Skocz do zawartości

M1165GMV GROM "Noble Sword 2014"


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz w tej dziurze w podsufitce kolor piaskowy. Czyli goła blacha. W oryginale jest tak:

http://photobucket.com/gallery/user/HMMWV-MODELS/media/cGF0aDpUb21jYXQvbTExNjUxMDcuanBn/?ref=

 

Nie czyta zdjęcia...Photobucket

„Parse error: syntax error, unexpected end of file in /mnt/den2-pri1-mnt/code/code/pb-htdocs/public/galleryd/mobile.php on line 936”. Kibel z tymi zdjęciami referencyjnymi teraz. Na Primeportal nie wszystko jest, a szukanie na humvee bez podglądu zdjęcia tez słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas goni...

Stan na dziś- elektronika i okablowanie wyprowadzone do pociągnięcia w głąb pojazdu i połączenia z antenami. Deska rozdzielcza gotowa. Podwozie pobrudzone. Brakuje osłony wyciągarki ( w malarni) i UPK (zrobię, jeśli czas pozwoli). Zmontowane prawe drzwi.

Można się pastwić

37854125581_7c1f62e3e6_c.jpg

 

37854121361_d382edbd41_c.jpg

 

37822380882_ebef6f1fe4_c.jpg

 

37822380272_d350df902a_c.jpg

 

37822378742_2f36157feb_c.jpg

 

37596330970_03c3ab510f_c.jpg

 

37822719632_94b9272d07_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać zdjęcia elektroniki, na których się wzorowales?

 

Deska rozdzielcza to raczej nie jest jeszcze ukończona, prawda?

 

Nie olewaj szczegółów, takich jak np. silniczek wycieraczek

 

Usuń paprochy z radia.

 

Jeszcze jedno - wiem, że już na to za późno, ale niepoprawienie tłumika i tym bardziej brak korekty jeszcze prostszej rzeczy - nie odcięty kawałek układu wydechowego przy silniku... Kilka minut roboty... Model konkursowy, tak wręcz wymarzony przez Ciebie... Za to bardzo duzy minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konkuruj z nikim, po prostu rób jak najlepszy model. Mam wrażenie, że skupiając się na elementach konwersji (przy których - przyznaję - jest masą roboty), odpuszczają trochę za bardzo to, co teoretycznie przeróbek nie wymaga. Szkoda.

 

Co do elektroniki - pytałem, bo w tych walkaroundach wygląda to sporo inaczej. W pozostałościach, które dostałeś, chyba było AN/VRC-104...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, ze roboty jest masę. Nawet przy konkursowym GMV Green Berets nie było tyle. Mam już powoli dość tego modelu i stad może pewne uproszczenia i niedociągnięcia. Modelu idealnego nie zbuduję, a jak zacznę go przeklinać, zamiast czerpać z tego przyjmność (której jest coraz mniej), to będzie klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem fakt, że taki model może zmęczyć, a przy określonym terminie konkursowym nie bardzo da się odłożyć go na jakiś czas do pudła. Natomiast zupełnie nie rozumiem faktu, że mając gotowe radio żywiczne, które trzeba tylko lekko przerobić, Ty dajesz jakąś dziwną fikcję. Dodałeś sobie roboty i masz coś, co wypadałoby zrobić od nowa

 

Nie napisałeś nic o desce rozdzielczej. Nieśmiało zasugeruję użycie kalkomani z M1114 na zegary. Całkiem przyjemny efekt. Silniczek wycieraczek też mógłbyś podprowadzić z modelu Bronco.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadłem na jakiś czas z kręgu modelarskiego i przez przypadek znalazłem ten warsztat. Piotrek, masakra... Coś niesamowitego, nie chce mi się teraz doszukiwać błędów czy też niedociągnięć, bo Kuba wypunktował co nieco, więc napiszę tylko, że mega fajnie to wszystko wygląda!

 

A przy okazji:

Co do zdjęcia, to Zderzak stwierdził, że to JWK. Ja wrzuciłem na Forum Humvee zdjęcie, jako pojazd "Marsjański". I co teraz...?

 

Aż sprawdziłem na forum Humvee i przykro mi, ale napisałem tam, że to pojazd GROMu, także musiałeś coś pomylić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zupełnie nie rozumiem faktu, że mając gotowe radio żywiczne, które trzeba tylko lekko przerobić, Ty dajesz jakąś dziwną fikcję. Dodałeś sobie roboty i masz coś, co wypadałoby zrobić od nowa .

Zawsze mogę poprosić o przeniesienie do działu Science Fiction...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zupełnie nie rozumiem faktu, że mając gotowe radio żywiczne, które trzeba tylko lekko przerobić, Ty dajesz jakąś dziwną fikcję. Dodałeś sobie roboty i masz coś, co wypadałoby zrobić od nowa .

Zawsze mogę poprosić o przeniesienie do działu Science Fiction...

Lub po prostu zrobić prawidłową elektronikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podesty, ja się pytam? Jestem ciekaw jak to wyszło

Panie reżyserze producencie

Siła perswazji Kubisza, jest jak tsunami ...dobrze, że nie ma niszczycielskiego działania. Radio musiałem wymieniać, silniczek wycieraczek. Przy wnętrzu dachu podłubałem...itd.

Podesty może dziś zostaną dotknięte...

Kawał świetnej roboty. Po wsadzeniu figuranta w wieży i drugiego wysiadające z pojazdu naprawdę, ale to naprawdę...widok jest imponujący , czyli nic nie widać. Zostawię otwarte drzwi pasażera z których pierwotnie miał wysiadać figurant (teraz będzie z tylnich), żeby chociaż trochę elektroniki było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio musiałem wymieniać, silniczek wycieraczek. Przy wnętrzu dachu podłubałem...itd.

Podesty może dziś zostaną dotknięte...

Kawał świetnej roboty. Po wsadzeniu figuranta w wieży i drugiego wysiadające z pojazdu naprawdę, ale to naprawdę...widok jest imponujący , czyli nic nie widać.

 

Jednakże, gdybyś tego wszystkiego nie zrobił, nie mógłbyś spokojnie spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi- są wersje bez tego elementu. Nie będę już ciał wydechu.

Piotr, mógłbyś zatem pokazać zdjęcie jakiegoś polskiego M1165A1 bez wysokiego wydechu?

Chyba jednak nie...

Oficjalnie się poddaję... może po konkursie wrócę do niego ze spokojem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.