Skocz do zawartości

II Międzynarodowy Przegląd Modelarski Bielsko Biała 21-22 X


tombie01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ważny komunikat !.

Jeśli Wasz model/ modele był ( y) malowany (e) pędzlem, nie aerografem, to prosimy zaznaczcie to w rubryce "Skala". Np. tak : "1:48 Malowany Pędzlem". Ułatwi Nam to selekcje modeli do nagrody Specjalnej od firmy "Fine-Art". Dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WAŻNE DLA REZERWUJĄCYCH HOTEL : proszę rezerwujcie za pomocą wysłania maila na adres : recepcja@hoteldebowiec.pl Jeśli zarezerwujecie prze bucking.com, nie będzie możliwości upustu, który Wam przysługuje na hasło : "modelarze". Niestety dowiedziałem się o tym dzisiaj. Pamiętajcie o tym proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jedna z najciekawszych propozycji sponsorskich firma Fine-Art ufundowała aerograf H&S Ultra "za najciekawszy model pomalowany pędzlem"

 

acf81271c33cc9c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna edycja Przeglądu Modelarskiego jest objęta Patronatem Prezydenta Miasta Bielsko Biała a za tym idą również puchary Pana Prezydenta a zostaną wręczone za

 

 

1. Grand Prix Prezydenta Miasta Bielsko Biała za najlepszy model MPM

2. Dla najmłodszego uczestnika

3. Za najciekawszy model kartonowy

 

Dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam iż elektroniczna rejestracja modeli na MPM 2017 trwa do końca dzisiejszego dnia - zostanie zamknięta o 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 21 X na stoisku IBG bedzie można zakupić przedpremierowo nowości firmy w tym oczekiwanego Karasia 1/72

 

e5133363129749a1.jpg

 

oraz

 

88b9c00fdb160d0f.jpg

7c58dd7b6c3dcfd3.jpg

936282bc6288d94c.jpg

 

 

Jak również od firmy IBG tradycyjnie pojawią się ciekawe nagrody w następujących kategoriach

Najlepszy pojazd w skali 1:72 wykonany z zestawu IBG

 

Najlepszy pojazd w skali 1:35 wykonany z zestawu IBG

 

Najlepszy samolot wykonany z zestawu IBG

 

Najlepszy okręt wykonany z zestawu IBG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja on-line dobiega końca - przypominam zamykamy o 23:59

 

Jutro tj piątek rejestracja na miejscu od godziny 17-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na pierwszy konkurs do Bielska Białej rok temu się wybierałem i nie dojechałem.

W tym roku się wybierałem i też nie dojechałem, dojechały dzięki uprzejmości kolegi Józefa modele Frania i moje. Napiszę tylko że te nagrody są przepiękne i bardzo dziękuję organizatorom.

W przyszłym roku to już nie wypada się nie zjawić.

 

IMG_20171022_181752_jpg_300x300_q85.jpg

 

Pozdrawiam.

 

Paweł O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz kolego trzeba było się wyrwać! Diamenty były bardzo rygorystycznie oceniane. Zdobycie drugiej pozycji w tej klasie to ogromny sukces. Twardo trzymaliśmy się regulaminu i odejmowane były punkty za błędy. O ile dobrze pamiętam (karton?)tam trochę odpadło za nierówno przyklejone bomby. Reszta była w porządku. Gratuluję modelu oraz nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za całkiem fajną imprezę. Byłem tylko z doskoku ze względu na zobowiązania rodzinne, ale udało się obejrzeć to co mnie interesowało i nawet dokonać skromnych zakupów na giełdzie. Fajnie, że moja kategoria - pancerka w 1:72 - była mocno obsadzona. Było na co popatrzyć. No i co ważniejsze OPŁACIŁO SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.