Skocz do zawartości

"Wiecznie Niezadowolona"


raval74

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepszy model w barwach Polski

 

Latem 2015 roku(Lipiec) w Winowie (okolice Opola) odbyły się manewry Tarcza, i jak to na taką imprezę przystało zjechała się kupa sprzętu wojskowego, były różne atrakcje :desant spadochronowy,przejażdżki wozami bojowymi itd. itp. Jednak najlepszym hitem była ona "Wiecznie Niezadowolona" T-55 AMS wersja saperska Meridy AM, przepiękna mieszkanka Gniezna

 

T55Merida_3_zpsojz06ual.jpg

 

 

Będzie to trzecia miniatura i chyba ostatnia w tym konkursie istnieje możliwość że nawet jej nie ukończę na czas,nie ważne liczy się zabawa... Do wykonania modelu posłużę się kitem Takoma

 

PI000000224169_zpsuxgvsu2i.jpg

 

Zestaw ten wspomogę żywicznym detalem Armo

 

IMG_3956_zpscjy875js.jpg

IMG_3958_zpsle21ts3r.jpg

 

Dorzucę jeszcze takie części zamienne + własną manofakturę

IMG_3955_zpsew2neaxw.jpg

Dojdą jeszcze gąski Mastercluba i może trał Skifa

W budowie wspomoże mnie świetna książka, którą napisał ppłk rez. dr Krzysztof M.Gaj (znam ją na pamięć)

IMG_3960_zpszvy9fkml.jpg

 

Zafunduję sobie jeszcze wyjazd do Gniezna, może właściciel "Wiecznie Niezadowolonej" pozwoli strzelić kilka fotek interesujących mnie szczegółów, zobaczymy. Liczę też na pomoc forumowych kolegów, jak to się mówi "w kupie siła"

Na koniec tego wstępu kilka fotek tej piękności

t55_merida_zps1rsny0ar.jpg

T55Merida_3_zpsojz06ual.jpg

T55Merida_2_zpsnuasvcux.jpg

T55Merida_zpswkkg1eb5.jpg

WP_20140927_015_zpsu0hyppkf.jpg

WP_20140517_024_zpsirpgo6bp.jpg

WP_20140518_001_zpsrxltxjky.jpg

WP_20150613_002_zpsev534k0p.jpg

 

WP_20150613_007_zpssfcm7kaj.jpg

WP_20150712_011_zpsuhq6wnzj.jpg

WP_20150712_009_zpsu94ose7e.jpg

WP_20150712_017_zpsl0yr2vmb.jpg

00-00-00abcczolgi_5_zpsmtuysfan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ochote na Meride, więc będę podglądał i trzymam kciuki na efekt koncowy. JA jako baze chce wykorzystać model Skifa , ale chyba jeszcze dołoże te pikne zywiczne dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ależ Panowie, urlop będzie tylko od malowania plan urlopowy mam taki : godziny ranne- plażing, popołudniowe-obiading+ sjesting, wieczór klubing później jak zostanie troszkę czasu to modeling(hmm dziwnie to brzmi ) Wiecznie niezadowolona jedzie ze mną na urlop i nie chodzi tu o moją żonkę niestety już wiem że nie skończę modelu na czas po mojej wizycie u właściciela Meridy uświadomiłem sobie ile pracy przede mną i stwierdziłem że nie warto przy takim projekcie się śpieszyć trzeba po prostu zrobić dobry model, tym bardziej że rzadkością jest dotykać i widzieć na własne oczy pojazd, który chcemy odzwierciedlić. Wątek i tak będę prowadził dalej w swoim warsztacie niestety albo stety nie konkursowym, no chyba że jakiś cud.... na razie jedna z fotek, które miałem przyjemność zrobić tej ślicznotce ....

 

IMG_4062_zpsrwannp9w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.