Skocz do zawartości

Temat techniczny - szablony, kalki, dostępność modeli


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ktoś na forum rzucił, że można by zacząć projekt grupowy niejako w hołdzie 96 ofiarom zmarłym w wyniku katastrofy w Smoleńsku 10 kwietnia 2010r o godzinie 08:56. Stwierdziłem, że sam chętnie zbuduję model polskiego Tupoleva 154, ku pamięci, więc może warto napisać i sprawdzić, czy zebrałoby się kilka osób? Jestem w stanie zacząć za tydzień, góra dwa. Kwestia kupna modelu. Co Wy koledzy na to?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kto czyta nie błądzi, już od południ śmigam po necie i patrzę gdzie można dostać model, a na kalki przez przypadek trafiłem ;)

O założeniu takiego tematu też myślałem, ale mówienie będę się wyrywał, skoro nawet modelu nie mam.

Roobert: co do zamówienia grupowego to dobry pomysł, ktoś kto zna się na rzeczy mógłby zakupić zestaw dla wszystkich chętnych.

stroju: Ano, czasem tak jest, ale chyba nie chciałbyś maskować taśmą oznaczeń i wzoru malowania

(potraktuj to jako żart, a nie jako obrazę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto także zadzwonić/napisać maila, gdyby zebrało się większą ilość osób na kalki, z zapytaniem o rabacik Ja ze swojej strony, pójdę w poniedziałek do firmy reklamowej w pobliżu i wypytam o wycięcie na ploterze takich szablonów. Może jest ktoś sprawnie posługujący się Corelem? Myślę, że warto się postarać, może powstać coś fajnego.

Jeśli projekt wypali, wezmę odpowiedzialność za jego koordynację. Za jakiś czas, kiedy dowiemy się jak z kalkami etc., zrobię w pierwszym poście listę chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam monotematyczny. Mi to nie przeszkadza. Jeśli ludzie mają ochotę skleić "Tutkę" w hołdzie, to dlaczego tego nie zrobić.

 

P.S Wracam późno z pracy więc jeśli ktoś robi listę chętnych do zakupu kalek to niech mnie śmiało wpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
bo w polskich producentów to ja nie wierze.

Kiedyś pisałem do Techmodu o wykonanie kalek. Odpisali, że nie ma problemu, tylko muszę zamówić 500 szt.

 

A na projekt też może bym się pisał, ale czy model jest ogólnie dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Mam jedno źródło, które poinformuje mnie, kiedy będą mieli modele (a mają mieć). Robię listę kto się na to pisze. Ich poprzednia cena za ten model to 49, nie wiem jak będzie po dostawie. Model to podstawa. Robię listę w pierwszym temacie, kto byłby chętny na model. Jak już będą mieli, spróbuję w jakiś sposób je zaklepać. Piszcie, a ja w pierwszym poście zrobię listy:

a) na model

b) na kalki (sam nie jestem pewien, czy je kupię, bo średnio u mnie z kasą, pójdę jutro do tej firmy reklamowej)

 

Pozdro!

 

Edit. Zablokowana edycja. Dajcie kilka deklaracji, po jakimś czasie powstanie lista u mnie na kompie, którą będę publikował co jakiś czas,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.