Skocz do zawartości

Regulamin konkursu Zima 2015


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja moge sie zapytac czemu w dziale z galeriami konkursowymi sa galerie prac nie zgloszonych do konkursu a ktorych warsztatow tez nie bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zlinkuje bo z telefonu ale galerie figurarskie autorstwa push-up78 jezeli dobrze pisze (jezeli cis przekrecilem to przepraszam) . prace pod tytulem "zmazlak ....." oraz "Oficer/wh w kozuszku..." . zeby byc pewnym, sprawdzilem tematy uzytkownika, nigdzie nie znalazlem warsztatow tych prac."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Wstawił dzisiaj, więc po terminie. Admin przeniesie do odpowiedniego działu i po sprawie.

 

A ja z innej beczki. Do pomysłu wprowadzenia jednolitego tematu przewodniego sceptycznie byłem nastawiony, ale okazało się, że dało radę, w każdej kategorii jak widać. No i możliwość poćwiczenia nowych technik też nie w kij dmuchał.

Dziękuję i kiedyś prosimy o jeszcze.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
No jeszcze chwila. Dopiero z pracy wróciłem. Dziś umieszczę link do formularza sędziowskiego.

 

Pozdrawiam

Admin

Tak ważny dzień, początek ankiety, a ty do pracy poszedłeś, zamiast nad formularzem pracować. Trzeba było żądło brać, jak jeszcze jakieś masz.

To żart oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect

Czy można podmienić linki w dziale konkursowym "galerie". "TANIEC NA LODZIE 1944 Diorama 1/35"

Te same zdjęcia ale większe.

Fotosik zaczął działać poprawnie. Znasz problem. Wczoraj wiesz ,że miałem problemy.

W taki sposób podmienić żeby nie usuwać textu pomiędzy zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy po otwarciu galerii będą one przeniesione do swoich działów czy zostaną w dziale konkursowym. A jeżeli zostają to czy można utworzyć drugą w dziale odpowiednim dla modelu w celu poznania większej ilości opinii. Sądzę że za dużo widzów spoza konkursu tutaj nie zajrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Tak, oczywiście - galerie i warsztaty zostaną przeniesione we właściwe miejsce (po kilku dniach... prawdopodobnie w przyszły weekend). Znikną też podpisy konkursowe pod waszymi postami - słowem - w 2016 po staremu ;-)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tablice pamiatkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kazdemu uzczestnikowi naszywke w stylu sprawnosci skautowskiej. Tym ktorzy zaglosowali sprawnosc sedziego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy juz z wrazenia zapomnieli o tym watku... A ja mimo iz nie startowalem w konkursie chcialbym tutaj podziekowac organizatorowi za swietną zabawę, mozliwosc oceniania modeli tez byla bardzo fajną i odpowiedzialną czescią tej zabawy. Dziekuje Reflectowi za włożony trud, za naglosnienie konkursu co napewno przyciagnęło wielu sponsorow nagrod, za poswiecenie swojego prywatnego czasu na to zeby inni mieli fun. Z reguly jak sie czegos nie robi albo nie widzi na codzien tej roboty to sie nie docenia. Ja moge sie tylko domyslac ile to kosztowalo czasu i pewnie czasem nerwow i doceniam i dziekuje takze w imieniu tych ktorzy nie dziekuja.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za świetnie zorganizowany konkurs. Wielki szacun za ogrom pracy i czasu prywatnego jaki poświecono aby to wyglądało jak wygląda - a wygląda bardzo dobrze.

Wielkie gratulacje dla organizatora/-ów i uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po konkursie; czas wrócić do zwykłego trybu... Dziękuję wszystkim za dobra zabawę, gratuluję zwycięzcom, wielu moich faworytów zdobyło miejsca na pudle.

Szczególne uznanie i szacun oddajmy Reflectowi za poświęcony czas, zwłaszcza ten po północy, gdy inni się bawili, on zap... ciężko pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za 3 nagrody. Dla mnie to

Dla admina za poświęcony czas. Wiem ile godzin/dni zajęła mi obróbka zdjęć. Szukanie odpowiednich pomysłów. To domyślam się ile on musiał poświęcić. Podziwiam ,że się chciało.

I gratuluję wszystkim innym nagród.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.