Skocz do zawartości

VIII Festiwal Modelarski Jaworzno 02-03 września 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

A dzisiaj mam przyjemność zaprezentować sklep HINOMARU HOBBY KITS dystrybutora Japońskiej firmy FINE MODELS którzy są na naszym konkursie po raz pierwszy.

 

Sklep ufundował nagrodę specjalną:

 

Za najciekawszy model lotniczy w barwach Japońskich

 

 

A na zdjęciu poniżej model który tą nagrodą będzie

 

DSCF9906_JPG_300x300_q85.jpg

 

Dziękujemy bardzo.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przeczytalem regulamin i nie zauważyłem klasy kolekcje czy jest przewidziana a já przeoczyłem zapis czy nie będzie takiej kategorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak dotąd nikt się u nas z kolekcjami nie pojawił, powiem szczerze to muszę się naradzić z kolegami. Odezwę się w tej kwestii w poniedziałek wieczorem. Ale sądzę że dopiszemy kolekcje.

 

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

.....

Mówi prawdę już nawet co niektórzy się zarejestrowali, mało tego to obiecali nagrodę specjalną od Bielskiej Strefy Modelarskiej.

 

....

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

 

 

słowa dotrzymamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witam.

 

.....

Mówi prawdę już nawet co niektórzy się zarejestrowali, mało tego to obiecali nagrodę specjalną od Bielskiej Strefy Modelarskiej.

 

....

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

 

 

słowa dotrzymamy:)

 

No i taka postawa godna jest propagowania

 

Wydawnictwa Pana Andrzeja Halińskiego przedstawiać nikomu nie trzeba, jest z nami od pierwszego konkursu. W tym roku listonosz również paczkę przyniósł

 

DSCF9913_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

Dziękujemy bardzo.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolejnym fundatorem nagrody specjalnej oraz nagród dodatkowych jest WYDAWNICTWO ANSWER nagrodą specjalną jest:

 

PUCHAR ZA NAJCIEKAWSZY MODEL Z WYDAWNICTWA ANSWER

 

 

ANSWER_LOGO_jpg_300x300_q85.jpg

 

 

Jest jeszcze ważna informacja organizacyjno logistyczna, otóż z racji że budowa bloku 910 MW Elektrowni Jaworzno wchodzi w końcową fazę jest u nas bardzo dużo zewnętrznych firm które rezerwują wszystkie dostępne tanie miejsca hotelowe. Co za tym idzie proszę próbować w miastach ościennych np. Mysłowice.

Poniżej link do takiego noclegu podany przez kolegę Tomka

 

https://www.hostelmpark.pl/#Mys%C5%82owice

 

 

Albo poszukać samodzielnie tutaj:

 

http://www.booking.com/

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pani Listonosz pytała się dzisiaj kiedy ten konkurs bo ona już z paczkami to ścieżkę wydeptała, a po tej ścieżce przyniosła kolejną przesyłkę z nagrodami. To są nagrody od firmy CHOROSZY MODELBUD która to już od dawna wspomaga nasz konkurs.

 

DSCF9922_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

Dziękujemy bardzo.

 

 

Zapraszamy do rejestracji elektronicznej i informujemy że będzie ona aktywna do 01 września ( piątek ) do godz. 17.00

 

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co zaś tyczy się pytania skierowanego przez kolegą KRL zostało jeszcze tylko cztery dni do rozpoczęcia festiwalu, tworzenie ad hoc nowej kategorii trochę za późno ale zapraszamy wszystkich tych którzy takowe kolekcje posiadają do prezentacji. ich podczas trwania festiwalu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy FIRMIE ARDPOL za przekazanie nagród, przypominam również że Firma ARDPOL będzie miała stoisko handlowe na festiwalu.

