Skocz do zawartości

Wyniki - Konkurs Zima 2015


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

wyniki.jpg

 

Witam

Jest grubo po 4 rano... ja padam ze zmęczenia - ale udało się :-) Oto kompletna lista zwycięzców. Gratuluję wszystkim szczerze - piękne modele zbudowaliście, wiele wspaniałych historii opowiedzieliście... w imieniu wszystkich - Dziękuję za tę ucztę modelarską!

 

Mieliśmy w sumie 116 sędziów.

Max punktów do zdobycia w klasie wynosił 1740 (klejenie 580 + malowanie 580 + wrażenia końcowe 580).

Max punktów w kategoriach specjalnych to 580.

 

Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce

Miejsce 1: 1390 punktów - Snow Cat czyli Jaguar 1:48

Miejsce 2: 1338 punktów - MiG-23MF "Pterodaktyl z czasów zimnej wojny " Trumpeter 1:32

Miejsce 3: 1287 punktów - F-8E Czyli z drugiej strony zimnowojennej kurtyny

Miejsce 4: 1268 punktów - Jak-1b Eduard 1/48

Miejsce 5: 1226 punktów - Mig-21 F13 (Revell 1/72) - z zimnego kraju

Miejsce 6: 1221 punktów - MiG-21PF - Symbol Zimnej Wojny. 1:48 Eduard

Miejsce 6: 1221 punktów - "Zimny śledź" F-104 Strafighter Revell 1/144

Miejsce 7: 1216 punktów - Tornado ECR 1:72 Rewel-Ach ta zima

Miejsce 8: 1201 punktów - Drapieżnik z Alaski - F-22A Raptor 1:48 Academy

Miejsce 9: 1175 punktów - Czeski Gripen wczesną zimą 1:72.

Miejsce 10: 1133 punktów - "Zimowy transport" czyli JU-52 1:144

Miejsce 11: 1131 punktów - F-15E Strike Eagle w hołdzie zimnej krwi (REVELL 1:48)

Miejsce 12: 1129 punktów - F-14B Tomcat (163227) / Trumpeter 1:144

Miejsce 13: 1091 punktów - Matchbox PK-19 1/72 MiG-21 > Z zimną wódką do Szwecji

Miejsce 14: 1063 punktów - JAK-3 EDUARD 1/48

Miejsce 15: 945 punktów - Mig 15, Airfix 1:72 -> najsłynniejszy samolot Zimnej Wojny

Miejsce 16: 944 punktów - F-15 Eagle 1/144 Academy

 

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Miejsce 1: 1438 punktów - BMP-1P, Kocioł pod Debalcewem, Trupeter i s-ka 1:35

Miejsce 2: 1407 punktów - M1113 Dumvee "Zielone Berety" w zimowym Afganistanie 1:35

Miejsce 3: 1381 punktów - Pz.kpfw. IV ausf. G - Dragon 1/35. Rosyjska zima.

Miejsce 4: 1255 punktów - Zimno w nogi czyli BMW R12 w wersji ambulans 1/72 od podstaw

Miejsce 5: 1249 punktów - Sd.Kfz 254 - Brzydal w Zimowej, Pięknej Bawarii

Miejsce 6: 1239 punktów - Snow Patrol

Miejsce 7: 1179 punktów - ZSU23-4 1:35 Dragon czyli zimnowojenny relikt w WP

Miejsce 8: 1173 punktów - Stug III F 8 with winterketten

Miejsce 9: 1111 punktów - ELEPHANT 1:35 Dragon Premium Edition,POLSKA 1945

Miejsce 10: 1104 punktów - Zimowe roztopy czyli Crusader III AA mk.I

Miejsce 11: 1093 punktów - Object 279 czyli zimna wojna prototypowo

Miejsce 12: 1066 punktów - BTR-60 PB - Dzień jak co dzień na północy. 1:72 ICM

Miejsce 13: 1022 punktów - Pzkpfw II ausf. F 1/35 Tamiya Zima 1941

Miejsce 14: 986 punktów - Sd.Kfz.164 Nashorn

 

Klasa 3 - Pojazdy cywilne

Miejsce 1: 1551 punktów - [G] Caterpillar sixty przy zimnym piwku

Miejsce 2: 1327 punktów - Mitsubishi Lancer EVO VI - Tamiya 1:24 - Snow bEarVO

Miejsce 3: 1260 punktów - "Zimowy łowca" Humvee Mattrack Camper 1/35 Academy

Miejsce 4: 1167 punktów - Wyngiel przywieźli! Zima lata 40. Zis-5 1:35 Ark Models/MB

Miejsce 5: 921 punktów - Zima w gospodarstwie czyli Zetor 7211 +pług śnieżny.

