Skocz do zawartości

Merwyrm...do szpiku kości - Forge World


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 7 - Sci-Fi

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

 

Zimno - jest cholernie zimno !

/To co zobaczyłem, wprawiło mnie w osłupienie... Merwyrm konsumował... nie wiem co, albo raczej kogo, ale mogłem się domyśleć, że był to jeden z tych biedaków dotkniętych plagą...

Raz po raz ochłapy mięsa upadały z głuchym stukotem na lód - śnieg padał już bardzo mocno - kraina choć piękna, przyprawiała mnie o dreszcze/

 

Chodźmy już stąd... mam dosyć tego wszystkiego

 

Co? Myślałem, że lubisz...

 

Nie... ja już nic nie lubię - idziemy.

/Ostrożnie zaczęliśmy się wycofywać, potwór nadal mlaskał i syczał... robiło mi się niedobrze/

 

 

DSC03235.JPG

 

DSC03233.JPG

 

DSC03236.JPG

 

DSC03237.JPG

 

DSC03240.JPG

 

DSC03241.JPG

 

DSC03251.JPG

 

DSC03249.JPG

 

DSC03244.JPG

 

DSC03238.JPG

 

I jeszcze wersja ala Hawaje :-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja niestety (a moze wlasnie stety) widzialem na zywo tylko w proszku. To co widac na djeciach daje mi pojecie o ogromie pracy wlozonej a przy okazji odczuwalem lekkosc z jaka Christian to wykonuje. On poprostu zasiadl i wykonal. Gratuluje, swietna praca a do tego obowiazki wokolkonkursowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Dzięki Panowie za pochwały. Niestety tak jak z malowania bazowego jestem zadowolony, oraz myślę, że powłoka lodu wyszła całkiem ok - to przywaliłem zbyt dużo śniegu na kreaturę i niestety... mogło to wyglądać lepiej. Trochę mi szkoda - zastanawiam się czy może figury nie wypłukać i pomalować raz jeszcze. Krycell robi bardzo dobry produkt - niestety mnie zawiódł lakier bezbarwny, który słabo chwytał cząsteczki śniegu. Potem stwierdziłem, że przelecę całość lakierem do włosów i to był zły wybór - śniegu zostało zbyt wiele. Cały czas się człowiek uczy - najważniejsze się nie spieszyć i sprawdzać nowe techniki "na brudno"

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde inne miejsce byłoby niesprawiedliwe - uczciwie trzeba przyznać. Malowanie absolutnie genialne, zwłaszcza łuski! Śnieg trochę stłumił efekt, ale cóż, uczymy się na swoich i cudzych błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym śniegiem to prawda.

Wygląda trochę tak, jakby Merwyrma śnieg przysypywał przez dobrych kilka godzin, a potem nagle wstał i od razu zaczął pożerać tego nieszczęśnika.

Chyba nie chodzi o to że śniegu jest za grubo, tylko że jest go za grubo w niektórych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

No dokładnie mam to na myśli - na poczwarze powinno być zdecydowanie mniej śniegu - reszta da się przełknąć... no kurde - spieszyłem się i dodatkowo nie miałem swojego miejsca na warsztat (od nowego roku to się zmieni!) tylko gdzieś tam na kolanie kończyłem najważniejsze efekty :-( Nauczka na przyszłość!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.