Skocz do zawartości

Subaru Impreza Tuner'STi


kamit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już kiedyś opisywałem jak robiłem kalki przy okazji budowy Peugeota... Kalki powstają z połączenia: program graficzny i loga firm w wersji elektronicznej, czysta kalka Techmodu (przezroczysta), drukarki laserowej-kolorowej i wody do nałożenia na model Przy druku laserowym przed nałożeniem nie trzeba zabezpieczać kalek bezbarwnym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Idą jesienne dni i znalazłem chwilkę by kontynuować prace przy modelu... Niestety aktualizacja nie będzie za częsta ale będę się starał by przerwa w pracach nie była za długa... Trochę ochłonąłem po ciężkich wydarzeniach i teraz priorytetem jest ukończenie modelu. Niebawem większa aktualizacja

 

Tymczasem wkleiłem chłodnicę i kratkę wlotową zderzaka. Niestety kalka znaczka Subaru w zestawie była marnej jakości (chodzi o druk) Na szczęście wyszukałem z zasobów magazynowych kalkę z zadowalającą jakością...

 

SubaruSti49.jpg

 

Jeszcze mała aktualka:

Wklejony zderzak, reflektory przednie i lampy tylne... zacząłem malować uszczelki...

 

SubaruSti50.jpg

 

SubaruSti51.jpg

 

SubaruSti52.jpg

 

SubaruSti53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Długo mnie nie było... postanowienie o skończeniu modelu jest wciąż aktualne dlatego powracam mam nadzieję, że z finishem budowy Imprezy TunerSTi ;)

 

Zabrałem się na poważnie za zakończenie wnętrza, pozbyłem się tylnej kanapy i dorobiłem jakby ściankę z materiału podobnego do kevlaru, wstępnie zacząłem budowę konstrukcji rurowej pod mocowanie pasów. Zamontowałem fotele rajdowe oraz 4 punktowe pasy Sparco firmy Eduard. Kierownica pochodzi z rajdowej wersji Imprezy 555... Po zmontowaniu wnętrza i wklejeniu szybki - układ wydechowy został zakończony odpowiednią końcówką. Nad tylną szybą umieszczona została fabryczna lotka. To tyle, reszta już niebawem...

 

SubaruSTi54.jpg

 

SubaruSTi55.jpg

 

SubaruSTi56.jpg

 

SubaruSTi57.jpg

 

SubaruSti58.jpg

 

SubaruSTi59.jpg

 

SubaruSTi60.jpg

 

SubaruSTi61.jpg

 

SubaruSTi62.jpg

 

SubaruSTi63.jpg

 

SubaruSTi64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że model się podoba ;) Uparłem się i postanowiłem go dzisiaj skończyć!!! Wykonałem lusterka (przeróbka tych z modelu WRC'99), dokończyłem reflektory przednie i lampy tylne, no i zająłem się tylnym spoilerem. Podkład, potem na czarny połysk... środek wypełniłem carbonem tak samo jak lotkę nad tylną szybą... Zamontowałem wycieraczki, uzupełniłem kalkomanię w tym tylną rejestrację z indywidualnym numerem (wpływ Fast And Furious dalej się udziela ;) ) ... na sam koniec jeszcze doszły zapinki na przedniej masce i to by było na tyle Z czasem będę chciał dołożyć jakąś białą naklejkę (napis) na przedniej szybie - jakoś tak goło zostało ;)

 

Oto fotorelacja z ostatniego etapu budowy Imprezy TunerSTi :

 

SubaruSTi65.jpg

 

SubaruSTi66.jpg

 

SubaruSTi67.jpg

 

SubaruSTi68.jpg

 

SubaruSTi69.jpg

 

SubaruSTi70.jpg

 

SubaruSTi71.jpg

 

SubaruSti72.jpg

 

SubaruSTi73.jpg

 

SubaruSTi74.jpg

 

Finałową galerię wykonam jak tylko się rozpogodzi i będzie ładny słoneczny dzień. Czas na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.