Skocz do zawartości

5 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI SIKORSKI MODEL SHOW 2017


traveller

Rekomendowane odpowiedzi

Tez pracuje 5 dni w tygodniu....

Ale w sobote mam zamiar wstąpić ze swoimi pracami.

Czekamy na zgłoszenie i przyjazd. Jestem przekonany, że Ci którzy przyjadą nie będą się nudzili ;-)

Zgłoszenia poszly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurcze ja pracuje w piątek i sobotę liczyłem po cichu na konkurs sobota/niedziela ze wpadnę w niedziele a tu lipa no trudno

 

Może koledzy pomogą?

 

Jeśli koledze chodzi o zgłoszenie modeli i zawiezienie modeli przez kogoś znajomego to nie było by problemu ale dla mnie konkurs to nie tylko start tylko spotkanie się z innymi zapalencami modelaratwa obejrzenie modeli na żywo itp. A ja niestety nie mogę sobie wziąć wolnego w tym okresie taka praca do nikogo nie mam pretensji ze konkurs jest w takich dniach tylko szkoda że nie dam rady tam z wami być bo napewno będzie ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja pracuje w piątek i sobotę liczyłem po cichu na konkurs sobota/niedziela ze wpadnę w niedziele a tu lipa no trudno

 

Może koledzy pomogą?

 

Jeśli koledze chodzi o zgłoszenie modeli i zawiezienie modeli przez kogoś znajomego to nie było by problemu ale dla mnie konkurs to nie tylko start tylko spotkanie się z innymi zapalencami modelaratwa obejrzenie modeli na żywo itp. A ja niestety nie mogę sobie wziąć wolnego w tym okresie taka praca do nikogo nie mam pretensji ze konkurs jest w takich dniach tylko szkoda że nie dam rady tam z wami być bo napewno będzie ekstra

Dziękuje za miłe słowa, potwierdzają że to co robimy ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowanie konkursu/festiwalu zawsze ma sens. Zawsze pojawią się zapaleńcy, którzy zrobią duży by pokazać swoje prace i spotkać się z braćmi modelarzami. Wybór formuły festiwalu i daty ma ogromne znaczenie dla frekwencji. Na pewno lepszym rozwiązaniem jest weekend - sobota, niedziela. Można piątek przeznaczyć na przyjmowanie modeli od niecierpliwców zjeżdżających na konkurs. Z drugiej strony każdy organizator ma swoją wizję konkursu. Zbiera doświadczenie, uwagi od konkursowiczów, uwagi z forum i próbuje to wszystko pogodzić. Jeżeli na taką datę wskazuje doświadczenie organizatorów, to należy to uszanować. W końcu nie na każdym konkursie musi być obecni. Ponieważ zostało mi ciut urlopu za 2016 rok, a nie planuję go wykorzystać do Sylwestra to zaryzykuje i się pojawię ze swoimi szmaciakami (i nie tylko) w Stalowej Woli. Szykujcie duuuużo miejsca w klasach 32kowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowanie konkursu/festiwalu zawsze ma sens. Zawsze pojawią się zapaleńcy, którzy zrobią duży by pokazać swoje prace i spotkać się z braćmi modelarzami. Wybór formuły festiwalu i daty ma ogromne znaczenie dla frekwencji. Na pewno lepszym rozwiązaniem jest weekend - sobota, niedziela. Można piątek przeznaczyć na przyjmowanie modeli od niecierpliwców zjeżdżających na konkurs. Z drugiej strony każdy organizator ma swoją wizję konkursu. Zbiera doświadczenie, uwagi od konkursowiczów, uwagi z forum i próbuje to wszystko pogodzić. Jeżeli na taką datę wskazuje doświadczenie organizatorów, to należy to uszanować. W końcu nie na każdym konkursie musi być obecni. Ponieważ zostało mi ciut urlopu za 2016 rok, a nie planuję go wykorzystać do Sylwestra to zaryzykuje i się pojawię ze swoimi szmaciakami (i nie tylko) w Stalowej Woli. Szykujcie duuuużo miejsca w klasach 32kowych

Super. Prosimy o rejestrację modeli i do zobaczenia w Stalowej Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie dotarła do nas wiadomość, że grono fundatorów nagród powiększyło się o Koszaliński Pluton Modelarski.

Grupa ufundowała nagrodę "Pod But" - za najlepszy model festiwalu zdaniem modelarzy z Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego.

Serdecznie zachęcamy do zapisów na Sikorski Model Show. Zapraszamy również na facebooka.

aaaa_zpsjxznc4x7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikorski Model Show 2017 już za dwa tygodnie! 13-14 Stycznia w Stalowej Woli.

Newsy:

Do grona fundatorów nagród dołącza Magazyn Historyczny Gapa. Serdecznie dziękujemy, a zainteresowanych informujemy, że wydawnictwa tego wydawcy będą dostępne na stoisku podczas SMS 2017.

gapa_zps6yhafto3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Łask na linii.

Planujemy odwiedzić Wasz tegoroczny konkurs.

