Skocz do zawartości

Zima - czyli rozmowy o wszystkim


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma co tak ostro reagować. Jego prawo i tyle, po co się gorączkować.

Idę robić swoje.

Pozdrawiam wszystkich, jak ktoś chce to znajdzie

 

Masz klasę. Chylę czoło.

 

Pozdrawiam,

 

rotpol13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

O userze powyżej to nawet nie chce mi sie pisać. Kolejny ban - udowadnia ponownie, że nasze forum jest nie dla niego.

 

@p11c

Kolegę proszę o opisanie tematu, co buduje to po pierwsze. Po drugie proszę o nie pisanie postu pod postem. Po trzecie obecnie mamy problem z osobami, które delikatnie mówiąc, zakładają przedziwne warsztaty o przedziwnej treści, stad przymkniecie tego warsztatu. Proszę o kontakt na PW to z chęcią odblokuje.

 

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna nazwa Zima w Bobrujsku odnosi się do makiety lotniskowej z lutego 1918 r na którym lądował samolot Pana Baszki Ilia Muromiec. Na razie robię sam samolot bo muszę go skończyć na wystawę w Bibliotece Miejskiej dla dzieciaków z Gimnazjum.

Post pod postem był dla tego, że szybko chciałem pokazać metodę robienia skrzydła wykorzystując zdjęcia jakie posiadałem z prób i błędów. Generalnie ze względu na pośpiech będzie sporo postów pod postem ( jeśli nikt nie będzie pisał ) bo będę chciał pokazać kolejne etapy prac.

\np teraz siedzę nad nowymi skrzydłami i moge je jutro rano pokazać nowe skrzydła ale jeśli nikt nie napisze to po południu już będzie coś innego. Więc będzie post pod postem.

Jeśli to za szybko to rozumiem, ale taki mam styl pracy i pewną konieczność. Ale żarów z nikogo nigdy sobie nie robię.

Pozdrawiam

Jacek

 

PS/ Juz przy poprzednim warsztacie zarzucono mi, że nie pokazuję go w czasie rzeczywistym a jedynie zdaję relacje z tego co było zrobione wcześniej. Trochę dziwnie bolą takie zarzuty, więc jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ok, otwieram. Ale proszę jeśli to możliwe edytować post a nie dopisywać kolejny pod spodem. Co zaś sie tyczy konkursu, to jeśli chcesz wystartować to musiałbym przenieść Twój warsztat do działu konkursowego.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba potrzebuje Waszej rady.

 

Brakuje mi motywacji do pracy.

 

Nie znudzilo mnie to, nie odpuściłem, po prostu od paru dni nic nie zrobiłem przy konkursowym modelu i zwyczajnie nie mam na niego ochoty poki co. Nie wiem co jest.

 

To przejdzie czy mam juz podnosic biala flage w konkursie i poczekac z modelem sobie az znowu sprawi frajde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.