Skocz do zawartości

Proste studio fotograficzne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I oczywiście nie mówimy o tysiącach złotych, tylko o ~70-80zł. Jeśli taka inwestycja do fotografii na lata boli, to polecam inne hobby. Szydełkowanie wydaje się być fajną opcją.

 

Taki budżet to ledwie 2-3 motki. Jeśli starczą na lata, to trudno mówić o hobby ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, do budowy modelu to jeszcze nie udało mi się użyć żadnego tła do zdjęć i nie bardzo sobie wyobrażam, jak jego jako jakość może wpłynąć na wynik pracy nad tym modelem. Ale możliwe, że dzisiaj już zdjęcie modelu w necie jest istotą modelarstwa, ważniejszą niż sam model. Że świat jest szybszy ode mnie wiem już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, do budowy modelu to jeszcze nie udało mi się użyć żadnego tła do zdjęć i nie bardzo sobie wyobrażam, jak jego jako jakość może wpłynąć na wynik pracy nad tym modelem.

 

Toteż nikt tu nie pytał o wybór tła do budowy modelu, tylko do jego fotografowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonzo - ja myślę, że nikt, kto przez ostatnie 10 lat nie siedział w jaskyni nie może kwestionować znaczenie fotografii w modelarstwie. Ilość warsztatów, galerii na forach czy w sieciach społecznościowych, liczne zapytania o sprzęt foto mówią za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest ważniejsze. Ale jeśli nie można model obejrzeć na żywo, to jest bardzo ważne. ;) Osobiście wolę oglądać dobre fotki marnych modeli niż marne fotki marnych modeli.

 

Jakby nie patrzeć, we swoich galeriach też nie masz modele na tle wersalki, tylko na białym tle. A mógłbyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • Super Moderator

Witam.

Dwa lata temu moje "studio fotograficzne" wybiegło z pokoju, za moim kotem. Została tylko jedna żarówka i statyw.

Od nowa kompletuję elementy studia i mam pytanie w sprawie parasolek odbijających.

Które lepiej się w fotografowaniu modeli sprawdzają, srebrne czy białe?

Myślałem o softbox, ale przestrzeń do fotografowania modeli w pokoju jest ograniczona, a po wszystkim musi to się zmieścić za szafą, więc odpadają bo chyba są nie składane.

Tak że parasolki są w moim przypadku jedynym rozwiązaniem.

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jawkers napisał:

Myślałem o softbox, ale przestrzeń do fotografowania modeli w pokoju jest ograniczona, a po wszystkim musi to się zmieścić za szafą, więc odpadają bo chyba są nie składane

Są składane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.