Skocz do zawartości

Mi-17 TEST SHOOT 1/48


K.Barcz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pokazać Wam coś takiego . I nie jest to model oczekiwany czeskiego producenta, a naszego nowego producenta żywicznych modeli tzw "MULTIMEDIALNYCH"

M%2028_1.jpg

Tu mogę zdradzić kilka tajemnic .

Otóż model już niebawem ujrzy światło dzienne w zestawie oferowanym doświadczonym modelarzom. Technologicznie trudny.

Oprócz typowych części żywicznych, będzie blaszka fototrawiona, golenie podwozia głównego metalowe, kabiny wytłaczane ze szkła organicznego, wzmocnione drutem i wygięte łopaty wirnika głównego, kalkomania do 6 malowań .

Ja otrzymałem jak widać na fotach prototyp nr 2 , który już na ten moment bardzo znacznie się różni od docelowego modelu. Moje uwagi i "GRONA KONSTRUKTORÓW" przyczyniły się do kilku znacznych poprawek.

Model w stanie surowym był prezentowany na festiwalu w ŁASKU.

Testowałem możliwość złożenia zestawu i oto co mi wyszło.

Na chwile obecną nie mogę podać więcej szczegółów -czyli ceny i momentu wydania. Prace finałowe trwają, ale to już niebawem.

Od siebie dodam, że bardzo dużo elementów jest perfekcyjnie wykonanych.

M%202.jpg

M%203.jpg

M%205_1.jpg

M%204_1.jpg

M%207_1.jpg

M%206.jpg

M%208.jpg

M%209_1.jpg

M%2010_1.jpg

M%2011_1.jpg

M%2013_1.jpg

M%2016.jpg

M%2017_1.jpg

M%2015.jpg

M%2014_1.jpg

M%2018.jpg

M%2019_1.jpg

M%2020_1.jpg

M%2021_1.jpg

DSC09914_1175x800_1.jpg

M%201.jpg

DSC09931_1280x736.jpg

DSC09916_944x800.jpg

DSC09969_1280x771.jpg

DSC09969_1280x771.jpg

M%2026_1.jpg

M%2024_1.jpg

M%2030_1.jpg

M%2029_1.jpg

M%2026_1.jpg

M%2022_1.jpg

M%2025_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...temat zdecydowanie w moim guście,czyli śmigłowiec a MI-8 czy 17 to chyba najbardziej ulubiony.Przyznam,ze jestem pod wrażeniem niektórych elementów np.wrota czy sufit przedziału transportowego bardzo fajnie wyglądają(lepszych nie widziałem,ani w 1/72 ani w 1/35)...na plus też koła i wykonanie ścianek za siedzeniami pilotów ......ale już trochę gorzej wygląda przednia szyba(trochę przypomina tą ze Zvezdy)...no i pokrywy przekładni głównej zbytnio zaokrąglone,a te od silnika za proste od góry-powinny być bardziej zaokrąglone(garbate)...to takie spostrzeżenia moje,ale raduje serce ten widok,no i model bardzo ładny

 

p.s.aaa...bardzo fajne też rozwiązanie montażu piasty wirnika....we fragmencie przekładni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow i to jeszcze 1/48! Kleiłbym Moje Mi-4 (1/35) wygląda przy tym jak duża wydmuszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie,

 

jakieś info dot. premiery, widełek cenowych i kanałów dystrybucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.