Skocz do zawartości

Wyniki - Konkurs Lato 2016


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dostałem paczkę nagród od IBG models gdzie dostałem model Bedford 1/32 ,który jak wywnioskowałem z całej rozpiski z regulaminu miał trafić do Kolegi Raval74.

Czy to pomyłka?

 

Nie pomyłka, a miły gest jednego ze zwycięzców :

 

Wielkie Dzięki!!!! Dla Wszystkich!!! nie będę opisywał tego co się wydarzyło bo brak mi słów... no i mówca ze mnie marny,

Gratuluję wszystkim uczestnikom samego udziału w tym konkursie.

Podziękowania dla Reflecta i załogi,kibiców, dla jurorów,i oczywiście sponsorów, którzy wzbogacili to przedsięwzięcie pięknymi nagrodami.

Daliście panowie i panie z siebie wszystko to teraz może ja się choć troszkę dam od siebie

Jak wiadomo w klasie 2 wystartowało trzech 15-sto latków GRATULACJE(za samą odwagę)... aaa nie będę owijać w bawełnę

Chciałbym aby moje nagrody główne trafiły do Waszych rąk

HubertP dla Ciebie Rosomak

wilczurs dostanie Bedforda

KW-2 Chevroleta

Składajcie,malujcie, a przede wszystkim bawcie się

 

To tyle, jeszcze raz Wszystkim Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadal nie otrzymałem adresów do wysyłki nagród/dyplomów/medali do tych użytkowników:

 

damien77

danielodziem

FAZZY_bez_humoru

filipsg

irlandczyk85

Kamil K.

Kosynier

kret69

Messer

oltrans

ra12

Spotter

TomB(raider)

zloty

 

Wysyłam do was jeszcze raz PW, w przypadku braku odpowiedzi do końca tego tygodnia wasze ewentualne nagrody/medale/dyplomy przepadają.

 

pozdrawiam

Christian

 

 

Zobacz spam itp. 3 razy wysyłałem

Dane do wysyłki wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdyby zwycięzcy po otrzymaniu już kompletu nagród i dyplomów napisali choć słówko no i koniecznie pokazali otrzymane nagrody :-)

 

 

To ja pierwszy.

Mam nadzieję ,że zdjęcia się podobają.

Ciekawy jestem czy ktoś ze sponsorów to zobaczy.

ps. Stojak na farby już przyczepiony na poddaszu na kominie.

 

 

 

681e6c5354b36972.jpg

 

 

 

98e8627964c541d3.jpg

 

4c8ff578729c9b53.jpg

 

6864a7ede7eaa827.jpg

 

dc8103dc31167f60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym jeszcze raz bardzo podziękować organizatorom oraz sponsorom konkursu, oto mój zestaw z którego jestem bardzo zadowolony!

Dziękuję również za oddane głosy i miłe słowa na temat mojej pracy, cieszą tym bardziej że to mój debiut na Modelworku

QkzpIjq.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za oddane głosy na mój model. Dziękuję sponsorom za zajebiaszcze nagrody . Wielkie podziękowania dla Reflecta za organizacje konkursu, który wyszedł super i czekam na kolejne

I jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczestników.

 

RMyHyJxh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeszcze nie dostałem dyplomów postanowiłem pokazać swoje nagrody.

 

20161021_1705171_zpsajfskqcv.jpg.

 

Dziękuję wszystkim sponsorom konkursu a w szczególności sklepowi Martola, Arma Hobby, IBG Models i Rafałowi za podarunek.

Dziękuję administratorom za poświęcenie swojego wolnego czasu na przeprowadzenie ,organizację konkursu i pamiątkowe nagrody.

Sponsorzy w dużym stopniu przyczyniają się do moich coraz lepszych prac i fundują mi to, na co nie zawsze mnie stać.

Myślę nad za sponsorowaniem czegoś na podobne przedsięwzięcie by przynajmniej cząstkę tego co dostałem zrekompensować.

Będę wyczekiwał i myślę że nie tylko ja na następną edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Szybki update - dyplomy za uczestnictwo wydrukowane i jutro zostaną nadane do adresatów. Nie mam niestety wszystkich adresów... nadal brakuje:

kret69

KW-2

ra12

Spotter

TomB(raider)

zloty

 

Panowie - jeśli chcecie otrzymać dyplom uczestnika - bardzo proszę o kontakt na PW.

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Dziś otrzymałem dyplom. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za głosy oddane na mój modelik oraz organizatorom za wspaniały konkurs.

20161109_164541_zps30ctrgxh.jpg

Pozdrawiam, Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.