Biorąc pod uwage że nie wypada tak z pustymi rączkami jechać w gości.

Przywieziemy ze soba dwie nagrody…

 

Za najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej senior.

Dla początkującego młodzika (juniora) za upór w dążeniu do celu oraz odwagę przy prezentacji swoich prac.

 

Postaramy się dotrzeć w piątek.

 

Co do dyskusji związanej z terminem imprezy wychodzę z założenia, że organizator decyduje w jakich dniach odbędzie się konkurs czy festiwal. Bez konieczności uzasadniania swojej decyzji. Zawsze znajdą się osoby będące za i osoby mające uwagi. Jak to mówią "wszystkim nie dogodzisz".

Reasumując ... Organizuje, decyduje i ponosze tego konsekwencje.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Łask na linii.

Planujemy odwiedzić Wasz tegoroczny konkurs.

Biorąc pod uwage że nie wypada tak z pustymi rączkami jechać w gości.

Przywieziemy ze soba dwie nagrody…

 

Za najciekawszy model samolotu F-16 lub innego o napędzie odrzutowym w kategorii wiekowej senior.

Dla początkującego młodzika (juniora) za upór w dążeniu do celu oraz odwagę przy prezentacji swoich prac.

 

Postaramy się dotrzeć w piątek.

 

Co do dyskusji związanej z terminem imprezy wychodzę z założenia, że organizator decyduje w jakich dniach odbędzie się konkurs czy festiwal. Bez konieczności uzasadniania swojej decyzji. Zawsze znajdą się osoby będące za i osoby mające uwagi. Jak to mówią "wszystkim nie dogodzisz".

Reasumując ... Organizuje, decyduje i ponosze tego konsekwencje.

I tyle.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Zapewniam, że nie będziecie się nudzić. Co do marudzących, niektórzy tak mają ;-)

Do zobaczenia w Stalowej Woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa wiadomość! Oprócz 23 tonowej armatohaubicy Kryl na Sikorskim Model Show będzie można zobaczyć Lekki wielozadaniowy pojazd opancerzony Oncilla.

oncilla_zpsikbf0q7x.jpg

 

Ponadto polecamy artykuł fundacji KEDYW, która również będzie uczestnikiem SMS 2017 !

http://www.kedywak.pl/index.php/2017/01/12/nasze-eksponaty-na-5-sikorski-model-show-w-sobote-14-stycznia-2017-r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę pierwszy . Konkurs bardzo fajny! Było co obejrzeć i co robić.

Kolekcja dużych figurek NIEZIEMSKA!!!! Dla niej samej warto było jechać!!!

"Obstawiałem" trzy kategorie i dostałem trzy dyplomy... ale za co nie wiem .

Za rok też pojadę!

Podziękowania i gratulacje dla organizatorów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łask już w domu.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe przyjęcie.

Dla tych którzy nie byli i nie widzieli ... żałujcie... atmosfera niepowtarzalna, mnóstwo modeli na naprawdę wysokim poziomie, giełda na której jak to mówią dla każdego coś fajnego się znajdzie.

Pogratulować organizacji i do zobaczenia we wrześniu w Łasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łask już w domu.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe przyjęcie.

Dla tych którzy nie byli i nie widzieli ... żałujcie... atmosfera niepowtarzalna, mnóstwo modeli na naprawdę wysokim poziomie, giełda na której jak to mówią dla każdego coś fajnego się znajdzie.

Pogratulować organizacji i do zobaczenia we wrześniu w Łasku.

Stalowa dziękuje za przybycie, oraz pomoc i wsparcie. Fajnie spotkać się z ludźmi, którzy tak jak my chcą czerpać frajdę z modelarstwa.

Dziękujemy za zaproszenie, wrzesień coraz bliżej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było! Ja również dziękuje za imprezę! Modele jak zwykle na wysokim poziomie, a te z części konkursowej na światowym poziomie. Dużo modelarzy i gości. Organizacja na dobrym poziomie. To co lubię w Sikorskim to to, że to nie tylko konkurs modelarski ale wiele ciekawych inicjatyw - grupy rekonstrukcyjne, pojazdy wojskowe z HSW, giełda, wystawa figur w skali 1:6 - coś niesamowitego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dotarłem do domu. Bardzo udana i fajna impreza. Wiele imprez towarzyszących: wykłady, prelekcje i wystawy. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i docenienie moich "szmaciaków" Giełda była dobrze zaopatrzona. Każdy mógł kupić dla siebie to co potrzebował i tego czego nie potrzebował, ale chciał mieć

Dziękuję Bartkowi i Januszowi za wieczorne pogaduchy. Swoje uwagi co do organizacji przekazałem na miejscu. Dziękuję współkonkursowiczom za rywalizacje.

