Skocz do zawartości

[I&A] Stryker M1134 ATGM-Trumpeter,Eduard-1:35


sir.michal

Rekomendowane odpowiedzi

No to składam raport z malowania.

Szara farba jako podkład

Czarna jak preszeiding

Zielona jako baza

Model jeszcze bez pomalowanych i poprzyklejanych detali, oraz przed łoszem.

tmpzmniejszto4ebb196772.jpg

 

tmpzmniejszto2d36268475.jpg

 

Sorry za zdjęcia, pogoda nie sprzyja sesjom zdjęciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, model pewnie jest bardzo porządnie pomalowany, ale faktycznie bardziej można się tego domyślić, niż zobaczyć.

 

Tabliczka niby fajna, ale jak dla mnie to tam jest spora wpadka - "Iraq 2004 r.". Skoro dodałeś "r.", tzn. że napis jest po polsku. A w naszym pięknym języku nie ma takiego kraju jak "Iraq". Uległeś modzie na angielszczyznę, szkoda że taka niekonsekwencja. Niby to bzdura i model najważniejszy, ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia modelu praktycznie bez żadnych pomalowanych ani przyklejonych detali.

imagesdsc05542zmniejsza.jpg

 

imagesdsc05548zmniejsza.jpg

 

imagesdsc05555zmniejsza.jpg

 

Model teraz jest już zakurzony, figurki w 50-sięciu procentach pomalowane,asfalt na podstawce wylany teraz tylko zostało mi pomalować żywice, zrobić znak, wysypać piasek pomalować figurki i koniec.

Ale zdjęć z tych etapów prac robić już nie będę.

Więc następne zdjęcia to już galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Widać wielki postęp w twoich modelach. Myślę, że powinieneś jeszcze trochę przykurzyć modelik. teraz wygląda strasznie czysto. Pamiętaj, aby dół przykurzyć mocniej niż górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś jeszcze trochę przykurzyć modelik

 

Model teraz jest już zakurzony, figurki w 50-sięciu procentach pomalowane,asfalt na podstawce wylany teraz tylko zostało mi pomalować żywice, zrobić znak, wysypać piasek pomalować figurki i koniec.

 

Oj czytanie pod obrazkami się kłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś jeszcze trochę przykurzyć modelik

 

Oj czytanie pod obrazkami się kłania

 

Oj czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Mi się wydaje, że nasz kolega miał na myśli, iż zdjęcia zostały zrobione przed kurzeniem. Od tamtego czasu minęło zapewne kilkanaście godzin, więc model zdążył zostać zakurzonym (czego nie ma prawa widać na zdjęciach).

 

Oj przestańmy już robić tego off topa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękny

 

Nie przesadzać mi tu

Na jutro przewiduję koniec ponieważ dużo mi nie zostało do skończenia praktycznie tylko podstawka i jedna figurka.Ale gdybym przypadkiem nie zdążył to sam model bez podstawki będzie można obejrzeć na zawodach w Grudziądzu.

A i postaram się wstawić jedno zdjęcie jak się prezentuje modele na końcowym etapie, więc kilka dni będziecie z niecierpliwościom będziecie czekać na galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.