układu przeniesienia napędy czyli silnika, skrzyni i tylnego dyfra. W modelach WRC też te elementy są przezroczyste, wydaje mi się że to dlatego aby można było przez niepomalowane osłony podejrzeć szczegóły zawieszenia i napędu.

 

Oczywiście życzę powodzenia w pracach i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Tamiya jest okrutna. Najpierw trzeba się napracować, żeby stworzyć piękne podwozie, sprężyny, cały układ jezdny, a potem Tamiya każe nam pomalować ten przezroczysty element i wszystko zakryć :( Można nie zamalowywać, ale szkiełko niestety jest takie, że obraz widziany przez nie jest rozmazany. Ach ci okrutni Japończycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Tamiya jest okrutna. Najpierw trzeba się napracować, żeby stworzyć piękne podwozie, sprężyny, cały układ jezdny, a potem Tamiya każe nam pomalować ten przezroczysty element i wszystko zakryć :( Można nie zamalowywać, ale szkiełko niestety jest takie, że obraz widziany przez nie jest rozmazany. Ach ci okrutni Japończycy Smile

Zawsze można się pobawić i zrobić ten element ściągany żeby zaprezentować zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek był na zakupach i zmontował sobie kolorek do bryki

Taki oto:

img0055pp.jpg

Mi wpadł w oko , a że ostatnio większość modeli maluję na czarno więc będzie małe urozmaicenie. Maska na bank będzie czarna, chyba ze dorwę gdzieś karbonu troche, to nie tylko masce sie dostanie:P. Ma ktoś może wzór faktury karbonuw 1/24? Byłbym wdzięczny! A skanek do zdięcia poskładany na sucho i nic z nim jeszcze nierobiłem ,bezto widać ślady po ramkach na zderzaku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ubiegłeś mnie Właśnie mam zamiar zakupić dokładnie tego samego Skyline'a!!! Cóż, będą dwa w tym projekcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne się Twój R34 zapowiada

Jakieś zmiany możesz już zdradzić czy to nadal tajemnica?

 

Ps. Widziałem też na 1 fotce Astre V8 Coupe Team Phoenix z DTM

Model super. można przy nim popłynąć. Sam mam taką na warsztacie

Powodzenia i ze R34 i z Asterką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Macie foto tylnego zawieszenia:

img0088k.jpg

img0090rj.jpg

Felgi , maska , spojler na bank będą w czarnym macie , kolor kasty taki zielonkawy jak na podwoziu. Środek myśle jaką małą klatke , kubeł albo i 2 , pasy szelkowe, kolor myśle zrobić w środku jaki błękitny(gdzieś na forum widziałem coś takiego w starym skylinie i bardzo mi się spodobało). Może ciemne szyby z tyłu. A tarcze mam do poprawki i mały retusz na amorkach :p

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super

Z tymi niebieskimi wahaczami faktycznie wygląda extra.

Czekam na foty ukończonego podwozia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Prac ciąg dalszy.

Tak to wygląda na sucho, mało satyswakcjonująco;/

img0095ua.jpg

Tak z progiem, odrazu lepiej

img0103x.jpg

Delikatnie pobrudzone podwozie.

img0106zk.jpg

Nowy spoiler pod zderzak się składa.

img0108tv.jpg

"Podziurawiłem" wiertłem 0,5 mm tarcze , wiem fototrawki były by lepsze, narazie nie mam na to środków:/

img0110vq.jpg

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tytaniczą ręczną robotę z tarczami.... efekt super.

Tak trzymaj i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.