 

DSCF9917_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

Zapraszamy do rejestracji elektronicznej i informujemy że będzie ona aktywna do 01 września ( piątek ) do godz. 17.00

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj będziemy trochę zacieśniać bo czasu już coraz mniej a paczki przychodzą, nasza Pani listonosz powiedziała że Ona tam na Północną przyjdzie i musi to na własne oczy zobaczyć. Nadawcą kolejnej przesyłki jest firma MASTER PANA PIOTRA CZERKASOWA producent doskonałych dodatków do modeli lotniczych, morskich, lądowych. Wspierają nas już długo w tym roku takie nagrody trafią w wasze ręce.

 

DSCF9928_JPG_300x300_q85.jpg

 

A w drugiej przesyłce znalazły się modele kartonowe z WYDAWNICTWA MODEL-KOM Pan Karol Ciesielski też nas już wiele lat wspomaga

 

DSCF9924_JPG_300x300_q85.jpg

 

I na deser Nagroda Specjalna ufundowana przez jedną z bardziej zakręconych ( POZYTYWNIE ) grup modelarskich jakie mam przyjemność znać chodzi o PIWKO czyli Podkarpacką Inicjatywę Wielbicieli Kartonowych Obiektów.

 

Nagrodą tą będzie:

 

Dyplom od Podkarpackiej Inicjatywy Wielbicieli Kartonowych Obiektów, dla młodzika/juniora - za najciekawszy model.

 

Dziękujemy bardzo.

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Katowicki oddział Instytutu Pamięci Narodowej po raz pierwszy wsparł nasz konkurs nagrodami dla dużych i małych.

 

 

DSCF9931_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

Przyszły też nagrody od firmy ABER której co prawda przedstawiciele do nas w tym roku nie dotrą by samodzielnie wybrać modele. Obiecujemy godnie ich zastąpić.

 

 

DSCF9938_JPG_300x300_q85.jpg

 

Wydawnictwa STRATUS chyba żadnemu modelarzowi nie trzeba specjalnie przedstawiać, te książki już niedługo trafią do modelarzy małych i dużych.

 

 

DSCF9941_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

I jeszcze jedna nagroda specjalna Firma TAURUS MODELS ufundowała nagrodę:

 

Za najciekawszy model broni pancernej

 

Może niektórych z Was to zadziwi ale jak wiecie TAURUS MODELS produkuje już dodatki do broni pancernej

 

 

26964928_jpg_300x300_q85.jpg

 

 

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Jeszcze tytułem przypomnienie rejestracja elektroniczna tylko do piątku 1 września do godziny 17.00

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnią przesyłką jaką przyniosła Pani listonosz są nagrody ufundowane przez Wydawnictwo WAK z Wrocławia.

 

 

DSCF9936_JPG_300x300_q85.jpg

 

 

Dziękujemy bardzo.

 

 

PRZYPOMINAM ŻE REJESTRACJA ELEKTRONICZNA JESZCZE TYLKO DO GODZINY 17.00

 

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Tak więc Ósmą edycje Jaworznickiego festiwalu mamy już za sobą, raz jeszcze dziękuję wszystkim za przybycie i prezentacje pięknych prac. Poniżej link do naszej strony gdzie znajdziecie tegoroczne wyniki poszczególnych klas i nagród.

 

http://festiwal.sielata.com.pl/index.php

 

Jak ochłonę jutro napiszę więcej.

 

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W imieniu Modelarskiej Grupy Wyjazdowej "KRAKÓW", która stanowi także LUKGRAPH team, pragniemy bardzo gorąco podziękować za bardzo miłe przyjęcie. Gratulujemy Organizatorom wspaniałej, niemałej imprezy. Wszystko było dopięte "na ostatni guzik". Bardzo sprawne ogłoszenie wyników, było bardzo miłym zaskoczeniem. No i w tym wszystkim młody bohater- syn Pawła O. - spisał się "na medal". Wszyscy wokół byli nim zachwyceni.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam gorąco. Z modelarskim pozdrowieniem-Czołgiem!

Miroslav Topolanek- Premier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mirku dziękujemy za miłe słowa cieszymy się że impreza przypadła do gustu. Franiu powiedział że było trochę za długo ale obiecał że w przyszłym roku też się będzie udzielał.

