Skocz do zawartości

Temat techniczny - szablony, kalki, dostępność modeli


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Czy takie kaleczki, ale w 1/100 do Plasticardowskiej Tutki da radę zakupić u Kolegów Producentów

Myślę, że coś by się dało zrobić.

Jeśli chodzi o kalki to nie mam pewności jak by po przeskalowaniu to pasowało do modelu ale można jakieś próby z wydrukiem papierowym poczynić i poprzymierzać jeśli dysponujesz modelem.

W temacie masek to Lucas HS niech się wypowie bo to też może wymagać jakiegoś dopasowania do modelu Plastikardu.

 

Wysłałem PW do kolegi mydlo w sprawie przesyłki, która nie dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dysponuję modelem, nawet mam już częściowo zrobionego: kadłub, skrzydła, silniki. Zastanawiam się czy nie dołączyć do Waszego projektu Tylko nie wiem czy reprezentuję taką klasę co Wy koledzy. Za kaleczki byłbym wdzięczny. Mam co prawda trochę kalek i coś tam bym do kupy zmontował, ale wiadomo, trzeba sobie ułatwiać Chwilowo się wstrzymałem z pracami, bo sesja i obrona niebawem, więc wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dysponuję modelem, nawet mam już częściowo zrobionego: kadłub, skrzydła, silniki. Zastanawiam się czy nie dołączyć do Waszego projektu Tylko nie wiem czy reprezentuję taką klasę co Wy koledzy. Za kaleczki byłbym wdzięczny. Mam co prawda trochę kalek i coś tam bym do kupy zmontował, ale wiadomo, trzeba sobie ułatwiać Chwilowo się wstrzymałem z pracami, bo sesja i obrona niebawem, więc wiadomo

Nie zastanawiaj się tylko dołącz

Każdy warsztat pomaga doskonaleniu pracy, poprawianiu i unikaniu części błędów jakie można popełnić przy budowie. W wolnych chwilach spróbuję kalki rozsądnie przeskalować, skorygować niedoskonałości takiej operacji i jak prześlesz mi swój e-mail na PW to prześlę Ci plik. Przymierzysz wydruk papierowy i jeśli wszystko będzie Ci pasowało to wtedy wydrukuję na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławko Wysłałem maila na PW. Jak znajdę czas porobię foty i może zagoszczę tu na forum. Mam tylko nadzieję że nic nie namieszam. To będą moje pierwsze kroki z zakładaniem tematu i w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie masek to Lucas HS niech się wypowie bo to też może wymagać jakiegoś dopasowania do modelu Plastikardu.

Ja już nawet na Allegro sprzedałem 6 zestawów w 1:100

Jestem przekonany, że tak jak do tutki w 1:144 pasować to nie będzie, ale taki zestaw, to było bardzo mało roboty dla mnie, a ogromne ułatwienie dla osoby, która ma taki model.

 

Jak chcecie, to mogę zrobić takie kalki i maski w ilości powiedzmy 5 kpl, pod warunkiem, że znajdę chętnych. Powiedzmy sobie dwóch na forum, a resztę puszczę na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie masek to Lucas HS niech się wypowie bo to też może wymagać jakiegoś dopasowania do modelu Plastikardu.

Ja już nawet na Allegro sprzedałem 6 zestawów w 1:100

Jestem przekonany, że tak jak do tutki w 1:144 pasować to nie będzie, ale taki zestaw, to było bardzo mało roboty dla mnie, a ogromne ułatwienie dla osoby, która ma taki model.

 

Jak chcecie, to mogę zrobić takie kalki i maski w ilości powiedzmy 5 kpl, pod warunkiem, że znajdę chętnych. Powiedzmy sobie dwóch na forum, a resztę puszczę na Alledrogo.

Popracuj nad maskami. Ja już pracuję nad poprawą kalek.

Artek82 przymierzył raz przeskalowane kalki i do poprawy są tyko ... ramki na okienka awaryjne Tak więc lada moment kalki będą już gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.