Skocz do zawartości

Motoscafo Armato Silurante M.A.S. 558 ITALERI 1:35


kalaruch

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z pogróżkami, wygrażaniem Balrogowi że zrobię pływadło, chęć zrobienia manewrów państw osi z w/w Sznell(Bal)rogiem i Sznell(Pawl)ikiem, na warsztat w czasie urlopu wchodzi...Włoski kuter torpedowy Motoscafo Armato Silurante M.A.S. 558!!

 

06%2520MAS%2520WWII%2520in%2520camo.jpg

 

url.jpg

 

Kuter ten został zwodowany i wcielony w 1941 roku, 09.09.1943 roku został przejęty przez Niemców i nazwany S-629, 24,04.1945 zatopiony w Ligurii.

 

images.jpg

 

Oczywiście model będzie out of box, z zestawem figurantów. Jakiś scratch się zrobi, to jasna sprawa, bo blach ani niczego przydatnego jeszcze nie ma.

 

02%2520MAS%2520box%2520n%2520decals.jpg

 

01%2520MAS%2520detail%2520x3.jpg

 

Na oporządzenie RC będzie składało się z silników szczotkowych i jednego regulatora a do sterowania sterem kierunku - jeden serwo i cała reszta badziewia.

Bez kręcenia działkiem, otwieranych pokryw, wystrzeliwanych torped i innych beznadziejnych lansiarskich wodotrysków.

 

W poniedziałek zaczyna się urlop, elektronika dojdzie w tygodniu, więc można śmiało kończyć Szczukę, Kurska odłożyć jak będzie gablota i zacząć MASa ;)

 

FORZA ITALIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i nareszcie coś co tygryski lubią najbardziej

 

też mam w planach ta jednostkę zresztą stoi na półce malowanie takie samo ale numer burtowy 560, a więc dywizjon ten sam

 

Powodzenia w budowie pierwszej łajby RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcorn jest, Coca Cola jest, chorągiewka na 1Maja wywieszona, dziecko przewinięte i nakarmione. Można zasiadać i kibicować. Po relacji kol.Balroga o mały włos poszedłbym na złe tory i zabrał się za kutry kalaruch masz kibica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Herr Kalaruchen,a raczej może don Karaluchino. Jestem kibicem i mimo wielkiej słabości po kolejnej operacji ,będę kibicował. Zatem do dzieła!

Zainspiruj ledwo żywego do pracy bo puki co to ledwo skalpel w garści trzymam . Pozdrawiam! No i czekam na więcej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam złe tory ;) Dobre, słuszne, jak ja na nie wleciałem !

Czekam na dostawę paczek...będzie ich 6, z osprzętem RC. Póki co dokańczam Szczukę ;) I myślę nad tym jak zrobić Kurska dalej.

 

Coś na rozgrzewkę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z pogróżkami, wygrażaniem Balrogowi że zrobię pływadło...

No to zapowiada się ogrom pracy bo Barlogowe pływadła powalają wykonaniem, a to znaczy że zapowiada się kolejny ciekawy warsztacik

W mojej stoczni na razie jeszcze zastój, więc póki co będę podziwiał postępy w innych stoczniach.

Życzę powodzenia i czekam na pierwsze postępy w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadam, może się załapię na jakąś lekcję rc

 

Popcorn jest, Coca Cola jest, chorągiewka na 1Maja wywieszona, dziecko przewinięte i nakarmione

Zapomniałeś o marzannie

 

 

 

Powodzenia

Kami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadam, może się załapię na jakąś lekcję rc

 

Popcorn jest, Coca Cola jest, chorągiewka na 1Maja wywieszona, dziecko przewinięte i nakarmione

Zapomniałeś o marzannie

 

 

 

Powodzenia

Kami

 

Nie zapomniał z pośpiechu utopił dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Giepard jest ,jak się doczytałem teraz parcie na masa.No to avanti ! czy jak to tam italiano powiadają.Zatem mama mia, kianti i pizza i do roboty don Kalarucho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale leń! Fuj ! Do roboty! Żebym ja miał siły to bym popie...... z robotą aż by się kurzyło.U mnie praktycznie pustki na półkach,jagdtiger przygotowany do malowania,jeden okręcik na szafie i tyle.He! jak masz co zbędnego to dawaj ja pojadę z robotą,łapy swędzą i nie bardzo jest do czego je przyłożyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, koniec użalania się nad swoim lenistwem Może przyjdą dziś ostatnie paczki... Jak nie to zaje... parę osób

Chyba pomontuję kadłubik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, robi się, tylko Barlog mi zawraca gitarę ;) Dziś wieczorem stocznia robi nockę. Jak spożyję posiłek regeneracyjny, wstawię fotkę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby gołosłownym nie być... Nadal czekam na sewo, reszta doszła. Widać że stoczniowcy napoczęli czarnego skorpiona...

 

DSC_0121.JPG

 

A jak ktoś będzie mi marudził i bezpodstawnie komentował - bicz zemsty stoi w rogu...

 

DSC_0122.JPG

 

No jak ułożę pytania na quiz to wracam lepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, łajba całkiem spora, będę podziwiał postępy w przerwach technologicznych w mojej stoczni.

A tym biczem to nie strasz, mam MK12 i nie zawaham się go użyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.