Skocz do zawartości

Złota polska jesień


jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak to moja pierwsza diorama, nie licząc próby z 1:72 -T-34 i Zis

W 35 jest jakby większa możliwość uwidocznienia szczegółów ,większa gama możliwości , choć widziałem cudeńka w 144. Ja nie potrafię

Powolutku działam ,robię sosenkę

Dziękuje za uznanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo tez mi to wytknął

Kombinuje na boku ,bo prawdziwa kora jest złuszczona jak pergamin odstający od pnia .Same bazgranie czarnym kolorem nie oddaje realiów pnia

Walcze z sosna i jeszcze jedna brzózką .Do sklejenia jeszcze dziadek na ławeczce ,krzaki , zarośla ,budka dla ptaszków .Wnuczka odpada nie dam rady

W planach całość dioramy ma uwidocznić game kolorów jesieni

Nawet mi do głowy nie przyszło jak trudne przyjąłem założenie

Działam , na końcu się okaże jak czy udało mi się to osiągnąć,

Czasu coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje na boku ,bo prawdziwa kora jest złuszczona jak pergamin odstający od pnia

 

15540873-birch-tree-bark-textural-background-Stock-Photo.jpg

 

Brzozowa kora, brzozowej korze nierówna. Spróbuj może z bibułą karbowaną. Któryś z chłopaków robił na forum samochód do przewozu drewna i tam nieźle ten patent zadziałał. Jako bazy możesz użyć jakichś ziemistych mieszanek, potem przetrzeć białym albo odwrotnie, całość białym i wash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super podpowiedz ,pokombinuje i bardzo dziękuje

 

Mozna powiedzieć ,uporałem się z sosna .Korę czeka wasch ,ale już jestem zadowolony

Zrobiłem sobie tez kolorowe drzewko .Nie znam nazwy ,jednak na fotkach dość często je widziałem.Czerwony się przyda do moich kolorków

Korę na zrobionych brzózkach już zostawię .Traktuje je jako młode drzewka

Biorę się za starsza i tutaj się pobawię w/g Waszych wskazówek

 

2rBnLHG.jpg

 

c6EpupG.jpg

 

Eoc8EzU.jpg

 

wyRMMlI.jpg

 

Hjf8yot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juź poprawiłem . W powiększeniu zobaczyłem popełnione babole

Budka się rozeschła , bo stara .

Na ławeczce będzie siedział starszy gościu -dziadek -" ochotniczy opiekun przyrody " z nowa budka (spotkałem kiedyś takiego na Mazurach.Pokazał mi Mazury z innej strony -zerenie bobrów ,gniazda łabędzi i miejsca gdzie cięglem ładne szczupaki i okonie )

Kombinuje z nitka i futerkiem nad imitacja wiewiórki

Zabawa jest przednia i finał coraz bliżej ,a balem się ,ze się nie wyrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.