Skocz do zawartości

Subaru Impreza Tuner'STi


kamit

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem i ja dołączyć do grona projektu grupowego pt. "Tuning". Będąc dzisiaj w sklepie modelarskim zastanawiałem się co wziąć na warsztat. Padło na Imprezę STI z Fujimi z bajerem "GTW Wing". Myślę, że projekt będzie ewoluował a auto ma nawiązywać do "ulicznych wyścigówek" niekoniecznie drifterskich, bardziej do Sprintów pomiędzy kolejnymi światłami jak i do zabawy jazdy bokami gdyż to w końcu auto "odpychające się" czterema kołami Na pewno zmianie ulegną koła, auto zostanie obniżone, jakieś fajne malowanie z "listą płac" oczywiście, tylny spoiler który jest w zestawie z ewentualnymi poprawkami, może dodatkowe lotki, wlot na dachu, ingerencja we wnętrze - może rajdowe kubełki, wywalona tylna kanapa, sportowa kierownica, szelkowe pasy... Nad klatką się zastanowię To tyle...

 

SubaruSti1.jpg

 

SubaruSti2.jpg

 

SubaruSti3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnia prawdziwa buda Imprezy , chociaż próbują to teraz naprawić, ale wracając do tematu - model ciekawy, plany również, również bym zrezygnował z drifterskiego WRXa na rzecz "ćwiartki" , powiedz jaki kolor chcesz wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały czas o tym myślę... myślałem o połączeniu dwóch kolorów: biały z błękitnym, grafitowy z Mica Blue, może czerwony z czarnymi winylami... Macie jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ma navarę i stwierdziliśmy że, w tym suzuki jest zmieniony:

przedni zderzak

grill

światła

i troszkę maska

 

Zgadzasz się ze mną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o podobnym malowaniu do tego tylko w innym zestawieniu kolorystycznym

 

SubaruStiAA.jpg

 

zdjęcie pochodzi ze scoobyblog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Imprezy rosną w siłę, mamy kolejną

Co do wyboru malowania jestem za wersją kolegi Kamita

Życze powodzenia i czekam na postępy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechały "buty" do Imprezki

 

SubaruSti5.jpg

 

Nad kolorem jeszcze się zastanowię, zależne jest to od zestawienia kolorów karoserii... W grę wchodzi biały (z niebieskimi nakrętkami śrub), chrom, złoty lub czarny matowy... Ale to się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem delikatnie od polakierowania podwozia

 

SubaruSTi6.jpg

 

Kolor to docelowy dla całej karoserii - TS-58 - Pearl Light Blue. Koncepcja malowania też już jest choć jeszcze w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnego dnia przysiadłem ponownie do Imprezy Zająłem się składaniem przedniego zawieszenia. Postanowiłem, że zmienię przedni układ hamulcowy na większy Alcon pochodzący z Mitsubishi Lancera Evo VI w wersji asfaltowej. Wykorzystałem tutaj elementy Abera. Sprężyny skróciłem o jeden zwój by autko delikatnie zbliżyło się do asfaltu

 

SubaruSti7.jpg

 

SubaruSti8.jpg

 

SubaruSti9.jpg

 

SubaruSti10.jpg

 

SubaruSti11.jpg

 

W międzyczasie postanowiłem zwizualizować wygląd Imprezki :

 

projectSTi2c_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanko rzeczywiście całkiem nieźle się prezentuje

Możesz napisać jak zabezpieczasz drukowane kalkomanię przed nałożeniem.

 

Przy druku laserowym nie musisz zabezpieczać druku!!! Po prostu po wydrukowaniu możesz od razu nakładać kalkę na model

 

I mała aktualka:

 

SubaruSti12.jpg

 

SubaruSti13.jpg

 

SubaruSti14.jpg

 

Jeszcze parę elementów i przednie zawieszenie gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.