Skocz do zawartości

Konkurs I WW na Fejsbukowa Grupa Modelarska


J.Jason

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiający jest punkt o figurkach i prezentowaniu ich bez broni itp.

znaczy najlepiej na kawałku drutu wklejonym w nogę?

a co z łapkami zaciśniętymi na broni? upier.....?

i nie mogą dostać zalecanego przez producenta oporządzenia bo to broń??

 

rozumiem, że samolot nie może stać na podstawce (chociaż nie wiem w sumie czemu) ale pilota nie wolno do niego wsadzić czy wystarczy, że będzie ocenzurowany czarnym kwadratem na zdjęciach?

i cała figurka czy tylko oczy????

 

Bardzo proszę nie pisać przekleństw.

Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za korektę, ale nadal jak dla mnie zbyt wiele nieścisłości

rozumiem, że taki zestaw się nie nadaje do startu?

54551db58d87c7e04da9b67a61f45777659b275e7227deb070ec032743286b2e

bo worki, bo drut, bo podstawka

a np. druga figurka od lewej?

18714.970.jpg

mam ją zaprezentować na drucie albo przyklejoną do nakrętki? drabiny już nie może być ani kawałka ściany okopu??

a szkop piszący list do domu?

ma być przyklejony zadkiem do nakrętki? nie może siedzieć na beczce ani skrzynce amunicyjnej?

strasznie dziwne macie podejście do tematu figurek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie stawiamy na same prace,a nie na ich prezentacje na ładnej podstawce.

Zapoznaj się z poprzednimi konkursami , z regulaminem na pewno wiele wyjaśni.

Nie chcemy faworyzować żadnej kategorii ,i dając przyzwolenie na wypasione podstawki w figurach , jednocześnie by wypadało dać przyzwolenie samolotom i pojazdom , a tego chcemy tym razem uniknąć. Takie ustalenia podjęła administracja konkursu wraz ze sponsorami i tego będziemy się trzymali . Można pokazać ładnie figurę stojącą na drewnianej podstawce i z ziemistym podłożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiona podstawka, która również zawiera się w "pracy" zazwyczaj dopełnia figurkę i np. uzasadnia takie a nie inne malowanie.

No właśnie zapoznałem się z regulaminem i stąd moje posty - bo wyjaśnienia tam nie znalazłem.

Skoro takie ustalenia podjęła administracja konkursu - ok, nie mój cyrk, nie moje maupy..

Dziękuję za fatygę i przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w poprzednim konkursie i w tym też zamierzam Ilość i jakość nagród w poprzedniej edycji była powyżej wszelkich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.