Skocz do zawartości

[I&A][Galeria] M1134 Stryker ATGM Trumpeter 1:35


sir.michal

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrnąłem do końca.

Model,figurki jak i podstawka skończone, z modelu jestem bardzo zadowolony,jest to mój pierwszy skończony współcześniak ale i nie ostatni.

Co do wykonania modelu przez Trumpetera to znalazło by się kilka wad i niedomówień ale są one tak małe ,że szkoda o nich pisać.

To może teraz czego użyłem do zbudowania tej scenki.

Model: M1134 Stryker ATGM Trumpeter 1:35.

Figurki:U.S Army Crewman Trumpeter 1:35 oraz

US 101 st Airbome Divisin Crew także Trumpeter 1:35

Konwersje" Tobołki for M1126 Stryker Legend 1:35

Znak z internetu podobnie jak tabliczka na tyle modelu.

Podłoże to piasek z nad morza oraz papier ścierny.

 

Chciał bym także podziękować Erykowi (Skinerowi3) za pomoc przy figurantach i nie tylko

 

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości Pana Wojtka z http://hobby.szeroka5.pl/ któremu za nie bardzo serdecznie dziękuje.

 

Model wyjściowy:

m1134stryker-00.jpg

A teraz już właściwa galeria:

m1134stryker-65.jpg

m1134stryker-68.jpg

m1134stryker-67.jpg

m1134stryker-60.jpg

m1134stryker-59.jpg

m1134stryker-62.jpg

m1134stryker-64.jpg

m1134stryker-63.jpg

m1134stryker-61.jpg

 

Warsztat jak by ktoś pominął:

viewtopic.php?t=23398&start=0

 

Miłego oglądania i komentowania.

PS:Następny model to:

M551 Sheridan ''Gulf War" z Academy warsztat już wkrótce.

A i jak pisałem prędzej model można będzie obejrzeć jutro i po jutrze na zawodach w Grudziądzu.A szukać go proszę w kategori dioramy.

 

Pozdrawiam Michał [/b]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model, gratulacje, chociaż mogłeś wycieniować tobołki. Ale przy podstawce zupełnie się nie postarałeś, wygląda na zrobioną na siłę Za duża, pusta, płaska, bez wyrazu. Piasek nasypany na drodze nie wygląda za dobrze. Super, że w kompozycji nie zrobiłeś linii równoległych do ramki, ale z kolei przekręciłeś wszystko o 45 stopni i ustawiłeś model prostopadle do jezdni - to też nie wygląda korzystnie. Moim zdaniem choćby tylko zmiana ustawienia modelu dałaby wiele. Lepiej wyglądałaby ogólna kompozycja i wykorzystanie miejsca. Tabliczki też chyba nie zamierzasz zostawić tam, gdzie jest na zdjęciach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da, ale pewno bez odrywania modelu się nie obejdzie.

Po długim namyśle doszedłem do wniosku że na dioramie stanie jeszcze jakiś wrak nie wiem co to będzie a nie kiedy się tam pojawi ale będzie.

Jak macie jakiś namiar na gotowe wraki albo na jakiś model z którego mógł bym zrobić wrak to wklejajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło fajnie, widać postęp Jedynie podstawka psuje cały efekt, jest tam zdecydowanie za pusto. Jeśli jest to możliwe, to można także prosić o parę zbliżeń

 

P.S. Może dorób tam jakieś dołki, górki, a w przyszłości postaw obok Strykera jakiś inny pojazd, np. HMMWV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na wrak proponuję jakieś bmp albo t-62, skif ma tanie, a do roli "wraku" dobre

 

T-62 zdominowało bi mi całą scenkę.

 

 

a w przyszłości postaw obok Strykera jakiś inny pojazd, np. HMMWV Laughing

 

No miałem zamiar postawić jakiś wrak cywilnego pojazdu,ale pomysł z HMMWV to też nie głupi pomysł.

Pożyjemy zobaczymy na razie muszę zrobić coś z gąskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.