Skocz do zawartości

[I&A] ISAF - German Soldiers - Trumpeter 1/35


Wojtek B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I ja się przyłączam do zabawy. Na pierwszy ogień idą figurki żołnierzy naszych zachodnich sąsiadów. Na początku IN BOX zestawu Trumpetera;

Pudełko;

dbb22a4ff5306f50.jpg

12b9b9cd965b8026med.jpg

5d55746c200267cemed.jpg

Kalkomanie

9658561f71a74e3fmed.jpg

a1200937f32abad4med.jpg

Ramki;

c5e9153a423042cemed.jpg

b585095de5ce2a06med.jpg

603c1dc1228f9f34med.jpg

598b1afd4a6c56d5med.jpg

c24411dc948c9889med.jpg

I uzbrojenie

4a019784e7ef569fmed.jpg

6449a208e8ac6868med.jpg

bced5986bbdb8bf7med.jpg

6ccc10f0fb4e2431med.jpg

383bf2d31c9f843fmed.jpg

 

Na razie tyle, pracę zacznę jak najszybciej, figurki zamierzam podstawić na małej dioramce, która będzie przedstawiać górzystą ścieżkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Figurki prawię skleiłem wszystkie, gdy skończę i dam podkład wrzucę zdjęcie.

Jeśli chodzi o ocenę zestawu, to taką mogę wystawić i będzie to -3;

+ tematyka

+ ekwipunek

+ uzbrojenie

Na minus;

- spasowanie części, wcale nie są to klocki Lego a bez szpachli się nie obejdzie

- główki według mnie nie trzymają skali, są za małe

- rzeczywiste pozy figurek są trochę odmienne od tych jakie są na pudełku, trzeba się natrudzić zwłaszcza z odpowiednim przyklejeniem rąk i dłoni a karabinem czy pistoletem maszynowym ( tyczy się to czterech figurek)

- kalkomania, po jaką cholerę ją dali, jak już to powinna być tylko z odznaczeniami i naszywkami itp.

 

Podsumowując, jest to kolejny producent któremu przydał by się solidny kop w dupę za zestaw. Sytuację ratuję to co wymieniłem na plus.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, jeżeli chodzi o to, że jest złe spasowanie, to we wszystkich figurkach tak jest, że bez szpachli i polistyrenu (czasami) się nie obejdzie ;)

Sam mam problem z tym jak sklejam figurki 101st ABN Div. (wkrótce temat... i kilka innych też )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Mały postęp w malowaniu.

Figurka nr. 1

07018e798eb6953e.jpg

48d5f280fbee35b9.jpg

Jak widać kolor bazowy, oraz lekkie cieniowanie przed nałożeniem kolejnych kolorów kamuflażu.

Figurka nr. 2

0d30663165b7ecc4.jpg

b4086cd2c7a5e7e6.jpg

Tutaj kamuflaż skończony, dodam tylko cieniowanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Po cieniowaniu powinny wyglądać dużo lepiej. Skoro mówisz że flecktarn jest jeszcze nieskończony to może daj jeszcze trochę więcej brązowego, teraz wydaje mi się trochę za zielony

I tu jest problem, przeglądając zdjęcia jak i swoje "ciuchy" można powiedzieć, że niekiedy jest więcej naniesionej jednej barwy a w następnym egzemplarzu jest na odwrót. Ale mimo wszystko jeszcze jest nieskończony i zobaczymy jak wyjdzie przed cieniowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem, przeglądając zdjęcia jak i swoje "ciuchy" można powiedzieć, że niekiedy jest więcej naniesionej jednej barwy a w następnym egzemplarzu jest na odwrót. Ale mimo wszystko jeszcze jest nieskończony i zobaczymy jak wyjdzie przed cieniowaniem.

Na mojej jest właśnie dużo brązowego więc na tym się opierałem , chociaż patrząc na zdjęcia rzeczywiście różnie to bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.