Skocz do zawartości

VII Wrocław Model Show, 7-8 kwietnia 2018


Robroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszy nas niezmiernie Twoja radość, figurki ekstra, nie dość, że ogry to jeszcze niemieckie

A tymczasem już wkrótce pojawi sie komplet wyników, obecnie trwa budowanie GALERII i banerków (na stronie startowej) z Waszych prac, będą zdobiły naszą stronę przez kolejny rok. Przy okazji dziekuję kolegom za podesłanie zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bengal, jak postawiłeś swój model obok "Pionu" Przemka to czego się spodziewałeś ;). A tak na serio, miałem okazję być okazyjnie jako widz, mało modeli, ale poziom bardzo wysoki. Dobrze ze nie zgłaszałem się ze swoimi ulepami, bo musiałbym ulatniać się przez tylne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bengal następnym razem będzie lepiej Kolego bodzio5432 na pewno nie musiałbyś ulatniać się tylnymi drzwiami. Ja startuję sporadycznie.We Wrocławiu z modelami byłem drugi raz.Na sześć modeli dostałem aż trzy pieczątki i wróciłem do domu mega zadowolony.Najważniejsze w tym wszystkim jest możliwość spotkania się z ludżmi których znamy z forum i do zobaczenia ich modeli na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bengal, jak postawiłeś swój model obok "Pionu" Przemka to czego się spodziewałeś ;).

 

W ogóle wydaje mi się, że wybrałem zła klasę w której wystawiłem model. Nic się nie stało, sam fakt się liczy.

 

A tak na serio, miałem okazję być okazyjnie jako widz, mało modeli, ale poziom bardzo wysoki. Dobrze ze nie zgłaszałem się ze swoimi ulepami, bo musiałbym ulatniać się przez tylne drzwi.

Poziom naprawdę był konkret !

Oj tam, liczy się frajda i zabawa !

 

Bengal następnym razem będzie lepiej

 

Kolego bodzio5432 na pewno nie musiałbyś ulatniać się tylnymi drzwiami. Ja startuję sporadycznie.We Wrocławiu z modelami byłem drugi raz.Na sześć modeli dostałem aż trzy pieczątki i wróciłem do domu mega zadowolony.Najważniejsze w tym wszystkim jest możliwość spotkania się z ludżmi których znamy z forum i do zobaczenia ich modeli na żywo.

Gratulacje.

 

Ja tam nikogo nie poznałem, byłem chwilkę więcej spędziłem na zwiedzaniu Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystawiłem 7, chociaż zarejestrowałem 8 ale Krug/Kub się nie zmieścił. Powystawiałem po różnych klasach tak żeby nie robić tłoku w jednej jak w Mińsku, że śmieli się że pół stołu zająłem ;-)

Jadę dla własnej satysfakcji i wystawiając nie liczę na wyróżnienia. Fajnie jest zobaczyć modele z forum na żywo a i te których nie ma na forach.

Poza tym, jedziemy rodzinką to przy okazji pozwiedzamy (w tym roku Zoo, polinka, muzeum gier itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

UWAGA !!

 

Sklepowy ze sklepu modelarskiego HOBBY z Inowrocławia, który miał stoisko naprzeciwko drzwi wejściowych na salę wystawową uprasza szczęśliwego posiadacza modelu Mustang 1:32 (nazwa producenta i wersji znana Sklepowemu i kupującemu) o skontaktowanie się ze Sklepowym 607589975 lub hobby@szeroka5.pl w celu odebrania kabinki do ww. Mustanga, którą to kupujący w trakcie mozolnego przeglądania modeli przełożył do innego pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.