Skocz do zawartości

[I&A] Stryker M1134 ATGM-Trumpeter,Eduard-1:35


sir.michal

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam kolejny model, ale mam go zamiar dla odmiany skończyć.

Jak już zauważyliście model firmy Trumpeter, jedynymi dodatkami są:

-Deflektor Eduarda

-Plecaki, klamoty do obładowania modelu

To by było chyba na tyle.

Tu macie jeszcze zdjęcie pudła oraz dodatków.

imagesimg1052zmniejszac.jpg

 

Zapraszam do śledzenia tematu, proszę o porady i tak ogółem o jakieś zainteresowanie tym tematem.Wiem że ode-mnie nikt się niczego ciekawego nie nauczy ale, może ja się od was czegoś nauczę.Jak ktoś posiada jakieś ciekawe zdjęcia to też proszę o wklejanie w wątek.

 

Pierwsze zdjęcia z prac jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam pierwszego kibica

 

A to stan modelu na dzień dzisiejszy.

Stryker stoi już na kołach

imagesimg1103zmniejszac.jpg

 

A tu tylna część modelu.

Na szczęście też już skończona.

imagesimg1105zmniejszac.jpg

 

Proszę o ocenę jak się prezentują ''półki pod karnistry'' ponieważ pierwszy raz wyginałem coś tak skomplikowanego z fototrawionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to idzie. Widać duży postęp w Twoich modelach. Blaszki ładnie wyglądają. Co do zdjęć to widać, że jedynym źródłem światła jest okno. Dodaj parę żarówek a okno zasłoń jakąś roletą czy żaluzją. Możesz też pobawić się w programie graficznym (np. Gimp) nad jasnością i kontrastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dziś włączyłem lampkę zbyt wiele to ona nie dała ale zawsze coś.

imagesimg1108zmniejszac.jpg

 

Od wczoraj męczę górę kadłuba idzie mi to bardzo powolnie, ponieważ jest wiele drobnych części.Teraz wziąłem się za ''szuflady pod plecaki'', trochę miałem z tym problemów ale lecę dalej.Dzisiaj pomęczyłem się z drobnymi fototrawionkami, niestety nie wygląda to powalająco, a to przez to że używam do wginania i klejenia tylko takich prymitywnych narzędzi.

 

imagesimg1110zmniejszac.jpg

 

Więcej zdjęć wstawię jutro po południu jak skończę górną część modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj trochę posiedziałem przy modelu ze względu na piątek.

imagesimg1113zmniejszac.jpg

 

imagesimg1114zmniejszac.jpg

 

Ale zato dziś ze względu na sobotę się leniłem i posklejałem tylko figurki.

I zauważyłem jedne fakt że jednej brakuje plecaka i jakiegoś elementu który znajduje się na wysokości na wiecie czego.

 

imagesimg1112zmniejszac.jpg

 

Dzisiaj jeszcze powno coś pokleję ale zdjęcia wrzucę jutro.

A i wiem nawet już jak będzie wyglądać podstawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ciąg dalszy nastąpił model sklejony, szpachli zbyt wiele nie poszło po pilnik też sięgnąłem ze dwa razy.Kilka zdjęć sklejonego strykera.

Sorry że bez kół ale coś nie chcą się trzymać na ślinę.

 

imagesimg1128zmniejszac.jpg

 

imagesimg1129zmniejszac.jpg

 

imagesimg1131zmniejszac.jpg

 

Jak pisałem już wcześniej kupiłem trochę tobołków a mianowicie tyle co jest na zdjęciu:

imagesimg1132zmniejszac.jpg

 

Więc przykleiłem je jak na razie na '' blutaka''.

 

imagesimg1134zmniejszac.jpg

 

I po chwili stwierdziłem że z czterema plecakami na krzyż to ten stryker nie zasługuje na miano stryker.W internecie można znaleźć zdjęcia na których widać jak potrafią one być obładowane.Więc postanowiłem zamówić tobołki z allegro.Jak postanowiłem tak zrobiłem więc mam nadzieję , że dotrą one w miarę szybko do mnie, co bym zdążył skończyć model na Grudziądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.