Skocz do zawartości

[Galeria] GT-R R34


czarny1986tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich i ciężkich bojach dotarłem do końca projektu. Efekt finalny niestety mnie niezadowala, dużo mnie ten model nauczył. Ocene mych poczynań pozostawiam Wam koledzy.

img0028b.jpg

img0029ay.jpg

img0030oo.jpg

img0031mr.jpg

img0033ov.jpg

img0034of.jpg

img0036mh.jpg

img0037vs.jpg

Fotki na odpalonych światłach pojawią się za jakiś czas.

Zmiany które wprowadziłem do zobaczenia w warsztacie:http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=20800

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy komentarz wigilijną porą dobrze wróży na przyszły rok czy nie, ale w wolnej chwili między rodzinną kolacją,a pasterką powiem kilka słów na temat Twojej maszyny.

 

Jak już zostało powiedziane, nie jest on wykonany bezbłędnie, ale i tak wygląda całkiem nieźle. Podoba mi się ogólny zamysł projektu, gdyż ma pazur, ale jednocześnie nie jest przesadzony. Główne mankamenty natomiast to:

 

1. Nie dostateczna polerka lakieru (szczególnie na masce), która powoduje, że karoseria wygląda trochę zabawkowo.

 

2. Nieco pokraczny wygląd tyłu, spowodowany głównie przez lampy cofania, tylny zderzak i naklejkę logo Tamiya

 

3. Klamki mogłyby być nieco bardziej podkreślone.

 

Poza tymi trzema kwestiami, Nissan robi naprawdę dobre wrażenie. Napewno prezentuje się atrakcyjniej niż 206-tka.

 

Oby tak dalej. Życzę powodzenia w następnych projektach!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowy komentarz kolegi Kornika (KKKK) jak zwykle nie pozostawia możliwości wykazania się ;) Zostają mi więc tylko pochwały, a na te mimo wymienionych braków model zasługuje, wygląda naprawdę ciekawie, z lakierowaniem idzie Ci coraz lepiej, tylko czekać nastepnego modelu No i mógłbyś postarać się o lepsze fotki, najlepiej zrobic chociaż jakiś prosty namiot bezcieniowy- karton można oprzeć na pudełkach od modeli, dwie lampki od góry i jakość zdjęć od razu się poprawia, w ostateczności tylko jednolite tło, też powinno być dobrze, no chyba że to zamierzony efekt artystyczny ;)

Co teraz będziesz szykował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.