Skocz do zawartości

Grumman F-14 Tomcat - Revell 1/144


mydlo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na mały skok w bok, chciałem zbudować coś z okresu II wojny, ale po wycieczce do sklepu zastałem jedynie samoloty mniej lub bardziej współczesne. Dosyć długo debatowałem sam ze sobą czy iść w to czy nie, bo nigdy współczesne myśliwce mnie nie pociągały. Chęć spróbowania czegoś nowego była jednak tak silna że się złamałem. Zobaczymy co z tego będzie. Prosiłbym o wsparcie merytoryczne bo totalnie nie wiem gdzie i jak szukać i nie mam zielonego pojęcia na temat tego samolotu. In box na dobry początek, btw jestem podjarany wypraskami

pA7Asrl.jpg?1

Tm1ubjr.jpg?1

tnKYGIH.jpg?1

Obk7U8Q.jpg?1

2bH9zUL.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mydło, witaj w klubie! Ja również nie lubię za bardzo współczesnych myśliwców, a jednak zacząłem je budować dla spróbowania Nie mam odpowiedniej wiedzy merytorycznej, ale z doświadczenia z budową F16 wiem, że możemy liczyć na pomoc kolegów z forum Zamierzam kiedyś zrobić F14 więc uważnie będę obserwował Twoje poczynania w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, na pewno się przyda. Co do koloru to mam problem, czarny mnie nie przekonuje do siebie połyskiem, a druga wersja średnio mi się podoba, aczkolwiek na razie bardziej się skłaniam ku niej. A może znacie jakieś fajne kalki dostępne w kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny błyszczący fajnie wygląda ale bez washa - viewtopic.php?f=64&t=45250.

 

Fajne malowanie przygotowali koledzy z Shelfoddity

 

F-14_VF-143_left_resize-500x500.jpg

http://shelfoddity.com/index.php?route=product/product&path=25_65&product_id=119

 

Powinienem mieć jakieś wolne kalki od innych zestawów Revella - Jolly Rogers, GRIM REAPERS, ... jakbyś był zainteresowany to daj znać a podeślę Ci za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanie przygotowali koledzy z Shelfoddity

 

F-14_VF-143_left_resize-500x500.jpg

http://shelfoddity.com/index.php?route=product/product&path=25_65&product_id=119

O, "Rzygające Psy"... Najfajnieszy jest jednak SantaCat, czapka Mikołaja na czaszce, a zamiast kości cukrowe laseczki

 

Trochę szkoda, że USN zamieniło "sierściuchy" na "części od roweru"*...

 

 

bzzz-bzzz

 

* w slangu USN piloci F/A-18 mieli mało "chwalebne" określenie "Fighter-Attack Guys", czyli FAG ("p...ł")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.