Skocz do zawartości

PZL.42 1/72 IBG


Flachenty

Rekomendowane odpowiedzi

Śmigło przes IByGy zepsute bo siem nie krenci

 

HAŃBA!

 

PS. Twój Karaś jest bardzo zachęcający do zakupu i spróbowania...

Ale się boję bo przecież czołgutki każdy gupi malować potrafi, a samolot i to jeszcze POLSKI na pewno spierniczę jako początkujący sklejacz czołgutków

 

W Modelmanii też jest do kupienia - nie wywiniesz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie grzebac w madrych ksiązkach ale z tego co pamietam to te sloty później zdjęli z karasi A w czasie remontow?

Z tego co się orientuję to były blokowane na stałe. Wersja po modernizacjach i z zablokowanymi slotami nazywała się Karaś I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęękny! Ja będę czekał na 23B, ale jak na forum ruszy wysyp pierwszych dwóch Karasi to pewnie nie będę mógł wysiedzieć.

 

Ludzie tu budują modele sami od podstaw albo je gruntownie zmieniają a wy narzekacie że się śmigiełko nie kręci, no wiecie wy co, toż to grzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy narzekacie że się śmigiełko nie kręci, no wiecie wy co, toż to grzech

 

Dogmaty mówią, że śmigiełko ma się kręcić. I tu nie ma dyskusji. To jest grzech i herezja.

Sądzę, że petycja, zbieranie podpisów i jakiś protest pod siedzibą IBG, czy nawet okupacja byłaby na miejscu.

ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy narzekacie że się śmigiełko nie kręci, no wiecie wy co, toż to grzech

 

Dogmaty mówią, że śmigiełko ma się kręcić. I tu nie ma dyskusji. To jest grzech i herezja.

Sądzę, że petycja, zbieranie podpisów i jakiś protest pod siedzibą IBG, czy nawet okupacja byłaby na miejscu.

ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO! ŚMIGIEŁKO!

 

Jest taki jeden działacz od niedawna bezrobotny, proponuję utworzyć Komitet Obrony Śmigiełek

Z dedykacją dla malkontentów tekst genialny, a jakże aktualny:lol:

Uczone małpy, ścisłowiedy,

Co oglądacie świat przez lupę

I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest, może go kupie ale muszę złapać oddech od Karasia. Własnie wymęczyłem mojego Hellera. Bardzo dobrze się stało że wypuszczono po latach oczekiwań ten samolot. Mam nadzieje iż inne nasze rodzime konstrukcje w tej skali doczekają się nowych opracowań. Bardzo ładnie Ci wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gratuluje foty tygodnia. I w ogóle musze powiedzieć , że ten model jest jak wino. Czym dłuzej na niego patrze tym bardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.