Skocz do zawartości

Temat główny - reguły i zasady udziału w projekcie


Kermit

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż projekt już ruszył pełną parą, dobrze byłoby go usystematyzować i ustalić jakieś ramy, w których trzeba będzie się trzymać.

Proponuję ustalić, czy projekt będzie miał jakieś ramy czasowe, czy będzie ograniczenie liczby użytkowników i inne takie sprawy.

Zgłaszajcie tutaj swoje uwagi; moją propozycją jest (oczywiście nie musi być uznana), aby w tematach warsztatowych dodawać nazwę użytkownika - np. "[sławko] Tu-154M + kalka "handmade"" lub dowolny inny układ.

 

Poza tym, żeby nie było, że się panoszę czy coś, inicjatorem całego "zamieszania" nadal pozostaje Lucas HS, a wraz z nim promotorem jest Sławko. Zatem, koledzy, do Was należy ostateczna decyzja w poruszonej przeze mnie kwestii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytania :

 

1. Jak rozumieć tytuł projektu "Lotnictwo Rządowe RP", a dokładniej czy tematem jest tylko III RP (36.SPLT), czy też okres PRL, Rzeczpospolita na Uchodźstwie i II RP wchodzą w grę

 

2. Jeśli tylko III RP, to czy w grę wchodzi tylko Tu-154 czy też pozostałe statki latające 36.SPLT

 

3. Rzeczpospolita na Uchodźstwie - czy samoloty użytkowane przez najwyższych dowódców wojskowych też się kwalifikują

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIO BY NAITT: Zdaje się, że chodzi o 36.SPLT i to w dniach około-wypadkowych. Ale, jak już wspomniałem, nie ja tu podejmuję decyzję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie do tytułu członu z nazwą użytkownika może ułatwić przeglądanie warsztatów ale nie chciałbym na sztywno określać reguł - może lepiej nie ograniczać pomysłowości forumowiczów ?

 

Co do ram czasowych to jeszcze nie mam pomysłu czy jakieś wprowadzać... Wszelkie podpowiedzi mile widziane

 

Zaproponowałem taki temat (Lotnictwo rządowe RP) właśnie z myślą o rozszerzenie tematyki żeby nie było zbyt monotonnie. Ja byłbym za tym by zagościły tu także i inne konstrukcje niż Tu-154, Mi-8, Jak-40. Konstrukcje lotnictwa II, III RP, PRL, Rzeczpospolitej na uchodźstwie mogły by urozmaicić projekt

 

Lucas HS - co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.