Skocz do zawartości

IV Wystawa Modelarska Mińsk Mazowiecki 24-25.02.2018 r.


adda11

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję że firma Hinomaru hobby kits ufundowała nagrodę specjalną za najciekawszy model lotniczy w barwach japońskich.

 

To trzeba ścisnąć poślady i coś zlepić ze "słoneczkiem" na kadłubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielska Strefa Modelarska melduje się w Mińsku oczywiście z nagrodami

 

puchar - nasze Grand Prix oraz prezent dla Juniora za naszym zdaniem 'Najciekawszy Model Lotniczy'

 

 

6c5fb5eb378dfb2cmed.jpg

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykułowi 92a KW

 

Że tak nieśmiało zapytam:

a o ile km/h więcej Kolega fukną miejscową "autostradą"?

Mam nadzieję że za dużo to Ci z kieszeni nie wyjęli

I jak się domyślam kilka punktów w CV też przybyło

 

A poza tym to impreza super pomijając problemy z mikrofonem

Ku uciesze niektórych "wiatraki" latoś mocno obrodziły i było na czym oko zawiesić. W swoim lenistwie zrobiłem zaledwie kilka fotek

 

rJBq8p3.jpg

 

1zGH0NM.jpg

 

E4he7hE.jpg

 

cpanOFP.jpg

 

3noxbTY.jpg

 

KP4tXJt.jpg

 

8Xthio2.jpg

 

UwVx0WJ.jpg

 

I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale zdjęć ni mam. Mam jednak wrażenie że wystawa mniejsza, skromniejsza. Mało kartonów, niewiele figurek i popiersi, Kilka cywilów i okrętów.

Ale to tylko moje odczucia a może to mróz bo zwiedzających też jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak wrażenie że wystawa mniejsza, skromniejsza.

 

A gdzie się mieli wszyscy pomieścić jak Kolega "zajął" 8mb stołu swoimi pancerniakami

 

Kartonów było stanowczo mniej ale za to dopisały żaglowce/okręty i śmigłowce (28 sztuk!!!) A mniej nie znaczy gorzej. Jak na stole nie ma ścisku to przyjemniej się ogląda i ocenia

A Generał Mróz jak zwykle swoje zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat-anci z Chełmży dziękują za wspaniałą imprezę modelarską. Wycieczka do 7 Pułku Ułanów Lubelskich była żywą lekcją historii i patriotyzmu zarówno dla starszego jak i młodego pokolenia. To był bardzo dobry pomysł. Na naszym FB są zdjęcia z wystawy-konkursu jak i wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się w Mińsku działo?? Nikt nic nie pisze nikt, nic nie pokazuje, żadnych fotek :([/

 

to ja może kilka bardziej towarzyskich oraz nasi laureaci

 

Bielska Strefa Modelarska dziękuje wszystkim za miłe spotkanie i na koniec mój skromny dorobek w klasie samoloty tłokowe 1/48

 

 

f93776efa67effb1gen.jpg

 

81790fa2065c68d6gen.jpg

 

db6638009f98b4b6gen.jpg

 

7e3784f0a5d2eccfgen.jpg

 

8851687b6bfb3e55gen.jpg

 

7a3276849fee2559gen.jpg

 

5ec00eb83fb0fc9bgen.jpg

 

8b86a16cbff44bdcgen.jpg

 

1e16f28b3b290e68gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Modelarskiej Grupy wyjazdowej "Kraków", oraz Firmy LUKGRAPH, pragnę pogratulować organizatorom bardzo fajnej i doskonale poprowadzonej imprezy. Wszystko o czasie, świetna grochówka i dużo naprawdę dobrych modeli. Gratulujemy zwycięzcom i zwyciężonym. W ogóle super jest spotkać się raz na czas. Dziękuję za wycieczkę do 7 p.u.- macie świetną grupę rekonstrukcyjną. Jedyny minus to minus 20 w nocy i podmarznięte paliwo w filtrze. Niniejszym składam osobiste podziękowania ekipie z Bielska Białej, która ofiarnie pomogła nam przy wypluciu niepotrzebnej parafiny z filtra.

Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia Miroslav Topolanek "PREMIER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.