Skocz do zawartości

2140 Polska Wojna o Mars


Przemo1987

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 6 - Figurki i Popiersia

Kategoria Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Kategoria Specjalna 3 - Najlepszy model w barwach Polski

 

Wiem że trochę późno, ale dopiero co zobaczyłem, że jest konkurs. Może uda się zrobić.

Niema co się rozpisywać trzeba zabrać się do roboty.

Figurkę posiadam jedynie w wyprasce taką kupiłem.

B5Cw4Py.jpg

Pierwsze wyciąłem z wyprasek i obrobiłem następnie skleiłem korpus.

ifG57Lf.jpg

Następnie zamontowałem piny

VzA2qN5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wojna o Mars.....? no to żeś ostro pojechał

 

Za 123 lata, wyobrażacie sobie ten skok technologiczny? Loty w kosmos, ba, wojny nawet o planety! Tylko nie pokazujcie tego wątku małemu modelarzowi z muralu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Panowie zatrzymali się na etapie WWII. Ja się Pańskiej "wspaniałej" figurki "Krasnolud husarz" nie czepiam, zresztą też jest niezwykle realna. Prezentuję tu figurkę ona nie musi być realna itd. Jeżeli Panowie nie są zainteresowani proszę nie wchodzić. A te komentarze na poziomie 15 latków możecie pisać w dziale "Plac Zabaw" jako użytkownicy z liczbą postów ok 2000 pewnie wiecie gdzie ten dział się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Panowie zatrzymali się na etapie WWII. Ja się Pańskiej "wspaniałej" figurki "Krasnolud husarz" nie czepiam, zresztą też jest niezwykle realna. Prezentuję tu figurkę ona nie musi być realna itd. Jeżeli Panowie nie są zainteresowani proszę nie wchodzić. A te komentarze na poziomie 15 latków możecie pisać w dziale "Plac Zabaw" jako użytkownicy z liczbą postów ok 2000 pewnie wiecie gdzie ten dział się znajduje.

 

Wyluzuj chłopie, nie napinaj się tak, bo Ci pęknie! Puścić wodzy fantazji, co by to było, nie wolno?

 

Tylko nie pokazujcie tego wątku małemu modelarzowi z muralu.

 

...bo chyba wiesz o kim mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kąpiel

Krj9vZA.jpg

Następnie nakładamy podkład Citadel White

O9ojoeu.jpg

Koljeno Citadel Celestra Grey

yjfkdA1.jpg

Teraz na kładamy Wash black

1eUuGA0.jpg

Pierwsza warstwa rozjaśnienie Celesta Grey + White 1:1, następnie druga warstwa tylko biały.

UDFIs1Y.jpg

Następnie nałożyłem Mephiston Red

HHMxFKN.jpg

Kolejny raz Wash, tym razem Citadel Agrax Earthshade

5QneeD1.jpg

Rozjaśnianie krawędzi. Najpierw użyłem Ferrari Red + Orange Red 1:1, następnie tylko Orange Red i na wykończenie Citadel Kislev Flesh

ZnyOWAV.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć, ale zważywszy na pośpiech...;) a poza tym to warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od Citadel Zandri Dust, Citadel Ushabti Bone oraz Citadel Pallid Wych Flesh

y3VXCWG.jpg

Skórzane elementy wykonałem przy użyciu farb z Vallejo : Leather Brown, Ochre Brown i Yelloe Ochre, a elementy metalowe najpier czarnym potem Gunmetal Grey z Vallejo a na końcu Wash.

HPjsxOp.jpg

Podstawkę wykonałem następująco: przykleiłem drobny żwirek i bardzo drobne kamyki

8WsfMTK.jpg

Pokryłem czarną farba

VMOf2aM.jpg

nasępnie czerwoną Mephiston Red z Citadel, na to Wash i na końcu dry bruch Ryza Rust z Citadel. Oto efekt końcowy:

cAFteiv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.