 

 

Przepraszam za delikatną obsówę ale rozpoczęcie roku szkolnego Frania okazało się trochę bardziej wciągające niż to planowałem, zatem nie przeciągając.

Raz jeszcze w imieniu organizatorów i własnym chciałem bardzo podziękować wszystkim modelarzom i sympatykom tego pięknego hobby że stawili się po raz kolejny w Jaworznie i pokazali mnóstwo PRZECIEKAWYCH modeli.

Dziękuję również sponsorom i ludziom bez których ta impreza mogła mieć swój kształt i dzięki temu Wam się podobała, teraz pozwolę sobie ich wszystkich wymienić.

 

PREZYDENT MIASTA JAWORZNA PAN PAWEŁ SILBERT

ŚWIATOWE STOWARZYSZENIE LOTNIKÓW POLSKICH

MUZEUM MIASTA JAWORZNA

ZESPÓŁ SZKÓL PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II

 

Sponsorowi generalnemu firmie MIRAGE HOBBY

 

Sponsorom

 

INSTYTUTOWI PAMIĘCI NARODOWEJ oddziałowi Katowice

TAURUS MODELS

ANSWER

HOBBY ZONE

TORO MODELS

GPM MODELE KARTONOWE

KARTONOWA KOLEKCJA

WYDAWNICTWO MODEL-KOM

HINOMARU HOBBY KITS

IBG MODELS

WEKTOR

LUKGRAPH

HATAKA HOBBY

WYDAWNICTWO STRATUS

WYDAWNICTWO ŚWIAT Z KARTONU

WYDAWNICTWO ANDRZEJ HALIŃSKI

YAHU MODELS

ARMA HOBBY

ARDPOL

MASTER

MODEL MAKER

WYDAWNICTWO WAK

 

Dziękujemy również

 

FUNDACJI ENERGETYKA NA RZECZ POLSKI POŁUDNIOWEJ

HURTOWNI MARKUS

SKLEPOWI MOJE HOBBY

WSPÓLNOCIE BETLEJEM

 

Ja osobiście chciałem podziękować bardzo

JÓZKOWI DUBIELOWI za zdrowy rozsądek

PAWŁOWI MĘTELSKIEMU za opanowanie demonów internetu

PAWŁOWI KOZŁOWSKIEMU za pomoc przez duże P

GRUPIE KRAKOWSKIEJ JARKA G wy już wiecie za co

PANU WIESŁAWOWI LEDZIE za mecenat nad warsztatami

WŁODKOWI GUJI za logistykę

 

I na koniec dziękuję WSZYSTKIM CIOCIOM I WUJKOM dzięki którym ja mogłem spokojnie ogarnąć sprawy organizacyjne.

 

Zapraszam za tym na IX Festiwal Modelarski Jaworzno 2018

 

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Niestety w pewnym wieku człowieka dopada amnezja, skleroza, zapaść ( niepotrzebne skreślić). Takoż stało się i ze mną dziękując wczoraj za pomoc przy organizacji festiwalu niestety pominąłem ludzi bez których było by ciężko poskładać festiwale klocki w całość. Dlatego teraz spieszę ów błąd naprawić.

Dziękuję bardzo

 

PANU PUŁKOWNIKOWI JÓZEFOWI SKULICHOWI - za zaplecze stowarzyszenia.

 

ŁUKASZOWI POPARDOWSKIEMU - za to że zawsze jest w pełnej gotowości.

 

BARTOSZOWI KONWERSKIEMU - za pomoc przy wielkich gabarytach i ilościach.

 

MARKOWI GÓRSKIEMU - za bycie na posterunku.

 

GIENIOWI KARLAKOWI - za to że na miarę sił był z nami do zamknięcia konkursu.

 

Mam nadzieję że koledzy mi darują tę wtopę i na przyszły rok będę mógł liczyć na ich wsparcie.

 

 

Pozdrawiam

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.