Skocz do zawartości

Kalendarz Modelarski


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ niejednokrotnie okazuje się że organizowanych jest wiele konkursów w tym samym czasie Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych prowadzi taki kalendarz na swojej stronie

 

Zapraszam do niego a przede wszystkim mam gorącą prośbę do organizatorów imprez prześlijcie info na adres wojtek@ismr.pl

 

Buduje się już kalendarz na 2012 więc proszę o wasze informacje i zapraszam do organizowania sobie czasu na imprezki tam umieszczone.

 

Dla przyszłych informatorów (według obecnej nomenklatury Sygnalistów) proszę o informacje:

- termin

- pełna nazwa

- miejsce odbywania imprezy

- profil (kartony, plastiki, konkurs)

- link do informacji

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniając każdą inicjatywę, muszę jednak zauważyć, że od kilku lat korzystam z kalendarza, który opracowuje kolega Tomek Kędzierski z IPMS Świdnica. Może spróbuijecie dołączyć się do niego, a nie tworzyć kilka kalendarzy (i każdy będzie najważniejszy).

To tak, jak już czytam, że mamy w Polsce kilka imprez wyłaniających Mistrza Polski.

Czytając wypowiedzi kolegi Kędzierskiego widzę, że jest On otwarty na każdą współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aspiruję do najważniejszego, podaję swój bo mam do tego upoważnienie

 

Wierz mi, śledzę Tomka kalendarz i informacje o naszych imprezach mu przekazuję, a i korzystam szeroko ze zgromadzonych przez niego informacji. Na naszej stronie jednak potrzebny jest kalendarz abyśmy mogli koordynować nasze wyjazdy. A ponieważ jesteśmy bardzo otwarci, udostępniamy go wszystkim zainteresowanym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dodane, dziękuję za info.

 

Szkoda, że się wkręcili w nasz termin

 

Dodałem też:

 

25-26.02.2012 Bytom - Międzynarodowy Festiwal Modelarski

13-15.04.2012 Szczecin - II Szczeciński Festiwal Modelarski "PAPRYKARZ 2012"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Konkurs w Gdańsku będzie, wątek sąsiedni.

Informacja pojawiła się dopiero teraz, ponieważ nowe kierownictwo Domu Kultury na Morenie ma nieco inną wizję kultury w życiu mieszkańców; natomiast zabrakło w tej wizji właśnie modelarstwa... A żeby organizować konkurs, trzeba mieć chociaż lokal! Skoro więc dostaliśmy gościnę, to i możemy robić konkurs... przynajmniej w tym roku; zaś dalsza przyszłość dopiero nastąpi...

Andrzej i Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak rzeczywiście, w piątek był u mnie Miłosz i mnie poinformował. Szkoda, że organizatorzy nie starają się informować organizacji, za chwilę uzupełnię dzisiaj dodałem informację o kultowym dla modelarzy kartonowych konkursie w Przeciszowie

 

W informacji na innym forum jest napisane kiedy się zaczyna i nie wiadomo jak długo trwa. Coś tam wiem, ale nie mam zamiaru umieszczać informacji co do których nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zmiana w kalendarzu dotyczy przesunięcia na 31 marca - 1 kwietnia terminu III Otwartego Konkursu Modeli Redukcyjnych w Olsztynie.

 

Ogłoszenie wyników w prima aprilis dobry pomysł, można tym wiele usprawiedliwić

 

Druga zmiana: dodanie Warsztatów Modelarskich w Krzyżowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.