Skocz do zawartości

Sata Graph3 czyli moje NUMERO UNO!


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

A z ciekawości zapytam z którym H&S porównywałeś? Bo KRL napisał że części od Ultry nie pasują a jak wiadomo Ultra a Evolution/Infinity to inne części (dysze, capy, zbiorniki itd).

 

Kolega wczoraj zabalował?

Wszystkie główne części i najczęściej ulegające zniszczeniu jak dysza i igła + uszczelki są takie same jak napisał Solo. Różne są za to zbiorniczki między Ultra, a wyższymi modelami,

I to jest fakt powszechnie znany.

Zresztą wg. mnie to główna ich zaleta.

 

PS. Miałem i używałem Ultra & Infinity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości zapytam z którym H&S porównywałeś? Bo KRL napisał że części od Ultry nie pasują a jak wiadomo Ultra a Evolution/Infinity to inne części (dysze, capy, zbiorniki itd).

 

I to jest bardzo celne pytanie!

KRL odniósł się do lini Ultra/EVO/Infinity. I to było na tyle celne, że one mają inne capy i dysze. Natomiast dysze i capy Graph3 są wymienne z Hansą.

Zbiorniki - z infinity /evo, spusty też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem specjalista od aerografów. Nie jestem też wirtuozem ich używania. Często rozmawiacie tu o wyższości jednego nad drugim i powiem szczerze że często nie rozumiem OCB.

Potrzebowałem na szybko nowe aero, kupiłem ULTRE. Bo... do Martoli było 300 metrów a tam akurat taka była i ja miałem w kieszeni 300 stówy. Więc jeszcze trochę zostało. Różnica miedzy nią a chinolem była bardzo wyraźna. Kupiłem EVO, jedno, drugie, kupiłem infinity i hanse. Bo... jak by cos było potrzeba to - do Martoli 300 metrów... Hanse tak trochę z ciekawości.

Bardzo bym chciał żeby własnie ktoś z wirtuozów aerografu pokazał na co one pozwalają. Ja różnicy w jakości powłoki, szerokości linii między tymi tym co mam nie widzę.

Zachwalana sata tez mnie niczym nie sponiewierała żeby wywalić na niż aż takie pieniądze. Choć, prawda jest taka że najchętniej miałbym aerograf z wyglądu infinity i jego capy, zbiorniki i bajery. Ale dysze Hansa/Sata. Spust... u zaskoczę - hansy taki z kulką - ale ja mam możliwość dokładnej regulacji ciśnienia w instalacji pneumatycznej.

 

Moim zdaniem to wszystko taki znak czasów i próba rozwiązania podstawowego problemu egzystencjalnego czyli "co tu robić żeby nic nie robić i zarobić".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem specjalista od aerografów. Nie jestem też wirtuozem ich używania. Często rozmawiacie tu o wyższości jednego nad drugim i powiem szczerze że często nie rozumiem OCB.

Potrzebowałem na szybko nowe aero, kupiłem ULTRE. Bo... do Martoli było 300 metrów a tam akurat taka była i ja miałem w kieszeni 300 stówy. Więc jeszcze trochę zostało. Różnica miedzy nią a chinolem była bardzo wyraźna. Kupiłem EVO, jedno, drugie, kupiłem infinity i hanse. Bo... jak by cos było potrzeba to - do Martoli 300 metrów... Hanse tak trochę z ciekawości.

Bardzo bym chciał żeby własnie ktoś z wirtuozów aerografu pokazał na co one pozwalają. Ja różnicy w jakości powłoki, szerokości linii między tymi tym co mam nie widzę.

Zachwalana sata tez mnie niczym nie sponiewierała żeby wywalić na niż aż takie pieniądze. Choć, prawda jest taka że najchętniej miałbym aerograf z wyglądu infinity i jego capy, zbiorniki i bajery. Ale dysze Hansa/Sata. Spust... u zaskoczę - hansy taki z kulką - ale ja mam możliwość dokładnej regulacji ciśnienia w instalacji pneumatycznej.

 

Moim zdaniem to wszystko taki znak czasów i próbę rozwiązania podstawowego problemu egzystencjalnego czyli "co tu robić żeby nic nie robić i zarobić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pozwolę sobie dodać komentarz w ramach wyjaśnienia, że SataGraph to żadne cudo ino zwykła rebrandowana Hansa od H&S. Sata nie produkuje aerografów samodzielnie. Obecny ich aerograf - Satagraph 4 to po prostu Badger. Dokładnie taki sam jak nowy aerograf od Miga - AirCobra. Satagrapgh 2 to był Triplex.

Zatem moje pytanie - czy to Hansa jest tak świetna podług tego co pisz KRL czy to zwykła reklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.