Skocz do zawartości

Marcin M. - portfolio


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

Modelarstwem zainteresowała mnie moja mama przez zupełny przypadek; potrzebowała srebrnej farbki, a takie były w zestawach Plasticarda, więc skoro kupiła model, to go przy okazji skleiła - to był Caravelle; potem na półkach miałem kolekcję chyba wszystkich modeli dostępnych w Harcerzu.

Dość długo zajmowałem się kartonem (w podstawówce i technikum), sporo samolotów latało pod sufitem; niestety wszystko poszło do śmieci albo do ludzi

Zanim trafiłem na MW, zdążyłem skleić parę modeli Italeri, zupełnie po amatorsku, bo kto by tam zwracał uwagę na podkład, ślady po wypychaczach, szpachlowanie czy waloryzację...

 

Mercedes Actros galeria

8e2dc4dbbfacc45cmed.jpg

 

Scania R500 V8 galeria

7105d00b63ba1788med.jpg

 

Iveco Magirus Fire Ladder Truck galeria

24c34c09d30344e8med.jpg

 

Na tym zdjęciu widać Wreckera i Volvo:

23f27cef35f432e0med.jpg

 

Daf 105 XF warsztat, Daf 105 XF galeria

4062c3f81315a706med.jpg

 

CMS Colombo Express warsztat, CMS Colombo Express galeria

a093b5102421a439med.jpg

 

Betoniarka warsztat, Betoniarka galeria

P4170086.jpg~original

 

Trochę się tego uzbierało... Będzie co wspominać na stare lata.

Pozdrawiam, Marcin.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wprawdzie nie moja dziedzina, ale kolekcja wygląda ładnie, wozy jak prawdziwe. Uznanie za wszechstronność - kontenerowiec przyciąga oko i zawsze do mnie mrugał na Paprykarzu, a nie wiedziałem, że Twój. Betoniara klasa sama w sobie, saturator (wspomniany w podpisie) zapewni Best of Show na każdym konkursie wśród głosujących 40+ . Zakładam, że w takim wypadku kolejnym modelem powinien być wózek do robienia waty cukrowej .

Tupolewa schowałeś do szafy? Pozdrawiam - Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ten oststni samochód jest niesamowity. Ale betoniarka i saturator to klasyki gatunku, i chyba każdy fan modelarstwa w tym kraje kojarzy te dwa modele !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.