Skocz do zawartości

Nissan Skyline R34 & GT-R KPGC10


skwarciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Razem z kolegą z innego forum Groszkiem postanowiliśmy, że założymy wip-a, wspólnego projektu w kierunku driftu.

 

ja

 

Model miał być robiony na replikę samochodu Brayana z najnowszej części Szybko i Wściekle, ale że ten model różni się body, więc będzie z niego powstawał driftowóz.

Co do planów, niebieski lakier coś w rodzaju mica blue z tamci, lekko zmienione body, felgi nismo, pełna bebeszka wnętrza, nowa pojedyncza końcówka wydechu, pasy fototrawione 4pkt i to chyba tyle. Reszta wyjdzie w aktualizacjach, które będą się pojawiały jak najczęściej.

 

sky4z.th.jpgsky3a.th.jpgsky2o.th.jpgskyq.th.jpgsky5y.th.jpg

groszek

 

Ogólny zarys wyglądu KPGC10, wygląda następująco.

Buda pokryta czarnym lakierem + detale, brak spojlera, prawdopodobnie seryjne koła malowane na zielono lakierem z palety kawasaki, model 636, obniżone zawieszenie przednia oś, tył pozostanie seryjny zależy jeszcze jak to będzie wyglądać, wash podwozia, metalowy tłumik, hmm.. co do wnętrza jeszcze nie wiem. Na razie tyle, reszta wyjdzie podczas prac. Może coś podpowiecie. Tak wiem, plany są dość ścisłe, ale w etapie końcowym to będzie wyglądać

Kilka fotek, jak aktualnie model wygląda, czyli jeszcze nic nie zrobione

 

dscn4430m.th.jpgdscn4432q.th.jpg dscn4433d.th.jpg dscn4434c.th.jpgdscn4435u.th.jpgdscn4436s.th.jpg dscn4437n.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

Sorry że post pod postem ale chyba zainteresowanie tematu jest małe bo

nikt nie komentuje. Na razie zrobiłem tyle wymaga to jeszcze poprawek i oczywiście szpachlowania aby wszystko wyglądało jako jedna całość.

skyy.th.jpgskyyy.th.jpg

 

groszek

Ja, od początku

Powoli do przodu.. W pierwszej kolejności zostały usunięte drobne niedoskonałości kasty i jak widać model już w podkładzie, felgi w kolorze jeszcze tylko zostało maznąć śruby na czarno, ale to już przy końcu prac. Zrobiłem też część wnętrza, kokpit itp. Teraz będę brać się za podwozie, malowanie, wash i układ wydechowy. Fotki troszkę słabe, pogoda, a do tego jakość się pogorszyła po hostingu :/ więcej zdjęć niebawem.

dscn4447t.th.jpg dscn4466g.th.jpg dscn4484n.th.jpg dscn4474x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobiłem tyle wymaga to jeszcze poprawek i oczywiście szpachlowania aby wszystko wyglądało jako jedna całość.

Z tego co pamiętam z Supry nie jest to taka łatwa sprawa, zwłaszcza jeżeli chcesz zostawić gołe blachy, ja tam sobie odpuściłem i poflockowałem wszystko

Co do drugiego projektu to zapowiada się ciekawie jeżeli chodzi kolorystykę, połaczenie czarnego i takiej soczystej zieleni musi być świetne.

No i mam nadzieję że pojawią się jakieś JDMowe smaczki, reflektory czy czarna, matowa maska

No i zaprosiłbyś kolegę na forum, łatwiej by się komentowało no i relacja była by jaśniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego projektu to zapowiada się ciekawie jeżeli chodzi kolorystykę, połaczenie czarnego i takiej soczystej zieleni musi być świetne.

No i mam nadzieję że pojawią się jakieś JDMowe smaczki, reflektory czy czarna, matowa maska

No i zaprosiłbyś kolegę na forum, łatwiej by się komentowało no i relacja była by jaśniejsza.

 

Witam, skorzystałem z zaproszenia i oto jestem, co prawda pod drugim nickiem

Co do modelu, to ogólny zarys planów znacie, ma być to raczej taki cichociemny, więc nie wiem jak to będzie z tymi jdm-owymi dodatkami.

 

Jeśli mogę i od siebie coś wtrącić, to ja na pewno czkam na GT-Ra. Mam również pytanie, czy ten tył zostanie taki podniesiony?

 

Na początku tylne zawieszenie miało pozostać seryjne, ale jest dość wysokie i chyba jednak będzie lekko obniżone.

Koncepcja na ten modelik pojawiła się już przed zakupem i tak właśnie widzę ten model ;)

Buda w kolorze, jeszcze trochę pracy przy niej żeby to wyglądało.

 

dscn4508n.th.jpg dscn4510a.th.jpg dscn4497l.th.jpg dscn4501g.th.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, skorzystałem z zaproszenia i oto jestem, co prawda pod drugim nickiem Smile

Kojarzę już kolegę z innego forum fajnie że się pojawiłeś.

Kolorystyka tak jak się spodziewałem świetna, chromy są fabryczne?

Czym będziesz malował boczne listwy?

Pozdrawiam i czekam na dalsze upy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego starego Sky gdzie kupiłeś??

 

Model kupiłem w modelcentrum.pl , jednak chyba to ostatnia sztuka.

Dodam, że jest to edycja specjalna, pudło zawiera dodatkową książeczkę i płytke dvd z dokumentacją modelu.

 

31232502110023782200_thumb.jpg 51468309417831268599_thumb.jpg 33056796772533848250_thumb.jpg

 

 

chromy są fabryczne?

Czym będziesz malował boczne listwy?

Tak, chromy są fabryczne.

O które Ci chodzi ?? ;D

Oryginalna buda.

61925072920927574471.jpg

 

up jutro, czyli podwozie, wash i układ wydechowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że jest to edycja specjalna, pudło zawiera dodatkową książeczkę i płytke dvd z dokumentacją modelu.

Uuu... niezły zestaw, czegoś takiego jeszcze nie widziałem w cywilach

Bardzo przydatna rzecz, nawet mimo niezrozumiałego dla większości języka ;)

 

O które Ci chodzi ?? ;D

Oryginalna buda.

Heh mój błąd wydawało mi się że te przetłoczenia na kaście to chromowane listwy. Właściwie to z którego roku jest ten sky?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hmm jak położę kolor na kaste to pokaże xd. Model na razie stoi na półce i czeka na ciąg dalszy bebeszki ponieważ okazało się że muszę podnieść tunel i podłogę, ale bez obaw, że nic nie robię bo działam teraz głównie przy sky więc spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.