Skocz do zawartości

nissan silvia s13 fujimi


michi-232

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie postanowiłem też wystartować w konkursie. Wybrałem Nissana Silvię, ponieważ można go tuningować bez końca.

 

zamierzam:

-wstawić v8 bi-turbo

-wybebeszyć wnętrze

-jakiś body kit

-felgi od lexusa is-350

 

fotki będą jutro jak wrócę z modelarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oto obiecane fotki:

 

Kasta

c020219dd602834am.jpg

9f71454df9182aefm.jpg

 

Zaczęta komora silnika

16a93436a3cb656dm.jpg

82b36c04a4c3727dm.jpg

 

Turbina(plan się zmienił będą 4 turbiny ).

19bdd52b42fcbf71m.jpg

5af8a3717d0c5b0am.jpg

 

rozcięty przedni zderzak zrobię go jak kupię polistyren

5a9ac5097381036am.jpg

 

Sory za foty, robione telefonem bo padły baterię od aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to już zupełny hardcore, quatro-turbo to już coś Twisted Evil

Chociaż z tym silnikiem to chyba nie bardzo gaźników do każdego cylindra się już chyba raczej nie używa, a na pewno już nie w takiej formie, ja bym z niego zrezygnował, ale to twój projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale COŚ takiego to się do takiej małej sylwusi zmieści? A to chyba nie będzie silvia do driftu? Bo z v8 z 4 turbosprężarkami trudno by było coś stworzyć, oprócz 10 bączków na sekundę

To będzie driftowóz na 70%, muszę wymyślić jeszcze jakieś fajne malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michi-232, jeśli to ma być driftowóz, to jakiś science-fiction, bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby ktoś dał rade takim autem z taką mocą zadriftować. Żadnym specjalistą driftu nie jestem, ale chyba nie dało by rady pójść bokiem takim czymś Przy 4 turbo byłby taki nagły przypływ mocy, że nie dało by się go opanować Ja bym stawiał raczej na jakiś street, bo z tym silnikiem raczej nie nadaje się do driftu, a już pomijając ogromny docisk na przednia oś.

 

Zawodnicy w polskim drifcie mają samochody o mocy około 350 km( podaję się na TVN Turbo ), a tu by było z 700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michi-232, jeśli to ma być driftowóz, to jakiś science-fiction, bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby ktoś dał rade takim autem z taką mocą zadriftować. Żadnym specjalistą driftu nie jestem, ale chyba nie dało by rady pójść bokiem takim czymś Przy 4 turbo byłby taki nagły przypływ mocy, że nie dało by się go opanować Ja bym stawiał raczej na jakiś street, bo z tym silnikiem raczej nie nadaje się do driftu, a już pomijając ogromny docisk na przednia oś.

 

Zawodnicy w polskim drifcie mają samochody o mocy około 350 km( podaję się na TVN Turbo ), a tu by było z 700.

 

To nie jest zły pomysł z tym silnikiem tu masz suprę 1000 km

http://www.youtube.com/watch?v=pdKheR8cg28&feature=related

 

W drugim filmiku ładnie driftuje tylko okropnie ryczy silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawodnicy w polskim drifcie mają samochody o mocy około 350 km( podaję się na TVN Turbo ), a tu by było z 700.

 

Mają 350KM bo nie przerabiają tak wozów jak japońscy zawodnicy, oni mają nawet 650KM! No ale japońce to ślizgają się 160km/h nie to co nasi, a już nie wspomnę o drifcie w parach, japońce jadą na grubość lakieru od siebie a u nas jeden dwie długości auta za drugim... No ale nie o tym jest ten temat. Jak dla mnie S13 z V8 to co najmniej "dziwny" pomysł no ale życzę powodzenia i będę kibicował bo lubię JDMy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki malutki update:

 

Dorobione rury z turbin do intercoolera(jeszcze będzie trochę szpachlowania)

07faeca115428fbam.jpg

 

218da150d739874dm.jpg

 

e80570e22a371c5am.jpg

 

4d8baa3736611299m.jpg

 

Jestem w 90% pewien że Silvia będzie bez maski.

 

Jeszcze nigdy nie byłem tak zdenerwowany przy klejeniu modelu,robienie tych rurek zajęło 2 roboczogodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kolejny "updejt"

 

Zrobiona decha rozdzielcza

 

c07588340b611fafm.jpg

 

c84bc963fd710396m.jpg

 

Zderzak Jeszcze do wykończenia szpachlą ( wycięte światło pod nim będzie filtr powietrza)

 

9639d491fb5aba79m.jpg

 

5259fbf6dba7b2b7m.jpg

 

Silnik (Zrezygnowałem z turbin )

 

c321cb1ff651f000m.jpg

 

e51a54ab72c9022em.jpg

 

Mam pytanie, Z czego zrobić filtr powietrza żeby się jako tako prezentował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałeś z tych turbin i od razu lepiej Deska fajna, ale mam jedno ale - kierownica. Prezentuje się jakby była wyciągnięta z malucha, lepiej byłoby wstawić 3-ramienną kierownice Sparco, czy tam kogoś innego (Rajdowe zestawy Tamiyi).

 

Widzę była dokładka do zderzaka (prześwitujący dół zderzaka)?

 

Zegary piękne! Ale nie sportowe Ale to mogę wybaczyć - i tak ich za specjalnie nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam jedno ale - kierownica. Prezentuje się jakby była wyciągnięta z malucha, lepiej byłoby wstawić 3-ramienną kierownice Sparco, czy tam kogoś innego (Rajdowe zestawy Tamiyi).

Powiększ sobie fotki , to jest sportowa kierownica tylko że dwuramienna, według mnie pasuje idealnie. A co do turbin to też się z tym zgadzam teraz dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3, ty nie myśl sobie, że ja nie oglądam zdjęć przed komentarzem Po prostu dużo takich kierownic widziałem tylko (i wyłącznie) w małych fiatach. Ze sportami to mi się zawsze trójramienne kierownice kojarzyły. Ale to tylko moje odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.