 

Klasa 4 - Okręty i statki

Miejsce 1: 1315 punktów - Typhoon 1/700

Miejsce 2: 1228 punktów - W zimnych wodach Zatoki Gańskiej

Miejsce 3: 1124 punktów - W zminych wodach Zatoki Gdańskiej II U-2331

 

Klasa 5 - Dioramy

Miejsce 1: 1507 punktów - TANIEC NA LODZIE 1944 Diorama 1/35

Miejsce 2: 1464 punktów - Zdążyć przed pierwszą gwiazdką

Miejsce 3: 1219 punktów - " Przeklęta wojna...przeklęta zima... "

Miejsce 4: 1181 punktów - sdkfz 251/1 AFV zimowa droga.

Miejsce 5: 839 punktów - Zima 2015 na stacji benzynowej

Miejsce 6: 837 punktów - Diorama "Zabójczy Mróz" 1:35

 

Klasa 6 - Figurki i Popiersia

Miejsce 1: 1388 punktów - Mini Bust 1:9 Waffen SS - Winter 1943

Miejsce 2: 1159 punktów - Meyer & Meyer ( w zastępstwie Schultze)

Miejsce 3: 940 punktów - Hans!! To do ciebie..

 

Klasa 7 - Sci-Fi

Miejsce 1: 1306 punktów - Merwyrm...do szpiku kości - Forge World

Miejsce 2: 1248 punktów - Zmarznięty Kurczak - ATST 1:48 BANDAI

Miejsce 3: 1003 punktów - bogowie zmarli-kosmiczny wilk

 

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Miejsce 1: 461 punktów - TANIEC NA LODZIE 1944 Diorama 1/35

 

Specjalna 2 - Najlepszy warsztat/model młodego modelarza (do lat 15-tu)

Miejsce 1: 365 punktów - Sd.Kfz.164 Nashorn

Miejsce 2: 332 punktów - Diorama "Zabójczy Mróz" 1:35

 

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Miejsce 1: 511 punktów - TANIEC NA LODZIE 1944 Diorama 1/35

 

Specjalna 4 - Najlepszy model w barwach Polski

Miejsce 1: 479 punktów - Zdążyć przed pierwszą gwiazdką

 

Medale, dyplomy i nagrody zostaną przesłane do wszystkich drogą pocztową już wkrótce. Medale i dyplomy powinny zostać nadane w przyszłym tygodniu - to moja działka i mam nadzieję, że się wyrobię z wysyłką. Nagrody od sponsorów prawdopodobnie także zostaną nadane w najbliższym tygodniu - kwestia ich możliwości czasowych oraz otrzymania od Was danych adresowych, które zostaną do nich przekierowane.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom - tym prywatnym jak i firmom! Jesteście wielcy!!!

Nagrody ufundowali - Wampir Lestat, Model-Craft - Sklep, Solo, Kamil K., Reflect, Slavko - Sławek Zagórski, Andrzej_LK - Tank You Models Andrzej Lis-Kujawski - Facebook, micro4 - sklep Micro4, sklep MojeHobby.pl, Melnikov, Dawid_Story - sklep StoryModels.com, Scibor Monsterous Miniatures, hiwis, adm - IBG Models

 

Jeszcze na koniec podgląd na arkusz techniczny - po prawej stronie jest obliczona ilość punktów za Kategorie specjalne

Zwyciezcy%252520-%252520all.jpg

 

Acha i chciałem jeszcze wkleić tę laurkę którą od Was otrzymałem - bardzo dziękuję!!!

