Skocz do zawartości

Arkusz Sędziego - Konkurs Jesień 2017


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam

Oddajemy wam Arkusz Sędziego - TUTAJ LINK

 

1. Jeśli dana kategoria nie jest waszą specjalnością i nie wiecie jak oceniać - nie ma wymogu oddawania głosu - wystarczy przejść do kolejnego pytania.

2. Gentleman's agreement - nie głosujemy na swoje prace.

 

Głosowanie potrwa do 12 Grudnia 2017 do godziny 23.59. Uwaga arkusz nie zapamiętuje wyników - jeśli zamkniecie okno przeglądarki albo padnie net - trzeba będzie rozpocząć od nowa.

 

pozdrawiam i życzę udanej zabawy :-)

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Zalogowałem się jeszcze raz i wszystko jest ok.Żadnych przesunięć do innych galerii.

Właśnie skończyłem i miałem, 2 pomyłki w linkach.

Ale to od razu idzie się skapnąć.

Pierwsza pomyłka to Oceniałem [011] a otwiera się [012], a później dwa razy otwiera się diorama "W jesiennej zadumie, zamiast "Jesienna herbatka" jak klikniemy na link do galerii.

Ale arkusz z punktami jest w porządku, tylko link jest pomylony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Błędy w linkach galerii już poprawione. Bardzo przepraszam za pomyłkę. Oddane głosy będą uznane - jedynie linki były pomieszane - numeracja, nazwy oraz zdjęcia są podpięte prawidłowo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie galerie i powiem szczerze, że ciężko będzie 95% dać niższą ocenę niż "5". Poziom jest naprawdę wysoki. Po pracy przejrzę warsztaty. Może tam będzie bardziej zróżnicowany poziom ;-)

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs, fajne modele gratuluje wszystkim, ktorym udalo sie skonczyc na czas

 

Zaluje ze nie udalo mi sie skonczyc mojego modelu - coz moze nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.