Mam nadzieję do zobaczenia za rok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPM Koszalin w postaci mojej osoby również dotarł do domu po długiej drodze ale z ciekawymi widokami takimi jak taki Mig-21:

3CqagdSKuTDX3V7zMKdbxYPAb35CCte9jWFTibFLyaKb8ufVYAJofO7EZmm3dih2j36oLOVgpX69A4E=w1366-h768-no

 

Muszę bardzo pochwalić Sikorski Model Show - bardzo sympatyczna impreza. I doskonale zorganizowana. Szacunek dla organizatorów za dużą ilość imprez towarzyszący I doskonałą grochówkę

 

Była to też okazja do spotkania z kolegami modelarzami. I do ciekawych rozmów.

 

Z kronikarskiego obowiązku odnotuje, że nasza nagroda "Pod But" trafiła do Darka Jakubczaka za doskonały model TS-11 Iskra. Niestety zdjęcia nie zamieszczę, bo mi nie wyszło

 

Ale Darkowi serdecznie gratuluje. Gratulacje również od kolegów z KPM Koszalin.

 

A tu jest moja relacja z imprezy:

http://www.modelarstwo.koszalin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=512:sikorski2017&catid=32:konkursy&Itemid=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy wyniki Sikorski Model Show 2017!

Wszystkim gratulujemy dziękujemy i zapraszamy za rok!

1Wykaz%20modelarzy%20nagrodzonych%20i%20wyrnionych%20w%20Sikorski%20Model%20Show%202017_zpsrp73v7vd.jpg

2Wykaz%20modelarzy%20nagrodzonych%20i%20wyrnionych%20w%20Sikorski%20Model%20Show%202017_zpsmtagmboi.jpg

3Wykaz%20modelarzy%20nagrodzonych%20i%20wyrnionych%20w%20Sikorski%20Model%20Show%202017_zpsqtvkidjv.jpg

4Wykaz%20modelarzy%20nagrodzonych%20i%20wyrnionych%20w%20Sikorski%20Model%20Show%202017_zpsncrvvtnl.jpg

5Wykaz%20modelarzy%20nagrodzonych%20i%20wyrnionych%20w%20Sikorski%20Model%20Show%202017_zpsoomsj506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuccie zdjęcia z imprezy

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Trochę zdjęć jest w mojej relacji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy na facebook Sikorski Model Show, tam sukcesywnie pojawią się kolejne relacje i zdjęcia:

https://www.facebook.com/SikorskiModelShow/

oraz na:

http://stratusbooks.com.pl/zdjecia/118

 

Tutaj zamieszczamy fotorelację autorstwa Dariusza Karnasa:

DKarnas%209633%20fb_zpsdxf8cyqn.jpg

DKarnas%209677%20fb_zpsk29aasvc.jpg

DKarnas%209634%20fb_zpsedgt2i8b.jpg

DKarnas%209647%20fb_zpsfddulmj8.jpg

DKarnas%209654%20fb_zpsytz7u8ce.jpg

DKarnas%209680%20fb_zpslzfbg0ha.jpg

DKarnas%209682%20fb_zps2fr1qlzh.jpg

DKarnas%209684%20fb_zps7d04kur0.jpg

DKarnas%209686%20fb_zps0df11uqp.jpg

DKarnas%209692%20net_zpsyioc8coc.jpg

DKarnas%209694%20fb_zpshdq2wb9n.jpg

DKarnas%209696%20fb_zpstpvlrznk.jpg

DKarnas%209701%20fb_zpslcwdyvkn.jpg

DKarnas%209702%20fb_zpsailzvpgt.jpg

DKarnas%209704%20fb_zpsfagsqxjc.jpg

DKarnas%209708%20fb_zpsltwu0q97.jpg

DKarnas%209709%20fb_zpsyrhbggt4.jpg

DKarnas%209714%20fb_zpsicshotjv.jpg

DKarnas%209717%20fb_zpsudgxyrlu.jpg

DKarnas%209718%20fb_zps9zsurzx0.jpg

DKarnas%209743%20fb_zpslr5mn8fm.jpg

DKarnas%209746%20fb_zpslupdvnkl.jpg

DKarnas%209748%20fb_zpsts9bxcbe.jpg

DKarnas%209750%20fb_zpsesn7x6e4.jpg

DKarnas%209754%20fb_zps0hmo7zsa.jpg

DKarnas%209755%20fb_zpseqqptzyc.jpg

DKarnas%209762%20fb_zps0p9t1qxi.jpg

DKarnas%209766%20fb_zpshzdl5nhd.jpg

DKarnas%209771%20fb_zpsfbvreqzp.jpg

DKarnas%209772%20fb_zpsgrjxtpdp.jpg

DKarnas%209796%20fb_zpscpzwlupv.jpg

DKarnas%209794%20fb_zpsmqndhqau.jpg

DKarnas%209792%20fb_zpsflpou0wl.jpg

DKarnas%209785%20fb_zpswli9uwbu.jpg

DKarnas%209782%20fb_zpslyw7m9jq.jpg

DKarnas%209774%20fb_zpssf3mlpwx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Radomia dziękuje organizatorom za super imprezę i za możliwość spotkania z innymi pozytywnie zakręconymi kolegami.

Szkoda że ekipa z RADOMIA nie dała znać..... przekazalbym swoje modele na konkurs.bo sam nie mogłem jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.