052_Ostatnie.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie

Admin

 

UWAGA

Przypominam o wysyłaniu danych adresowych na mój email - wszyscy którzy umieścili galerię otrzymali stosowne PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W kategorii Specjalna 4 Najlepszy model w barwach Polski pojawił się drobny błąd. Praca "zdążyć przed pierwszą gwiazdkę" powinna mieć nr1 a nie nr.2

 

A ja gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałych modeli a organizatorom świetnego konkursu i włożonej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest błąd w kat. 2, model BTR-60 ma wynik 3 miejsca mimo że na 3 jest Panzer 4. To zapewne przez zmęczenie

Chce tez wszystkim uczestnikom podziekowac za zabawe a organizatorom (w tym sponsorom) pogratulowć swietnego konkursu, czekamy na kolejne edycje! Wielkie piwo wszystkim a dla najmłodszych soczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dzięki chłopaki - już poprawiłem. Jak kończyłem robotę z konkursem było kwadrans do 5 rano (zacząłem kilka minut po północy) i faktycznie błędy wyniknęły ze zmęczenia.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect, jestem pełen podziwu dla Twojej roboty, żeby w Nowy Rok po północy siedzieć przez kilka godzin i to robić... moje wyrazy szacunku.

 

A tak podsumowując: serdecznie dziękuję za udział wszystkim forumowiczom i za piękne modele które tutaj zrobili oraz wszystkim którym chciało się zagłosować na nie.

Miło mi że mogłem być inicjatorem tego konkursu.

Bardzo dziękuję także administracji i wszystkim organizatorom, a także naturalnie sponsorom, których było tak wielu i którzy byli tak hojni.

Mam nadzieję że to kolejny taki duży konkurs pojawi się na ModelWorku za rok, a może jakiś mniejszy, tematyczny trochę wcześniej - byłoby miło.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Miejsca 1-3 otrzymują medale+dyplomy+nagrody - pozostałe miejsca tylko dyplomy uznania i jeśli mieliśmy więcej nagród (tak się zdarzyło w klasie samolotów) miejsce 4-te otrzymuje model. Lista została updatowana - teraz powinno być widać całą stawkę.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w tegoroczny konkurs, szczególnie Reflect'owi za jego wkład pracy, organizację i nadzorowanie wszystkiego. Wyniki nieco zaskakujące, ale całość konkursu to przednia zabawa dzięki Waszym warsztatom - za co dziękuje bardzo

Zwycięzcom podium gratuluję, jako jeden z nich również dziękuje Wam za Wasze głosy i opinie ze statystyk, które pomogą nieco chłodniejszym okiem spojrzeć na mój warsztat i mam nadzieje rozwinąć go lepiej

 

Jeszcze raz serdeczne gratulacje i podziękowania

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect szczerze podziwiam Twój wkład w organizację tego konkursu. Podziwiam też Twoją rodzinę. Sam siedziałem w okolicach północy w warsztacie, ale większość czasu spędziłem z żonką. Jestem pewien, że miałbyś milion innych sposobów na spędzenie tego czasu, a jednak zarwałeś noc dla Modelworku i forumowiczów, którzy niecierpliwie czekali na wyniki.

 

Jeszcze raz dziękuję organizatorom i sponsorom za wkład czasu, sił i środków w zorganizowanie nam świetej zabawy.

 

Podrawiam,

Marudek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również chcę podziękować wszystkim i każdemu z osobna, za wkład w Zimowy Konkurs. Największe podziękowania ślę do Reflect`a. Dzięki Tobie, Twojej wielkiej pracy włożonej w konkurs, mogliśmy tak świetnie się bawić.

 

Czekam na kolejny konkurs i z góry dołączam do przyszłych sponsorów nagród

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnych warsztatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje, przede wszystkim dla Reflecta za sprawne przeprowadzenie konkursu, oraz oczywiście dla wszystkich nagrodzonych. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno jeśli chodzi organizację konkursu, jak prace konkursowe. Wielki szacun!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect wykonales kawal swietnej roboty , gratuluje wszystkim ktorzy wzieli udzial w konkursie i mam nadzieje ze w nastepnej edycji wezmie wiecej osob udzial aby zwiekszyc rywalizacje podziekowania dla sponsorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś w rodzaju Ligi modelarskiej.

Powiedzmy dwa mniejsze konkursy tematyczne i na koniec podsumowanie czyli Grand Prix ModelWork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Następny konkurs "Lato" rozpocznie się 1 maja 2016 i potrwa do 31. sierpnia 2016. Ogłoszenie wyników nastąpi we wrześniu 2016.

 

pozdrawiam

Admin

 

P.S.

Szukam kompetentnego pomocnika do pomocy technicznej/nadzoru (bo drugi raz, nie jestem w stanie ogarnąć tematu w pojedynkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.