Skocz do zawartości

Artilleriefährprahm Typ D-3 ( FULL RC ) 1:35


BALROG

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynają się prace przy barce artyleryjskiej ( czekam już tylko na zamówiony poliestyren )

afd3schraeghinten.jpg

afd3schraegvorne.jpg

 

w tym malowaniu

rwoii108.jpg

 

Do budowy modelu zastosuje tylko dwa zestawy z blaszkami GERMAN 20MM FLAKVIERLING 38 reszta robiona od podstaw

Model będzie FULL RC i będzie miał 140 cm długości

 

p1080803g.jpg

p1080821.jpg

 

 

ed35463.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To teraz nie ma chyja we wsi, ja siadam na pierwszym krześle, będę egzaminatorem i promotorem jednocześnie będąc pierwszym recenzentem!

 

Dajesz dajesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadajcie sobie, siadajcie...

Muchy i tak podlecą najbliżej i oblukają sobie wszystko dokumentnie. A jak będzie trzeba, to i ob...ją... (aprobująco, oczywiście ) Temacik w przypadku Balroga jak najbardziej typowy - nietypowy model, tempo stachanowskie, wykonanie "sehr gut". Czekam na aktualizacje i jakieś ciekawostki - ile to-to miało ton, koni, węzłów, zasięgu, załogi... Widzę 2 Vierlingi, dwie chyba 105-ki i kilka 20-stek, jeśli mnie oczy nie mylą?

 

Skala "tradycyjna" 1/35?

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadajcie sobie, siadajcie...

Muchy i tak podlecą najbliżej i oblukają sobie wszystko dokumentnie. A jak będzie trzeba, to i ob...ją... (aprobująco, oczywiście ) Temacik w przypadku Balroga jak najbardziej typowy - nietypowy model, tempo stachanowskie, wykonanie "sehr gut". Czekam na aktualizacje i jakieś ciekawostki - ile to-to miało ton, koni, węzłów, zasięgu, załogi... Widzę 2 Vierlingi, dwie chyba 105-ki i kilka 20-stek, jeśli mnie oczy nie mylą?

 

Skala "tradycyjna" 1/35?

 

bzzz-bzzz

 

Skala to oczywiście 1:35 już dodałem w tytule

 

dł - 49,84m

szer - 6,61m

zanurz - 1,7m

Trzy sześciocylindrowe czterosuwowe silniki diesla

1,300 obr/min

przełożenie 1,596

prędkość 9/10 węzłów

zasięg z maksymalna prędkością 372mile morskie

 

uzbrojenie

2x 10,5 cm S.K. C/32 n.S.

1x 3,7 cm S.K. C/30 lub C/39

2x 2 cm Flakvierling C/38

2x 2 cm flak

3x 8,6 cm Raketenabschußgerät

4 zrzutnie bomb głębinowych ( nie wiem jaki zapas )

 

załoga

3 oficerów i 62 marynarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzutnie czy miotocze bomb głębinowych? Przy 10 węzłach, zrzucenie bomby głębinowej może poharatać tego co zrzuca.

 

no ma zrzutnie i to jeszcze nie przez pawęż rufową a przez burty

widać musiało działać skoro tam zamontowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.