Skocz do zawartości

P-51B OLD CROW z REVELLA 1\72


czsochaj

Rekomendowane odpowiedzi

Waloryzowany blachami Parta, kalki z modelu Tamiyi, Tally Hoo. szkło od podstaw. Tradycyjnie malowany pędzlami i moimi wynalazkami, farbki Humbrola, Pactry, przecierka suchymi pastelami. To wszystko.

 

ddb043ed452f4254m.jpg 1b216fb8c93a8252m.jpg 59965719aaf51a12m.jpg 27f45ef3d0f603c7m.jpg

 

6a70db87a15604c7m.jpg 59f72e4f0fef280em.jpg caea84293d7723d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wygląda na solidnie zrobiony i pomalowany ogólnie ładny Ale.....

Napis "Old Crown" pochodzi od P-51D Tamiya ?? wygląda na to, że tak....więc jest za duży wersja B miała mniejszy, brak obwódki wokół cyfry 6 i litery S w oryginale poprostu malując pasy inwazyjne zostawili taką "dylatację" aby były widoczne oznaczenia samoloty no i jescze..........numer seryjny powinien kończyć się w oryginale na ........24 a jest 23. Tyle z mojej strony Gratuluje kolejnego Musia w kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nr. ser. moja gafa ale reszta jest tak jak napisałem, zobacz gdzie kończy się twój napis "Old Crow" a jak jest na samolocie no i obwódki. I czemu twój Mustang ma 3 rzędy krzyży ?? na fotce oryginału są tylko 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie modelik bardzo solidnie wykonany. Ale mam jedno ALE.... Okopcenia od karabinow w skrzydlach... jezeli robisz cos takiego to "dolki" czyli powierzchnie wklesle trzeba rowniez okopcic . Jak podmalujesz pedzelkem 00000 to bedzie gitarra . Co do oznaczen to sie nie czepiam bo nie jestem az takim wnikaczem w latawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli robisz cos takiego to "dolki" czyli powierzchnie wklesle trzeba rowniez okopcic

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale te "dołki" na skrzydłach za karabinami, to w rzeczywistości wcale nie są dołki tylko wypukłości i to, że nie są one ubrudzone jest jak najbardziej w porządku

 

A modelik super. Tym bardziej budzi mój podziw, że zrobiony bez aerografu. Toż to istne mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage a gdzie można czepiać się twoich modeli? Przejrzałem całą galerię ,, samoloty i śmigłowce'' i brak takowych. Napis nie dał się przesunąć do przodu, więc został w tym miejscu. Widzę, że kupujesz modele i odkładasz je na półkę. Wrzuć coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkło od podstaw.

Możesz zdradzić sposób ??

 

Tradycyjnie malowany pędzlami i moimi wynalazkami,

Za opanowanie pędzla wielkie brawa. Ciekaw jestem strasznie tych wynalazków.

 

Model przepiękny tym bardziej, ze 72-ce, a i samolot jeden z moich ulubionych.

Zauważyłem jedno małe (skala ) niedociągnięcie: nieco zbyt szeroka szczelina w newralgicznym miejscu przejścia kadłub-skrzydło (prawe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage a gdzie można czepiać się twoich modeli? Przejrzałem całą galerię ,, samoloty i śmigłowce'' i brak takowych. Napis nie dał się przesunąć do przodu, więc został w tym miejscu. Widzę, że kupujesz modele i odkładasz je na półkę. Wrzuć coś.

 

Jakiś problem ?? Widze, że nie lubisz krytyki........uważasz, że twoje modele to są jakieś straszne cuda ?? człowieku trochę pokory jak chcesz "cukrowania" w stylu "jaki ładny" to zapraszam na inne forum. Jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo się wypowiedzieć. Wiem prawda kłuje w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że Ciebie. Pomyliłeś od razu samolot o nr. 36723 z samolotem o nr.324823. Heraldyka zestrzeleń jest prawidłowa , a obwódek na kalkach nie było, więc nie będę się bawił w malowanie czegoś takiego. Piszesz też, że napis OLD CROW był w tej wersji mniejszy. Owszem, ale na Mustangu z białym kołpakiem, z białym pasem przed rurami wydechowymi z pierwszą wersją osłony kabiny, o nr. 36723. Anderson latał na wielu P-51B, tego akurat przekazał Lt. Williamowi B. Overstreetowi. Fakt, napis powinien być przesunięty o jedną literę do przodu, o tym wiedziałem bez Ciebie, w momencie klejenia kalek. Popełniłem błąd nakładając kalkę od kabiny do kołpaka. Przesunąć jej już nie mogłem, bo by się porwała. Podjąłeś temat mało przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna, piszesz bzdury na moje uwagi odnosie malowania dajesz linka, który odnosi się do maszyny Andersona a teraz piszesz, że model przectawia maszynę innego pilota !

Nie pomyliłem, żadnego samolotu to Ty napisałeś. I po ostatnie grzeczniej proszę nie jestem twoim zasmarkanym kolegą, napsałem do Ciebie grzecznie. Myśl co chcesz rób co chcesz ale nie WKU***** ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna, piszesz bzdury na moje uwagi odnosie malowania dajesz linka, który odnosi się do maszyny Andersona a teraz piszesz, że model przectawia maszynę innego pilota !

Nie pomyliłem, żadnego samolotu to Ty napisałeś. I po ostatnie grzeczniej proszę nie jestem twoim zasmarkanym kolegą, napsałem do Ciebie grzecznie. Myśl co chcesz rób co chcesz ale nie WKU***** ludzi.

 

 

Kolego napisałem, że model przedstawia maszynę którą przekazał następnie innemu pilotowi! Czytaj uważniej! Nie pisz do mnie skrótami, dobrze? Zirytowany? Odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez nerwów!

 

Model mi się podoba z racji tego, że jeszcze niedawno sam malowałem pędzlem i wiem ile trudu trzeba włożyć w końcowy efekt.

Na minus dla mnie: zbyt obfite okopcenia za lufami km-ów, no i same

km-y chyba za bardzo wysunięte poza krawędź skrzydeł.

 

Dodam w tajemnicy , że pracuje nad tym samym tematem (1/72 Academy). Efekty moich prac wkrótce zamieszcze na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathiss przedstawiłeś P-51D, mój natomiast to P-51B, w tym z Góraszki są śmigła Aeroproduct, mój natomiast ma Hamilton Standard. Kaemy mogłem cofnąć bardziej, okopcenia to już rzecz gustu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na to nie zasługujesz! Jestem od ciebie ponad dwa razy starszy! Nie wtrącaj się do rozmowy jak mądrzejsi od ciebie rozmawiają i przestań mnie obrażać! ROZUMIESZ!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na to nie zasługujesz! Jestem od ciebie ponad dwa razy starszy! Nie wtrącaj się do rozmowy jak mądrzejsi od ciebie rozmawiają i przestań mnie obrażać! ROZUMIESZ!?

 

Uuuuuuuu się Ciebie boję TY się przyczepiłeś forum nie jest twoją własnością więc przestań się rządzić lamo. Znalazł się...... wszystko wie Szkoda tylko, że kultury Ciebie nie nauczono, zaraz z mordą bo ktoś ci błędy pokazał w Twoim modelu.

 

Ja kończę bo z KRETYNAMI się nie zadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.